Alavis na klouby recenze a diskuze

Problémy s klouby se rozhodně nemusí objevovat jenom v pokročilejším věku, jelikož dne se jedná o problém, který může postihovat i celou řadu mladých lidí. Pokud se podíváme konkrétně na to, jak problémům čelit, nepomůže jenom správná životospráva, jelikož samozřejmostí a nezbytností by měla být také správná výživa kloubů jako takových. O něco složitější už to může být u zvířat, jelikož i ty mohou danými problémy trpět. Právě pro ně existuje produkt, kterým je Alavis na klouby. Jedná se o unikátní doplněk stravy, které je určený výhradně zvířatům. I když se objevují názory, že ho může užívat i člověk, přece jenom doporučujeme mít se spíše na pozoru a v takovém případě vyžít přípravky zcela jiné.

Komu je Alavis na klouby určený?

Podívejme se společně na škálu daných produktů, jelikož s ní je spojeno to, že si můžeme přesně ukázat, komu jsou dané produkty přesně vhodné. Zmínili jsme, že se jedná o zvířata, což je samozřejmě fakt. Podíváme-li se konkrétněji, můžeme říci, že se jedná o zvířata, jako jsou:

 • Psi
 • Kočky
 • Koně

V rámci toho, v jakých variantách Alavis na klouby existuje, nesmíme zapomenout ani popsat jednotlivé varianty, od kterých se následně odvozují i samotné účinky. Můžeme se setkat s produkty, které bojují proti zánětu, proti bolestem, stejně jako umí zpevnit i vazy. Stejně tak se lze setkat i s produkty, které mají za cíl regeneraci kloubních chrupavek a tkání, díky čemuž jsou dobrou volbou jako skvělá prevence.

Dále nechybí Alavis na klouby v provedení, která zlepšuje funkci kloubní chrupavky, stejně jako dokáže také zlepšit celkovou pohyblivost kloubů. K tomu všemu přidejme také varianty, které dokážou výrazným způsobem zlepšit lubrikaci kloubní chrupavky a eliminovat tak bolest a zánět. To vše jsou možnosti, které jsou samozřejmě podávány s ohledem na to, jakými problémy dané zvíře přesně trpí.

Co Alavis na klouby obsahuje?

Primárně je produkt spojený s několika unikátními látkami, které dokážou bojovat proti problémům s klouby právě u zvířat. Je třeba říci, že Alavis obsahuje zajímavou patentovanou směs, kterou nepoužívá jakýkoliv jiný výrobce, ani prodejce. Pokud se podíváme na to, co daná směs obsahuje, jedná se především o:

 • Cetylované estery kyseliny myristové
 • Cetylované estery kyseliny myristoolejové
 • Cetylované estery kyseliny pamitové

Dále to je ale i řada dalších látek, a to jak nenasycených, tak i nasycených mastných kyselin. Jedná se o složení, které dokáže inhibovat enzym 5, který dokáže podporovat oxidativní a zánětlivé procesy. Právě toto unikátní složení je zajímavou ukázkou celkové funkčnosti tohoto vcelku unikátního produktu na našem trhu.

Nezapomínejte na to, že i přes své celkem unikátní složení jen Alavis na klouby čistě přírodním produktem, který má za cíl hlavně zvýšit ochranu před působením protizánětlivých enzymů, stejně jako tlumí bolestivost kloubů a zvlhčuje kloubní chrupavku. Přírodní složení kombinuje také dvě hlavní pozitiva. Tím prvním je jistota celkové síly, jelikož jak v oblasti medicíny pro lidi, tak i v oblasti medicíny pro zvířata jasně platí, že síla přírody je poměrně velká. Druhým pozitivem je velmi málo případných nežádoucích účinků, kdy můžeme říci, že v podstatě nejsou a nemusí být absolutně žádné.
Cílem produktu je hlavně podporovat efektivnější transport glukosaminu do jednotlivých buněk kloubních chrupavek. Díky tomu může dojít k rychlejší regeneraci tkání. Faktem zůstává, že hlavní složky produkty metabolizují v játrech, což znamená také jistotu ochranného účinku. Odtud dále pokračují přesně na ta místa, kam pokračovat mají. Tedy do samotných buněk, kam vstupují ve formě takzvaných lipoproteinů.

Tato recenze by vás mohla zajímat:  Fyto obojek recenze a diskuze

Kdy se doporučuje Alavis na klouby podávat?

Jak jsme zmínili, jeho pozitivem je to, že má nejenom účinek preventivní, ale dokáže také léčit konkrétní problémy. S tím jsou spojeny konkrétní situace a postupy, kdy je dobré Alavis na klouby podávat. Příkladem může být situace, kdy zvířata trpí osteoartrózou, kterou bude diagnostikovat veterinární lékař. Stejně tak lze přípravek podávat při silnějších bolestech zad u zvířat. Samozřejmostí je také preventivní podání, a to ve chvíli, kdy je cílem celkové zpomalení destrukce kloubů.

Tím možnosti rozhodně nekončí, jelikož podávání je doporučováno také v případě namožení, nebo v případě zánětu jak vazů, tak i šlach. Kromě tohoto odvětví se ale produkt dobře hodí i v případě bolestí svalů, nebo při úrazech nejčastěji pohybového aparátu. Stejně tak dokáže potlačit bolest, ale i zlepšit jejich celkovou pohyblivost. A to se hodí ve chvíli, kdy je naším cílem odstranění jejich ztuhlosti.

Nezapomínejme na hlavní pozitiva, která se k produktu vážou. Je to určitě přírodní složení, které má klinicky ověřený účinek, který souvisí jak se snížením bolesti kloubů, tak dále souvisí také se zlepšením pohyblivosti kloubů. Dále nezapomínejme na to, že je velmi bezpečný jak pro psy, tak i pro kočky, nebo pro koně. Velmi dobře se vstřebává, což je dále spojeno samozřejmě s velmi rychlým nástupem účinku. V některých případech se hovoří také o tom, že se může stát celkem účinnou alternativou některých léků, konkrétně potom těm, které dáváme zvířatům proti bolesti a zánětu.

Potěší také jistota celkem bezproblémového dávkování, které jen spojeno s tím, že to lze dodržovat díky tomu, že Alavis na klouby je nejčastěji distribuován ve formě kapslí, nebo prášku. A tak lze snadno odpočítat počet kapslí, nebo naopak odměřit to, kolik konkrétně prášku bude nezbytné do zvířecí stravy celkem přimíchat.

Alavis na klouby recenze a diskuze
3.9 (78.46%)
celkem 13 hodnocení

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

 1. Jarek napsal:

  Mám pokročilou artrózu a sám doktor mně neoficiálně tento přípravek doporučil!!! Údajně má stejné složení jako mnohem dražší doplňky pro lidi, které jsou i 10x dražší.

  • napsal:

   Jo, i moje mamka jej užívá. První se všichni divili a smáli se jí, ale alavis jí neuvěřitelně pomohl. Asi pro zvířata má lidstvo připraveny lepší preparáty než pro lidi 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *