Recenze přípravku ALAVIS Triple Blend Extra silný

Problémy s klouby se rozhodně nemusí objevovat jenom v pokročilejším věku, jelikož dne se jedná o problém, který může postihovat i celou řadu mladých lidí. Pokud se podíváme konkrétně na to, jak problémům čelit, nepomůže jenom správná životospráva, jelikož samozřejmostí a nezbytností by měla být také správná výživa kloubů jako takových. O něco složitější už to může být u zvířat, jelikož i ty mohou danými problémy trpět. Právě pro ně existuje produkt, kterým je Alavis na klouby. Jedná se o unikátní doplněk stravy, které je určený výhradně zvířatům. I když se objevují názory, že ho může užívat i člověk, přece jenom doporučujeme mít se spíše na pozoru a v takovém případě vyžít přípravky zcela jiné.

ALAVIS™ Triple Blend Extra silný 700 g
 • Skutečný originál
 • Jiné produkty pouze parazitují na značce
 • Prokazatelné výsledky
Akční cena: 1077 Kč
Alavis Triple Blend Extra silný

Komu je Alavis určený?

Podívejme se společně na škálu daných produktů, jelikož s ní je spojeno to, že si můžeme přesně ukázat, komu jsou dané produkty přesně vhodné. Zmínili jsme, že se jedná o zvířata, což je samozřejmě fakt. Podíváme-li se konkrétněji, můžeme říci, že se jedná o zvířata, jako jsou:

 • Psi
 • Kočky
 • Koně

V rámci toho, v jakých variantách Alavis na klouby existuje, nesmíme zapomenout ani popsat jednotlivé varianty, od kterých se následně odvozují i samotné účinky. Můžeme se setkat s produkty, které bojují proti zánětu, proti bolestem, stejně jako umí zpevnit i vazy. Stejně tak se lze setkat i s produkty, které mají za cíl regeneraci kloubních chrupavek a tkání, díky čemuž jsou dobrou volbou jako skvělá prevence.

Dále nechybí Alavis na klouby v provedení, která zlepšuje funkci kloubní chrupavky, stejně jako dokáže také zlepšit celkovou pohyblivost kloubů. K tomu všemu přidejme také varianty, které dokážou výrazným způsobem zlepšit lubrikaci kloubní chrupavky a eliminovat tak bolest a zánět. To vše jsou možnosti, které jsou samozřejmě podávány s ohledem na to, jakými problémy dané zvíře přesně trpí.

Co Alavis na klouby obsahuje?

Primárně je produkt spojený s několika unikátními látkami, které dokážou bojovat proti problémům s klouby právě u zvířat. Je třeba říci, že Alavis obsahuje zajímavou patentovanou směs, kterou nepoužívá jakýkoliv jiný výrobce, ani prodejce. Pokud se podíváme na to, co daná směs obsahuje, jedná se především o:

 • Cetylované estery kyseliny myristové
 • Cetylované estery kyseliny myristoolejové
 • Cetylované estery kyseliny pamitové

Dále to je ale i řada dalších látek, a to jak nenasycených, tak i nasycených mastných kyselin. Jedná se o složení, které dokáže inhibovat enzym 5, který dokáže podporovat oxidativní a zánětlivé procesy. Právě toto unikátní složení je zajímavou ukázkou celkové funkčnosti tohoto vcelku unikátního produktu na našem trhu.

Nezapomínejte na to, že i přes své celkem unikátní složení jen Alavis na klouby čistě přírodním produktem, který má za cíl hlavně zvýšit ochranu před působením protizánětlivých enzymů, stejně jako tlumí bolestivost kloubů a zvlhčuje kloubní chrupavku. Přírodní složení kombinuje také dvě hlavní pozitiva. Tím prvním je jistota celkové síly, jelikož jak v oblasti medicíny pro lidi, tak i v oblasti medicíny pro zvířata jasně platí, že síla přírody je poměrně velká. Druhým pozitivem je velmi málo případných nežádoucích účinků, kdy můžeme říci, že v podstatě nejsou a nemusí být absolutně žádné.
Cílem produktu je hlavně podporovat efektivnější transport glukosaminu do jednotlivých buněk kloubních chrupavek. Díky tomu může dojít k rychlejší regeneraci tkání. Faktem zůstává, že hlavní složky produkty metabolizují v játrech, což znamená také jistotu ochranného účinku. Odtud dále pokračují přesně na ta místa, kam pokračovat mají. Tedy do samotných buněk, kam vstupují ve formě takzvaných lipoproteinů.

Kdy se doporučuje Alavis podávat?

Jak jsme zmínili, jeho pozitivem je to, že má nejenom účinek preventivní, ale dokáže také léčit konkrétní problémy. S tím jsou spojeny konkrétní situace a postupy, kdy je dobré Alavis na klouby podávat. Příkladem může být situace, kdy zvířata trpí osteoartrózou, kterou bude diagnostikovat veterinární lékař. Stejně tak lze přípravek podávat při silnějších bolestech zad u zvířat. Samozřejmostí je také preventivní podání, a to ve chvíli, kdy je cílem celkové zpomalení destrukce kloubů.

Tím možnosti rozhodně nekončí, jelikož podávání je doporučováno také v případě namožení, nebo v případě zánětu jak vazů, tak i šlach. Kromě tohoto odvětví se ale produkt dobře hodí i v případě bolestí svalů, nebo při úrazech nejčastěji pohybového aparátu. Stejně tak dokáže potlačit bolest, ale i zlepšit jejich celkovou pohyblivost. A to se hodí ve chvíli, kdy je naším cílem odstranění jejich ztuhlosti.

TIP
Pokud hledáte opravdu účinný prostředek s prokázanými výsledky, nenechte se napálit náhražkami, které nemají s ověřeným veterinárním přípravkem nic společného a jsou jen pouhými doplňky krmiva. Kupujte Alavis přímo od výrobce!

(www.alavis.cz)

Nezapomínejme na hlavní pozitiva, která se k produktu vážou. Je to určitě přírodní složení, které má klinicky ověřený účinek, který souvisí jak se snížením bolesti kloubů, tak dále souvisí také se zlepšením pohyblivosti kloubů. Dále nezapomínejme na to, že je velmi bezpečný jak pro psy, tak i pro kočky, nebo pro koně. Velmi dobře se vstřebává, což je dále spojeno samozřejmě s velmi rychlým nástupem účinku. V některých případech se hovoří také o tom, že se může stát celkem účinnou alternativou některých léků, konkrétně potom těm, které dáváme zvířatům proti bolesti a zánětu.
Kloubní výživa alavis

Potěší také jistota celkem bezproblémového dávkování, které jen spojeno s tím, že to lze dodržovat díky tomu, že Alavis na klouby je nejčastěji distribuován ve formě kapslí, nebo prášku. A tak lze snadno odpočítat počet kapslí, nebo naopak odměřit to, kolik konkrétně prášku bude nezbytné do zvířecí stravy celkem přimíchat.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

 1. Lisa napsal:

  Ok, díky moc za rady, zkusím ho teda 🙂

 2. Sandra napsal:

  Určitě bych spíš šla do toho. MSM ti taky uleví, ale chondroitin a další složky jsou na klouby ověřeně dobré.

 3. Lisa napsal:

  Aha, díky za vysvětlení, tak to bude asi lepší Triple Blend pro mě, že? Mám problémy vyloženě s klouby (ramena, kolena)…

 4. Sandra napsal:

  Liso, je levnější, ale je tam jen MSM, triple znamená 3 důležité složky, jednou z nich je MSM. Záleží, co konkrétně ti je, na něco pomůže samotné MSM, na něco ne 🙂

 5. Lisa napsal:

  Zkoušel jste někdo na bolesti tohle: https://azrecenze.cz/go/alavis-msm-pro-kone Je to levnější než Triple Blend :))

 6. Adriana napsal:

  Díky Petře, zeptám se ještě na názor lékaře, ale jsem víceméně rozhodnutá, že to zkusím.

 7. Petr napsal:

  Adriano, ano, bral jsem ho po úrazu a operaci kolene, pomohl s hojením a rehabilitací.

 8. Sandra napsal:

  Alavis se spíš používá když bolí klouby nebo něco s nimi je, primárně přípravek TripleBlend

 9. Adriana napsal:

  Někdo, kdo zkoušel alavis po úrazu? Natržený sval, vykloubený loket?

 10. Sandra napsal:

  mě Alavis pomohl velice, do půl roku byla bolest kompletně pryč

 11. Helena napsal:

  beru ho druhým měsícem na rameno a cítím velkou změnu k lepšímu

 12. Jana napsal:

  Sysy: Každý je jiný a je možné, že ti některá složka prostě jen nedělá dobře. Někdo má prostě citlivější žaludek. Ještě jsem se s tím ale nesetkala.

 13. Sysy napsal:

  Dobrý večer, píšete jak vám alavis pomáha, ale ja stim mám jiné skúsenosti brala sem to pár dní a jenom jednov denne a takovov dávku jak se ma uzivat na svoji hmotnost ,gdys sem to vypila tak zacali bolesti žalúdka a napynani zvracet, ale nezvracela sem a po 4dnech zacali mne bolet kolena jeste vyc muzete negdo poradiť coto muže bejt díky.

 14. Blanka napsal:

  Mám velké bolesti a chci jit do alavisu. Takže si mám koupit Alavis tripleblend? A jaké je dávkování?

  • Sandra napsal:

   jednoznačně TripleBlend, ten je osvědčený že pomáhá, já to brala 5 týdnů a pak 5 týdnů pauza

 15. Tamča napsal:

  Já právě myslela, že želatina je na klouby dobrá??

 16. Jitka napsal:

  Holky, koukněte na to složení. To je to zázračné. Samé čisté suroviny, které jsou na tyto problémy nejlepší. Žádné zbytečnosti, želatina, sladidla a umělá aromata.

 17. Karolína napsal:

  Gabko, z vlastní zkušenosti ti radím, ať vyzkoušíš. Zkusila jsem taky hodně léků, doplňků a nic nepomáhalo, až alavis. Nedokážu přesně říct, co je na něm tak zázračného, ale třeba nám to někdo povolanější objasní :-))

 18. Gábina napsal:

  Zkoušela jsem dva měsíce geloren na doporučení lékárnice, ale necítila jsem žádnou změnu, přemýšlím, jestli ještě zkusit alavis nebo se smířit s tím, že mi už nic nepomůže 🙁

 19. Andy napsal:

  Můj přítel ho bere už asi 3 měsíce na bolavý ramenní kloub. Říkal. že bolest byla nesnesitelná, a po Alavisu se to hodně zlepšilo.

 20. Jakub napsal:

  lepší přípravek než alavis a jejich TripleBlend jsem dosud neobjevil, navíc konstatuji, že za 2 měíce užívání opravdu cítím pokroky a lepší se to

 21. VANDA napsal:

  Vyzkoušela jsem různé želatinové preparáty na moje problémy s klouby, brala jsem i různé léky na předpis, ale úleva byla jen krátkodobá. Teď beru alavis asi 2 měsíce a nevěřím vlastním očím, najednou vstávám z postele bez bolesti 🙂

 22. JirkaF napsal:

  Užívám Alavis Triple Blend pro koně zhruba měsíc a půl a mohu jen doporučit. Je mi 48 let a poslední dva roky jsem si hledal pro sebe nejvhodnější metody posilování s vlastní vahou a cvičení, ale mám problémy s klouby. Vždy po měsíci pravidelného cvičení jsem začal mít intenzivní bolesti kloubů na nohou i rukou, problémy se zády, velké bolesti svalů i při běžných činnostech. Cvičit jsem nemohl, protože se tím bolesti zhoršovaly a musel jsem to vždy na delší dobu přerušit a chodil jsem jak starej dědek. Ničilo mě to i psychicky. Po užívání Alavisu se bolest radikálně zmírnila, asi tak po třech týdnech užívání. Při běžných činnostech bolesti kloubů necítím vůbec. Navíc po intenzivnějším cvičení jsem vždy druhý a hlavně třetí den velmi cítil namožené svaly a zmizelo to až za pár dní, teď svaly trochu cítím druhý den, další dny už vše zmizí bez problémů. Nefunguje to určitě stoprocentně na všechny problémy s klouby a každému, třeba můj otec říká, že mu to nepomohlo, asi záleží i na věku a dlouhodobosti potíží. Vždy k tomu je také nutné rehabilitační a protahovací cvičení. Ale za sebe jsem z tohohle přípravku víc, než nadšen.

 23. Jarek napsal:

  Mám pokročilou artrózu a sám doktor mně neoficiálně tento přípravek doporučil!!! Údajně má stejné složení jako mnohem dražší doplňky pro lidi, které jsou i 10x dražší.

  • napsal:

   Jo, i moje mamka jej užívá. První se všichni divili a smáli se jí, ale alavis jí neuvěřitelně pomohl. Asi pro zvířata má lidstvo připraveny lepší preparáty než pro lidi 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *