Bactefort kapky

I když se každý z nás snaží žít co možná nejzdravěji, je třeba jasně říci, že vlivem prostředí, hlavně v kombinaci s domácími mazlíčky, to nemusí vždy vyjít. I proto existují různé produkty, které mají za cíl pomoci danému životnímu stylu. Jedním z produktů jsou Bactefort kapky. Jsou určené dětem, ale i dospělým, kterým mají pomoci ke zdraví. Kromě kapek je možné pořídit také kapsle, které jsou alternativou, která by však měla přinést stejný efekt.

K čemu Bactefort kapky slouží?

Bactefort kapkyPokud jste o daných kapkách ještě neslyšeli, je na místě podívat se na to, k čemu vlastně slouží a proti čemu dokáže bojovat. Primárně musíme říci, že Bactefort kapky jsou produktem, který byl vyvinutý za účelem boje proti různým parazitům, ale třeba i různým infekcím, nebo jiným nemocem. A to nejenom těm, které se mohou na člověka přenášet ze zvířat, což je při jejich chování poměrně časté. Rizikovou skupinou mohou být i ti lidé, kteří chovají naprosto běžná psí i kočičí plemena dbají při tom na maximální hygienu.

Hlavní účel kapek máme za sebou. Není ale jediný, jelikož mají i několik doprovodných pozitivních efektů, které mnoho lidí zcela jistě ocení. O jaká pozitiva se jedná:

 • Zvyšují chutě k jídlu
 • Podporují kvalitní trávení
 • Stimulují činnost střev

Jak kapky Bactefort pomáhají?

K čemu slouží, již víme. Naše recenze se musí dotknout i toho, jak vlastně kapky Bactefort pomáhají. Jejich cílem je eliminovat parazita ve vašem těle. Jak konkrétně? Jednoduše tím, že složení daných kapek má za cíl působit na nervový systém parazita a tím způsobit v podstatě paralýzu. Takový parazit poté opustí tělo zcela přirozenou cestou – tedy klasickým vyměšováním.

Nejsou to ale jenom paraziti jako takoví, jelikož kapky se pomáhají i v boji proti doprovodným efektům, které jsou s parazity spojeny. Je to hlavně tvorba různých toxinů, které paraziti produkují a které se usazují v lidském těle. Pomoc daných kapek spočívá v tom, že je tělo od těchto toxinů očištěno. Tedy takzvaně detoxikováno. To se projeví na jeho správném a bezproblémovém fungování.

Jaké je složení? Výhradně přírodní

I když si mnozí možná myslí, že s ohledem na pozitivní účinky a boj proti parazitům musí být složení výhradně chemické, není tomu tak. Je totiž čistě přírodní, díky čemuž si kapky Bactefort získávají u mnohých pravidelných uživatelů pozitivní hodnocení. Pokud se podíváme na složení blíže, je dobré začít trojicí méně známých bylin, jako je:

 • Vratič
 • Listy břízy
 • Listy ořechu

Dále nesmíme zapomínat také na šalvěj, která je veleznámou bylinou. Kromě toho, že je užívána na zlepšení chuti k jídlu, jsou její účinky spojení i s eliminací různých hlístů. Další složkou je osvědčený zázvor. I když ho mnozí užívají spíše jako dobrého pomocníka při chřipce, tak musíme jasně říci, že je dobrou volbou také při boji proti larvám různých druhů červů. I to je důvod, proč musí být výtažky ze zázvoru součástí i těchto kapek.

Jak se kapky Bactefort užívají?

Jak jsme již zmínili, možné je tento produkt pořídit i ve formě kapslí, které se jednoduše polykají, naše recenze se však týká provedení v kapkách. Ani zde není jejich užívání jakkoliv složité. Naopak. Základem je odměření zhruba dvaceti kapek, což je jedna optimální denní dávka pro dospělého člověka. Dané kapky odměří na lžičku, následně je spolkne a zapije zhruba 150 mililitry čisté vody pokojové teploty. Hlavní povinností při užívání daných kapek je i to, že by měly být užívány výhradně na lačno. Tomu nejlépe odpovídá právě ranní doba, hned po probuzení, před klasickou snídaní.

Optimální doba použití je v délce tří týdnů. První týden užívání je intenzivní, druhý už by měl být spojený s tím, že se paraziti dostali z těla a nedochází k tomu, že by se objevili noví. Třetí týden a každý další už je spíše preventivní, kdy užívání kapek Bactefort slouží k tomu, aby se paraziti ani nic jiného do těla nedostalo.

Jsou nějaké vedlejší účinky?

Stejně jako například při klasické detoxikaci – vyčištění těla, tak i zde se mohou nějaké vedlejší účinky objevit. Jsou spojeny hlavně s prvním týdnem, kdy dochází k výraznému boji proti všemu nežádoucímu, co se v těle vyskytuje. A to se může celkem bránit, což se projeví na změně pocitů. Pokud jde o hlavní vedlejší účinky, se kterými je možné počítat, tak se jedná třeba o slabost, jedná se o zažívací poruchy, nebo i případnou nevolnost. Je proto dobré tomu denní režim přizpůsobit – jíst pravidelně pestrou a zdravou stravu a po fyzické o psychické stránce se spíše šetřit.

Na kolik kapky vyjdou?

Klasické balení, které obsahuje 10 mililitrů kapek, vyjde na cenu necelých dvou tisíc, což je poměrně dost. Výrobce však pravidelně inzeruje poloviční slevu, čímž je možné kapky Bactefort pořídit za cenu pod jeden tisíc korun. Zde musíme objektivně říci, že cena tohoto produktu je poměrně vysoká.

Závěrečné shrnutí

Zdraví je v životě každého to nejdůležitější. Jak vlivem prostředí, tak i životního stylu, nebo z důvodu chování domácích mazlíčků může být lidské tělo napadáno parazity. Kapky Bactefort jsou přírodním produktem, který má za cíl je při pravidelném použití z těla přírodní cestou vypudit, a dále myslet i na prevenci. Jde o poměrně dobrou cestu, jak tělu pomoci od problémových nezvaný hostů. Na druhou stranu je třeba připomenout, že kapky jsou celkem drahé a jedno jediné balení vyjde téměř na dva tisíce korun. Vzhledem k přírodnímu složení může být pro mnoho lidí z finančního hlediska efektivnější kombinovat dané byliny ve své stravě a docílit podobného efektu. Na druhou stranu pokud by byla cena příznivější, jde o celkem dobrého pomocníka.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

 1. Soňa napsal:

  Dobry den chci objednat. Jen nevim na jak dlouho je jedno baleni. Tudíž nevim kolik jich objednat. Dekuji

 2. Míša napsal:

  Dobrý den. Kapky mi dnes přišli. A chtěla bych je dát i dceři její 8let kolik kapek prosím bych ji měla dát. Děkuji za odpověď

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *