Barny´s Triple Blend Extra

barnys triple blend silnýPřípravek Barny´s Triple blend EXTRA silný je vynikající produkt určený pro normální činnost kloubů, chrupavky i vaziva. Obsahuje vysoce účinný koktejl v kombinaci chondroprotektivních látek glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a MSM.

Pomoc pro klouby, chrupavky i vaziva

Přírodní přípravek Barny´s Triple blend EXTRA silný z důvodu zachování kvality přípravku není obohacen o žádná barviva ani konzervační látky. Kombinace chondroprotektivních látek v podobě glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu a kolagen typu II. tvoří přirozenou strukturu kloubní chrupavky. Kolagen typu I. je součástí vaziva. MSM je cenným zdroje organicky vázané síry.

Do přípravku Barny´s Triple blend EXTRA silný je přidáván přírodní jablečný pektin a jeho barva je proměnlivá z bílé až na světle hnědou. Z toho důvodu se často sice může barva prášku v tomto přípravku lišit, ale kvalita obsažených aktivních látek změnou barvy není nijak dotčena. Všechny látky pochází z bezpečného přírodního zdroje.

Přípravek je vhodný pro začínající až středně těžké potíže pohybového aparátu, které se mohou časem projevit u každého z nás. Je vhodný pro sportovce, vzpěrače, osoby těžce pracující a jedince s jinak silně namáhanými klouby. Často pomáhá i po úrazech a zranění. Je vhodný pro všechny ve věku od 15 do 60 let. V pozdějším věku může při užívání jeho účinnost vzhledem k opotřebovanosti kloubů, chrupavek i vaziva mírně klesat.

Jaké jsou zkušenosti ostatních?

Zkušenosti uživatelů jsou vždy nedůležitější a mají tu pravou vypovídající hodnotu. U přípravku Barny´s Triple blend EXTRA dokonce někteří jeho uživatelé dokládají jeho účinek do dvou hodin, kdy jim bolest ustupuje a zlepšuje se. Při pravidelné konzumaci jeho konzumenti zaznamenávají pozitivní účinky. Pociťují odlehčení bolestí velkých, ramenních, kolenních i kyčelních kloubů. Po výměně kyčelního kloubu dokonce dokládají, že po užívání přípravku nepociťuji žádné příznaky bolestí. Přípravek ulevuje i od bolesti kloubů projevujících se během noci, čímž zaručuje kvalitní spánek. Jde o skvělého pomocníka přírodní cestou.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *