Bellasin - přípravek na hubnutí pro ženy nad 40 let

Bellasin recenze produktuBellasin je produktem, který se zaměřuje speciálně na ženy, které již přesáhly věkovou hranici 40 let. Toto období může být v mnoha případech skutečně nepříjemné, protože nastupuje menopauza. Ta dokáže s organismem pořádně zamávat a proto mnohé ženy straší již dlouhé roky předtím. Během menopauzy dochází k výraznému snížení produkce estrogenu progesteronu a právě následkem toho dochází u ženy k mnoha nežádoucím změnám, které dokáží ovlivnit dosavadní běh jejího života. To se samozřejmě může neblaze projevit na vztahu k sobě samé i na vazbách s okolím.

Nástup menopauzy o sobě dává vědět zejména skrze návaly horka, zvýšeným pocením, náladovostí a bohužel také vede k ukládání tuků v rizikových partiích. Jednoduše mají ženy v tomto období vyšší sklony k tloustnutí, což se může podepsat na celkově psychice. Ani zvýšené pocení pocitu krásy zrovna nepřidá a v kombinaci s náladovostí se žena dá považovat za naprosto ničím neřízenou střelu, která smete vše, co jí přijde do cesty. Bellasin ženě pomůže toto období zvládnout daleko důstojněji a minimalizuje všechny případné problémy, které jsme vám popsali.

Účinky produktu Bellasin

Bellasin aktivně pomáhá k udržení dosavadní hmotnosti. Díky svému složení urychluje spalování tuků a tím pomáhá i procesu hubnutí. Zároveň omezuje pocit hladu a dokonce i občasné chutě na něco „dobrého“. Zkrátka se rizik spojených s váhou nebudete muset obávat.

Ženy po čtyřicítce si mohou často připadat naprosto vysílené a tak nějak bez energie. Toho se však dá pomocí Bellasinu efektivně zbavit. Ten totiž dopomáhá k udržení potřební vitality a energie. Tyto dva faktory výrazně ovlivňují celkový stav ženy po fyzické i psychické stránce.

Menopauza už vás nebude strašákem ve skříni, protože užívání Bellasinu zapříčiní, že ji zvládnete se ctí. Návaly horka, náladovost, nadměrné pocení a všechny další příznaky se vám budou obloukem vyhýbat. Dokonce působí pozitivně i na stav kloubů a kostí. Ty totiž bývají menopauzou také negativně ovlivněné.

Bellasin zajistí i ochranu před volnými radikály. Ty působí na tělo skutečně negativně, takže je skvělé, že přípravek obsahuje antioxidanty s nimi bojující. Ženy nad 40 let se zkrátka budou cítit lépe po všech stránkách.

Pokud se budeme bavit čistě o účincích, které lze zaznamenat z hlediska udržování stávající váhy nebo případném hubnutí, dojde u ženy k výrazným změnám už během prvních několika týdnů užívání. Efekt je tedy skutečně rychlý. Dále se pak určitě vyplatí tento přípravek kombinovat s nějakou vhodnou formou diety a zároveň také s nenáročnou fyzickou aktivitou. Tyto dva faktory dokáží ve spojení s užíváním Bellasinu skutečně zázraky.

Přípravek se doporučuje začít dlouhodobě užívat už v období před menopauzou, protože už v té době se tělo špatně brání zvýšení hmotnosti a narůstání tukové tkáně. Nastupující problémy je třeba podchytit včas, aby nestihli napáchat žádné velké škody. Prevence je důležitá ve všech oblastech života. V případě menopauzy to platí dvojnásobně.

Složení Bellasinu

Každá jedna tobolka Bellasin obsahuje (+ účinky jednotlivých látek na lidský organismus):

 • zelený čaj – oxidace tuků
 • vápník – růst a vývoj kostí
 • L-karnitin tartrát – spalování tuků a snižování hmotnosti
 • guaranu – podpora metabolismu tuků
 • zázvor lékařský – podpora imunitního systému, protizánětlivé účinky
 • olivové listy – krevní tlak, antioxidant
 • rozchodnici růžovou – zlepšení kondice
 • jetel luční červený – pomáhá s příznaky menopauzy
 • sóju – podpora imunity, trávení a zdroj fytoestrogenů
 • len setý – lepší trávení a kontrola hmotnosti
 • vitamín D3 – lepší vstřebávání vápníku a fosforu, růst a vývoj kostí

Jak je patrno ze seznamu látek, které každá tobolka obsahuje, význam Bellasinu je skutečně rozsáhlý. Navíc se skládá hned z několika přírodních látek, což mnoho žen jistě také ocení. V dnešní době, kdy se kolem nás vyskytuje jen samá chemie, je tohle příjemná změna.

Užívání Bellasinu

Doporučené dávkování tohoto produktu je 1 kapsle dvakrát denně. Nejlepší doba pro požití je ráno a během oběda. Tímto dávkováním vám jedno balení Bellasinu vydrží přibližně dva měsíce. Tobolku je třeba užívat vcelku a také by se měla zapít dostatečným množstvím tekutiny. Pokud se budete držet těmito radami, účinky se dostaví poměrně rychle a v největší možné míře.

Rozhodně byste neměli přípravek užívat večer. To by se totiž na kvalitě spánku mohlo výrazně podepsat. Přípravek má za úkol posílit vaši tělesnou schránku z hlediska energie, která je při usínání spíše na škodu.

Vedlejší účinky přípravku a omezení

Každá žena na přípravek reaguje jinak, takže vám nikdo nezaručí, že zrovna u vás se objeví nějaké vedlejší účinky. Nicméně se setkáváme s reakcemi některých uživatelek, které si stěžují na pálení žáhy nebo nespavost. To však samozřejmě nemusí nutně zlobit i vás. Nespavost je zcela logická, protože přípravek má za úkol vnést do těla energii. Proto jej nesmíte brát večer, ale spíše během dne. Pálení žáhy se při vhodně zvolen stravě také nemusí objevit.

Přípravek slouží výhradně ženám nad 40 let. Vyhýbat by se mu měly hlavně děti, těhotné a kojící ženy a protože tobolky obsahují sóju, nejsou vhodné ani pro alergiky.

Bellasin za žádných okolností nelze považovat za lék a doporučené dávkování by se nemělo překročit. Není ani náhradou pestré stravy, která je pro zdraví organismu stále potřeba.

Přípravek by měl být skladovaný při teplotách mezi 5 až 25 °C. Nesmí přijít do kontaktu s vlhkým nebo chladným prostředím. Stejně tak je třeba se vyvarovat přímému slunečnímu záření.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *