Biosil na vlasy

Doplňků stravy je na našem trhu více než dost. Ty nejznámější dodávají tělu hlavně vitamíny, které podporují jeho správné fungování, ale i zdraví. Jsou tu však i produkty jiné, které mohou mít vliv také na krásu. A jedním ze známých produktů je Biosil na vlasy. Tedy nikoliv nutně jenom na ně, jelikož když bychom měli být konkrétní, tak musíme jasně říci, že působí i v mnoha jiných ohledech. A to tak, že udržuje lidské tělo jak zdravější, tak i krásnější. I když by se z tohoto důvodu mohlo zdát, že se jedná o produkt výhradně pro ženy, naše recenze vás překvapí v tom, že je to produkt, který je určený také pro muže.

K čemu všemu je Biosil vhodný?

Jak již bylo zmíněno, jedná se o doplněk stravy, jehož cíl je kombinovat nejenom zdraví lidského těla, ale měla by to být také lidská krása. Ta se zdravím totiž velmi úzce souvisí. Jenom, když je vnější část lidského těla zdravá, tak i velmi dobře vypadá. A právě toto jsou kombinace, které fungují, když je využitý tento produkt, známý pod obchodní značkou Biosil. Kdy je vhodné ho využít? Jsou hned tři hlavní důvody, a ty jsou spojeny s těmito oblastmi vašeho těla:

doplněk stravy na vlasy

  • Vlasy
  • Pokožka
  • Nehty

Pokud tedy na svém těle jasně pozorujete, že právě tyto konkrétní části nevypadají ideálně, není nutné vždy jenom měnit stravování, jelikož jak je vidět, pomoci mohou i různé doplňky stravy. A Biosil mezi ně jasně patří. Díky svému složení tak dokáže podpořit dané části těla tak, že budou nejenom zdravější, ale budou také mnohem lépe vypadat. K daným třem zmíněným oblastem nesmíme zapomenout přidat také sliznice. Pokud vás i ty trápí, třeba z důvodu prostředí, ve kterém se pochybujete, může být tento produkt podle hodnocení mnoha lidí také dobrým pomocníkem.

V lékárnách, a od české společnosti

Biosil je na rozdíl od různých zahraničních a doslova zázračných preparátů přece jenom výjimečný. A to hned ve dvou ohledech. Je ryze tuzemským výrobkem, jelikož ho vyrábí firma Naturvita. Ta je poměrně známým producentem potravinových doplňků a má právě v České republice poměrně dlouhou tradici. Při vývoji se snaží využívat ty nejmodernější poznatky, které naplno využívá. A to ve svých tuzemských závodech v obci Veselá. Právě ono známé jméno producenta je pozitivem, proti různým dováženým zázrakům, které velmi často nefungují.

Plusem je také to, že Biosil na vlasy, nehty, ale i kůži nebo sliznice je prodávaný v lékárnách. To jasně potvrzuje to, že se při jeho užívání nemusíte bát negativního dopadu na své zdraví, a naopak si můžete být jisti tím, že jeho dopady budou pozitivního rázu. Do lékáren se totiž nedostane jenom tak něco. A už vůbec ne produkt, který by byl snad neúčinný, nebo dokonce nebezpečný. A to platí jak o klasických lékárnách, tak to platí i o těch internetových.

Co Biosil obsahuje?

Už výše jsme lehce nastínili, že nemusíte mít jediný důvod k tomu, že se stan budete bát, že by Biosil obsahoval cokoliv špatného. Je proto dobré se na jednotlivé látky potívat blíže. Naše recenze musí začít látkou, která je označená jako Biotin. Ten moc lidí v rámci tohoto názvu nezná a tak připomeňme, že je označována jako vitamin H. Právě podle označení této látky dostal také samotný Biosil svůj název. Samozřejmě se ale nejedná o to jediné, co je v rámci složení dostupné. Stejně tak mezi důležité látky patří:

  • Kyselina pantotenová
  • Zinek
  • Oxid křemičitý

Pokud jste se někdy o své zdraví zajímali, potom jistě víte, že právě toto je ona trojice látek, které perfektně působí právě na oblast vašich vlasů, nehtů, ale třeba i kůže. Kdo má daných látek nedostatek, může je do těla dostat pomocí tohoto produktu.

Jednoduše, ve formě tablet

Jako mnoho jiných potravinových doplňků na našem trhu, i Biosil je dostupný ve formě tablet. Pokud se podíváme na klasické balení, tak je v něm celých šedesát tablet. To znamená, že jedno takové balení vydrží zhruba na 1 – 2 měsíce používání. Doporučená dávka je jedna nebo dvě tablety denně. A to hlavně s ohledem na to, v jakém jsou vaše vlasy nebo nehty stavu, stejně jako s ohledem na to, zda výše zmíněné látky získáváte ze stravy, nebo nikoliv. Podle toho je vhodné volit dávkování, které je i celkem jednoduché. Stačí jenom spolknout tabletu a je hotovo. A takto pokračovat každý den, nebo s ohledem na vlastní plánování přísunu jednotlivých živin. Ten lze díky tabletám dobře hlídat.

Každý tableta, kterou sníte, totiž dostane do vašeho těla 0,15 mg biotinu, ke kterému se přidává 6 mg kyseliny pantotenové. Poměrně velké zastoupení má v jedné tabletě zinek, kterého do těla dostanete 10 mg. Nejvíce je v ní oxid křemičitý, kterého je zde 15 mg. Tyto hodnoty porovnejte s doporučenými denními dávkami a podle toho upravte dávkování. Pamatujte na to, že přísun všech živin by měl být pro krásu i zdraví optimální. Předávkování je rozhodně na škodu, nikoliv pluse.

Biosil patří mezi nejlevnější doplňky stravy

Kdo si není jistý, zda je pro něho Biosil vhodný, nebo nikoliv, toho jistě potěší informace o jeho ceně. Jak potvrzují názory a hodnocení uživatelů a uživatelek, i kdyby se měl jenom zkusit, nejde o žádný výrazný zásah do rozpočtu – na rozdíl od různých předražených preparátů, které slibují zázraky. Klasické balení, ve kterém je zmíněných 60 tablet, totiž stojí okolo šedesáti korun. To znamená, že jedna tableta s výše zmíněným složením vyjde na jednu jedinou korunu. I proto je vhodné zkusit tento doplněk, zvláště pokud klasická péče nezabírá.

 

Pomůže, nebo nikoliv? Jaké jsou zkušenosti?

To je celkem zásadní, ale rozhodně ne jednoznačná otázka. Problémy s vlasy, ale i s nehty, nebo s kůží jsou často připisovány právě tomu, že tělo nemá potřebné minerály a látky, které obsahují tablety produktu Biosil. Je tedy očekávané, že když budou dané látky doplněny, za několik týdnů až měsíc by měly být výsledky celkem dobře viditelné. Na druhou stranu ale nezapomínejme na to, že tělo je poměrně složitý organismus a tak mohou být problémy způsobovány i něčím jiným. Třeba zdravotní komplikací, nedostatečnou a výrazně špatnou péčí, nebo třeba chováním. Účinnost tak můžeme srovnat třeba s vitamínem C. Ten je dobrým pomocníkem při posílení imunity, ale neznamená to, že chřipkou nelze onemocnět.

Pokud výsledek není až tak znatelný, je dobré na závěr připomenout i to, že Biosil dokáže ještě několik dalších věcí. Umí třeba chránit buňky před oxidativním stresem, stejně jako posiluje imunitní systém a může se pozitivně podepsat na energii vašeho těla. Je to právě kyselina pantotenová, která může přispívat ke snižování únavy. I to jsou oblasti, ve kterých můžete za jedinou korunu denně pozorovat zajímavé změny.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *