Recenze a zkušenosti s Black Latte. Pomůže tato káva s hubnutím?

Káva, lahodný černý nápoj, oblíbený po celém světě. Kdo by neodolal té fantastické vůni čerstvě namletých kávových zrn. Pití kávy se stalo natolik populární, že spousta lidí si na ni vytvořila dokonce i závislost. Jsou lidé, kteří si ji dopřávají i několikrát denně a nedokáží si bez ní ani představit den. Prostě „ranní káva s cigaretou musí být, jinak nefunguji“ říkával můj dědeček. Málokdo už však ví, že i díky kávě se dá shodit nějaký ten přebytečný kilogram. Jedním takovým druhem kávy je Black Latte, která dokonce garantuje úbytek kilogramů už po několika konzumacích. Jde o jeden z nejpopulárnějších způsobů snižování hmotnosti mezi světovými celebritami.

Důvod proč začít – obezita

Důvodů, proč začít pít tento nápoj, může být hned několik a u každého se mohou lišit. Nicméně hlavním důvodem zatím zůstává obezita. S obezitou souvisí zpomalený metabolismus. Za zpomalený metabolismus může stres, chronická únava, nevhodná nízkokalorická dieta, dědičné geny a především nedostatek pohybu. Metabolismus lze urychlit několika způsoby: pravidelně pít čistou vodu s citronem, pravidelná strava, snížení spotřeby sladkých a tučných jídel, omezení nočních návštěv lednice, kvalitní spánek, pravidelná fyzická aktivita (sport, procházky aj.). V některých případech je ovšem vhodné podpořit funkci metabolismu nějakým doplňkem. A právě Black Latte se může zdát být ideálním řešením, neboť prokazatelně pomáhá urychlovat proces spalování energie.

Zjistit více zde

Základní charakteristika Black Latte

Black Latte je instantní kávový nápoj, který je čistě na přírodní bázi. Pomáhá absorbovat tuk a přeměňovat ho na energii, odstraňovat nebezpečné toxiny z těla, potlačovat chuť k jídlu, dodávat energii, odstraňovat přebytečnou vodu z těla a navozovat výbornou náladu. Ve shrnutí má nápoj tyto pozitivní účinky:

 • stimuluje metabolismus
 • dodává tělu sílu a energii
 • má vliv na myšlení, sebevědomí a produktivitu

Pro koho je tento nápoj vhodný?

Je doporučen pro všechny milovníky dobré kávy a především pro ty, kteří touží zhubnout bez hladovění a drastických diet a jiných omezování. Je vhodný pro muže i ženy. Nepoškozuje tělo a díky některým látkám má dokonce i hypoalergenní účinky. Užívání by se ovšem měli vyvarovat těhotné a kojící ženy a lidé přecitlivělí na některé složky nápoje.

Samozřejmě že vás káva nezbaví hmotnosti sama o sobě, vždy je potřeba tomuto procesu jít trochu naproti. V tomto případě prý stačí zařadit do svého denního režimu půlhodinovou procházku navíc. Dalo by se tedy říci, že se může jednat o zázračný nápoj, který pomáhá hubnout.

Hlavní složky nápoje Black Laté

Na trhu je přemíra doplňků stravy a jiných podobných prostředků nabízející snadnou možnost hubnutí. Složení většiny z nich je ovšem zvláštní a koncentrace některých látek je spíše kontraproduktivní. Látky obsažené v nápoji Black Latté jsou čistě na přírodní bázi a jejich komplex byl vyvinut týmem specialistů na výživu. Hlavní důležité složky produktu jsou:

 • aktivní uhlí
 • kokosové mléko
 • L-karnitin
 • Omega-3 mastné kyseliny
Zjistit více zde

Aktivní uhlí zabraňuje absorbovat tuk z jídla až o 80 % a jeho hromadění v těle. Zároveň bezpečně zpracovává a odstraňuje tukové zásoby a toxické látky.

Kokosové mléko spouští v těle tzv. samočistící proces a má přímý vliv na zrychlení činnosti metabolismu. Pomáhá odstraňovat již nahromaděné tukové zásoby např.na břiše či bocích.

L-karnitin si bere na paškál podkožní tuk. Štěpí a odstraňuje zde nahromaděné tukové buňky a bojuje proti celulitidě. Pomáhá také formovat kůži po nadměrné ztrátě hmotnosti.

Omega-3 mastné kyseliny je tělo schopno přijímat pouze zvenčí. Zvyšují hladinu hormonu leptinu, který má na starost rozpad tuku v těle.

Kdy a jak kávu užívat?

Nastává otázka, jak, kdy a v jakém množství tento nápoj správně používat. Příprava této kávy je téměř identická jako příprava klasické kávy. Stačí rozmíchat 2-3 čajové lžičky přípravku v převařené vodě a pořádně promíchat, dokud se vše důkladně nerozpustí. Doporučuje se užívat 1x denně současně se snídaní. Budete tak mít přes den lepší přehled o tom, jak se mění vaše chuť k jídlu. Doporučená doba užívání je 1 měsíc, po kterém by se měly dostavit první výsledky.

Chcete-li však s kávou docílit maximálních účinků, je samozřejmě potřeba dodržovat určitou pravidelnost, doporučenou dávku a obrnit se trpělivostí. Možná budete sami překvapeni.

Výhody, nevýhody a zkušenosti s Black Latte

Zda si výrobek pořídíte či nepořídíte, záleží jen na vás. Je ovšem jasné, že některými svými výhodami předčí ostatní přípravky. Bezesporu, hlavními výhodami jsou především:

 • není nadměrně zatěžován trávící systém
 • zlepšuje náladu
 • účinky jsou zaručené a rychlé

Doposud nebyly zjištěny žádné negativní účinky nebo zkušenosti s tímto přípravkem. Jediným problém může být skutečnost, že kávu nelze koupit nikde v kamenných prodejnách a je dostupná pouze přes internetové stránky. Stránek, které tento produkt nabízí je ovšem více než dost a je potřeba dát si při výběru pozor, od koho si výrobek kupujeme. Některé stránky totiž nemusí vypadat přímo důvěryhodně.

Přejít na stránky prodejce

Celkové hodnocení

Obecně celkové hodnocení uživatelů je pozitivní. Uživatelé si především pochvalují jednoduché užívání spojené s báječnou chutí a vůní. Výhodou je, že se nejedná o přímou dietní kůru, neboť není nic zakázáno, spíše naopak. Názory spokojených uživatelů potvrzují, že se jedná o kvalitní výrobek, jehož výsledky jsou evidentně pozitivní. Po pravidelném užívání kilogramy opravdu mizí, vrací se energie, sebejistota a chuť do života. Zda tomu tak opravdu je, se ovšem musíte přesvědčit sami.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

 1. Osim napsal:

  Black Latte je komerční trik. Za 1000 Kč je to drahá káva. NEPOMÁHÁ !@!!!

 2. rommy napsal:

  sama jsem překvapená, ale mně pomáhá. Zatím asi 2 týdny a 4 kg dole. Uvidím, co bude následovat. Je fakt, že nemám tolik chuť k jídlu, spíš jen na čistou vodu.

 3. IVANA napsal:

  .. nepomáhá , jen vytahuje peníze z kapsy /upravte si životosprávu a hýbejte se , budete hubnout/.. zajímavé je , že máte stejný příběh se Standou a jeho přítelkyní jako u přípravku 3DCHILI…. LACINÉ … FEJK … NEKUPUJTE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *