Dial Vision - nastavitelné dioptrické brýle

Máte problémy se zrakem a už vás nebaví utrácet příliš vysoké částky za další a další brýle, protože se vaše potřeby mění s každou další dioptrií navíc? Nyní už nemusíte kvůli každému takovému jevu navštěvovat optiky a nechávat si vytvářet nové brýle na míru. Dnes se totiž na trhu můžete setkat s takovými brýlemi, které se z hlediska zoomu plně přizpůsobí vašim potřebám. Brýle Dial Vision disponují mnoha výhodami oproti produktům běžným. Každý zákazník navíc ocení i daleko rozumnější cenu.

Technologie jde v posledních letech mimořádným způsobem dopředu a to samé se dá říci i o produktech z oblasti optiky. Právě proto je uvedení nastavitelných brýlí na trh tak zásadní událostí. Každý by měl takové brýle vyzkoušet, aby se na vlastní kůži přesvědčil, jak skvělé jsou.

K čemu brýle Dial Vision přesně slouží a jak fungují?

nastavitelné dioptrické brýleBrýle Dial Vision jsou vytvářeny s přizpůsobivými kontaktními čočkami, takže si každý z vás může nastavit přiblížení, jaké potřebuje. Technologie posuvných čoček je skutečně inovativní a poskytne uživateli jasné vidění v každé situaci. Na veškeré vzdálenosti vám nyní stačí pouze jedny brýle, nemusíte tedy investovat do vícero druhů.

Výhodou také je, že jsou rámečky vyrobeny z flexibilního materiálu, který je odolný vůči nárazům. Nemusíte se tedy obávat možného zničení, pokud vám brýle upadnou. Tento produkt vydrží opravdu všechno.

Brýle Dial Vision lze použít i na čtení. K tomu stačí pouze otočit kolečkem a upravit zaostření. Zároveň také dopomohou kvalitnímu odvedení drobných prací, protože vám díky nim neunikne sebemenší detail. Šití, ruční práce, řemeslné práce ani další detailní práce pro vás již nebudou představovat žádný větší problém. Ani výroba šperků, kde je potřeba opravdu velice pečlivé práce, není výjimkou. V podstatě se vám podaří efektivně vykonávat práce, které vám dosud ničily problémy, protože jste nebyli schopni dostatečně zaostřit. Brýle Dial Vision všechny tyto problémy dokáže odbourat.

Každý objektiv navíc disponuje vlastním ciferníkem, takže si pro každé oko můžete nastavit zaostření rozdílné. To se hodí zejména v případech, kdy má uživatel značně rozdílné dioptrie na každém oku.

Brýle je vhodné používat jako výhodnou záměnu ztracených kontaktních čoček nebo rozbitých brýlí. Jsou opravdu elegantní a plně se přizpůsobí nošení vašich obvyklých brýlí. Nepocítíte tedy žádný rozdíl oproti tomu, na co jste zvyklí.

Proč brýle Dial Vision pořídit?

  • Vyřeší problémy se zaostřením a zároveň zaručují čisté a jasné vidění.
  • Pokud vás po chvilce čtení pálí oči, zbavíte se tohoto problému jednou pro vždy.
  • Ze sledování detailů vás bolí hlava? S brýlemi Dial Visison nepříjemnosti skončí.
  • Jestli nevidíte při sledování do dálky detaily, brýle Dial Vision vám s tím efektivně pomohou.
  • Rámečky o čočky vydrží náraz a jen tak se nepoškrábou, takže vám vydrží i v případě, že si je nasadíte při práci, která je k těmto skutečnostem náchylná.
  • Brýle jsou skutečně lehké (váží 0,037 kg), takže vás jejich užívání nijak nezatíží.
  • Handsfree technologie je při zveličování skutečně zásadní.
  • Brýle v žádném případě nezkreslují to, co právě sledujete.

Rozsah dioptrií

Brýle Dial Vision se pyšní rozsahem dioptrií -6 D až + 3 D, takže jsou vhodné pro absolutně každého. Široký rozsah možného zaostření splní požadavky všech poškozených zraků.

Vedlejší účinky

Tento produkt je natolik kvalitní, že žádné vedlejší účinky při správném užití nehrozí. Problémy mohou nastat pouze ve chvíli, kdy si špatně nastavíte zaostření. Z toho pak samozřejmě může bolet hlava a i samotné oči. To ovšem závisí pouze na vás. Je třeba si s nastavitelnými ciferníky opravdu pohrát, aby každý dosáhl přesně toho, co potřebuje. Pokud si s úpravou dioptrií nevíte rady, určitě se vyplatí navštívit odborníka, který vám poradí, kolik jich vlastně na každém oku potřebujete.

Někomu možná nemusí vyhovovat materiál, ze kterého jsou brýle vyrobeny. Jsou totiž z plastu a někdo z vás možná dává přednost jinému materiálu.

Pro koho jsou brýle vhodné?

Brýle Dial Vision se hodí pro muže i ženy všech věkových kategorií, protože jsou naprosto univerzální. Vytvářejí se jako unisex produkt, aby se na žádnou skupinu lidí nezapomnělo. Navíc jsou velice skladné a můžete je při sobě nosit prakticky pořád.

Jak o brýle pečovat?

Zmíněné brýle vydrží skutečně hodně. I tak o ně ale musíte pravidelně pečovat, aby stále fungovali, jak mají. Naprostou samozřejmostí je zbavování nečistot nejen z oblasti čoček, ale také ostatních částí. Zejména očištění ciferníku je skutečně na místě. Pokud brýle používáte k řemeslným pracím, často přicházíte do styku s mnohými nečistotami. To se může podepsat i na brýlích. Pokud tedy nezbavíte ciferník prachu, může se zanést tak, že s ním již nebude možno plnohodnotně otáčet. Špína z čoček, k jejichž údržbě nedošlo dlouhou dobu, mohou jít po čase velice špatně umýt. Takže je opravdu lepší čistit brýle pravidelně.

K přenášení brýlí je vhodné použít pouzdro, aby se všechny jejich části zbytečně nezničily. Občas totiž můžete mít například v kabelce nějaký ostrý předmět, který dokáže produkt poškrábat. To by byla opravdu škoda, proto přemýšlejte i nad tímhle. K mytí čoček i ostatních částí můžete přistoupit pomocí vlhkého hadříku. Když všechny nečistoty smyjete, vyplatí se brýle ještě důkladně otřít suchým hadříkem, aby se na nich nevytvořily šmouhy, přes které by bylo velice obtížné vidět.

Záruka

Záruční lhůta těchto brýlí je stanovena na standardní dva roky.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *