Bust Cream Spa

Jenom těžko by se našla žena, která řekne, že je dokonale spokojena se svým poprsím. Musíme říci, že mnoho žen touží po tom, aby měla ňadra větší. Samozřejmě osvědčeným postupem je plastická operace. Ta ale může být bolestivá a pro některé ženy i finančně nedostupná. I to je ten důvod, proč se rozhodly hledat různé alternativy. A mezi jednu z takových patří i produkt s názvem Bust Cream Spa. Naše recenze vám ukáže, zda je opravdu dokonalým zázrakem k tomu, aby byla vaše ňadra dokonalá, nebo zda se jedná jenom o produkt, který příliš nefunguje.

Co o produktu Bust Cream Spa říká výrobce?

Krém na zvětšení poprsíAby byla naše recenze produktu Bust Cream Spa skutečně objektivní, je nejprve nutné podívat se na to, co o něm říká výrobce. Jak jsme již naznačili výše, má být jeho hlavní účinnost spojena s tím, že dokáže ženám pomoci v tom, že jejich ňadra budou skutečně dokonalá. Účinky tak můžeme shrnout do tří hlavních bodů. Jaké to jsou a co přesně můžete podle výrobce jako žena při pravidelném užívání očekávat?

 • Zvětšení prsou
 • Korekce tvaru
 • Nadzvednutí prsou

To vše dohromady tedy ukazuje, že žena, která touží po dokonalém poprsí má nyní jednoduchou cestu k tomu, ho získat. Dle vyjádření výrobce je s produktem spokojeno celých 95 procent žen, což už může zajímavě ukazovat na to, že jde o produkt, který opravdu fungovat může. Podle výrobce se k němu pozitivně vyjadřují také různí odborníci. A to hlavně v souvislosti s jeho složením, jelikož skutečně obsahuje takové látky, které mohou mít pozitivní vliv na to, jak dokonale bude ženské poprsí vypadat.

Jak krém na větší poprsí vypadá?

Jak si daný produkt nejlépe představit? I toho se naše recenze musí pochopitelně týkat. Jedná se o speciální krém, a tak je jasné, že snaha o zvětšení prsou nebude spojena s žádnými komplikovanými procedurami, jelikož je třeba ňadra jenom pravidelně mazat. To je velmi jednoduché a zvládne to zaručeně každá žena.

Zjistit více zde

Kromě toho, že zaujme právě fakt, že jde o krém, může potěšit i celkové složení. Jak uvádí výrobce, jedná se o produkt, který obsahuje nejenom velmi unikátní prospěšné látky. Opomíjet nelze také to, že celé složení je čistě přírodní. Nejenom, že se není důvod obávat jakýchkoliv chemických látek, nebo nebezpečných příměsí. Čistě přírodní složení je pozitivní také z toho důvodu, že se tak mohou výrazně eliminovat případné nežádoucí účinky.

Hodnocení a zkušenosti žen, které Cream Spa vyzkoušeli

Nutno říci, že to už rozhodně není natolik pozitivní, jak říká samotný výrobce. Mnoho žen uvádí, že jejich hodnocení se neshoduje s tím, co je uváděno na samotném prodejním webu. Jednoduše proto, že ani za několik týdnů rozhodně nepocítily takový účinek, o kterém se píše. Sice přiznávají, že jejich prsa jsou vláčnější a kůže je mnohem hebčí a příjemnější na dotek, ale pokud se má mluvit o výrazném zvětšení, nebo například i o tom, že prsa získají opět dokonalý tvar, jsou pocity spíše rozporuplné. Dá se tedy říci, že o zázračný krém, který by jenom pravidelnou aplikací dokázal poprsí změnit, rozhodně nejde. Pokud od něho žena očekává skutečné zázraky, potom bude zklamána.

Je třeba respektovat správné nanášení

Určitě je dobré v naší recenzi připomenout, jak je správné Bust Cream Spa nanášet. Je třeba absolvovat několik pohybů. A to tak, že nejprve je krém nanášený na jednu stranu ňader a hrudníku, potom na druhou, a následně dochází k roztírání. Takto se postupuje u obou ňader. Nejdříve dojde k nanesení na jedno, a potom i na to druhé.

Právě onen způsob nanášení může být klíčem k tomu, proč dané hodnocení uživatelek není zase úplně negativní a ne každá řekne, že je Bust Cream Spa podvod. Je třeba říci, že pravidelným roztíráním krému dochází k tomu, že jsou prsa a jejich okolí masírována. A to může výrazně podpořit krevní oběh. Vlivem toho dochází k celkové stimulaci buněk, ale i dalších látek. To se může na tom, že prsa budou pevnější a lehce větší skutečně pozitivně podepsat. Potvrzují to i ženy, které pravidelně cvičí a právě svalstvo v okolí prsou, pokud je správně procvičováno, tak může zajistit, že se ňadra stanou větší a pevnějším. Jde tedy spíše o krém, který lze označit jako více masážní, než zázračný. Jasně to potvrzuje i složení, kde nechybí:

 • Kakaový olej
 • Mandlový olej
 • Hroznový olej
Zjistit více zde

Dá se Bust Cream Spa sehnat i levněji?

Žádná recenze se neobejde ani bez toho, aby bylo zmíněno, kolik vlastně daný produkt na zvětšení prsou stojí. Cena rozhodně není nijak malá, protože když se podíváme na cenu oficiální maloobchodní, kterou lze brát i jako doporučenou, tak se pohybuje na hodnotě necelých 1 800. Jak ale ukazují názory některých žen, není problém získat Bust Cream Spa také se zajímavou poloviční slevou. A cena tak bude činit necelých 900 Kč. Sleva už je to poměrně zajímavá, ale přesto musíme říci, že to může být celkem dost.

I když se Bust Cream Spa tváří jako dokonalý zázrak v oblasti zvětšení prsou, reálné zkušenosti uživatelek jsou spíše smíšené. Žádné zázračné zvětšení se ani při dlouhodobém používání nekoná. Určité výsledky ale patrné být mohou, a to hlavně vlivem toho, že při aplikaci dochází také k masírování ňader a hrudníku, což podpoří prokrvování.

Přejít na stránky prodejce

Díky přírodnímu složení musíme říci, že se určitě není nutné obávat jakýmkoliv problémům a v tomto směru je krém plus. Pro ženy, které chtějí mít dokonalá ňadra a využívají k tomu techniky masáže, jde o zajímavý doplněk stravy. Lehce však může odrazovat jeho cena. I když se vám povede nakoupit ho v akci. stále mluvíme o ceně, která je necelých 1000 korun českých.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

 1. Obednavka napsal:

  Dobry den mam problem chtela sem obednat ale ukazuje mi jen kolonka na jmeno a tel.cislo a ze se mi ozvou tak nevim zda se to obednalo kdyz sem nedavala adresu atd muzete poradit dekuji

 2. Tereza Rodrova napsal:

  Já si ho objednala přes Facebook no mám ho od dnes tak uvidím 😀 🙂

 3. Majda napsal:

  Dobry den.Krem jsem si objednala a funguje ako je psano zjemni,spevni a zvecsi objedano uz tri baleni a budu pokracovat dal.Jsem velice spokojena 🙂

  • Melinda napsal:

   Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli fakt to funguje . Já bych chtěla taký objednat . Doufám že to není nějaký podvod děkuji p. Martom

 4. Ada napsal:

  Dobrý den, nechápu jak si ten produkt mohu objednat? Najela jsem na hlavní stránku dala objednat a vyskocily dva řádky na jméno a číslo. Pak už jen řádek na adresu a odeslat a nevim jestli to mám brat jako celou objednávku? Přijde mi to vůbec? Vyskocilo mi tam ze se semnou co nejdříve nekdo spojí at mam zaply telefon. Prosím o zkusenosti kdo si to už někdy objednával. Dekuji

  • Beáta napsal:

   Dobrý den, mám stejný problém s objednáním, taky bych uvítala nějakou radu, jak je možné krém objednat, děkuji 🙂

 5. Zuzka napsal:

  Já mám dobrou zkušenost, přišlo mně to do týdne od objednání, asi před týdnem. Zatím ale nevím zda funguje, nicméně mažu, voní krádně.

  • Kají napsal:

   Dobrý den, mám problém tady není, kolonka kde mohu objednat. Potřebuju radu děkuju moc ☺️

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *