Čaj Kombe recenze

Čaj je jedním z nejčastěji konzumovaných nápojů na světě. Samozřejmě v souvislosti a tím musíme říci, že existuje celá řada různých variant čajů, které se v mnoha ohledech liší. Jednou z možností, kterou lze vyzkoušet, je také čaj Kombe. Ten je dnes považován za naprostý unikát, jelikož je nejenom obyčejným nápojem, ale jedná se o výjimečný doplněk stravy, který dokáže výrazným způsobem prospět našemu tělu.

Čím je čaj Kombe specifický?

Je to primárně jeho složení, které z něho dělá výjimečně prospěšný nápoj. Jistě nemusíme připomínat, že se jedná o produkt čistě přírodní, což pozitivně ovlivňuje jak jeho vliv na lidské zdraví, tak to samozřejmě výrazným způsobem eliminuje také jakékoliv nežádoucí účinky. První přírodní látkou, kterou čaj Kombe obsahuje, je jujuba. Jde o takzvaný b, což je velmi vzácné ovoce pocházející z Číny. Právě v tomto ovoci je obsaženo velmi výrazné množství vitamínu C. konkrétně je jeho zastoupení až padesátkrát vyšší, než například u jablek.

Druhou složkou, kterou čaj Kombe obsahuje, je ženšen. Dnes existuje celá řada verzí této rostliny. Mezi nejznámější patří rozhodně varianty, jako ženšen:

 • Americký
 • Pětilistý
 • Japonský
 • Sibiřský

Ani jeden však tento unikátní čaj neobsahuje, jelikož jeho složení je spojeno s tím nejlepším, který aktuálně existuje. Je to takzvaný ženšen pravý, který roste v Koreji, ve vyhlášené oblasti Punggi. Právě tento se může pyšnit vlastnostmi, které souvisí s více 180 silnými látkami, které se nazývají jako saponiny. Ty následně dělají z této rostliny unikátní součást tohoto čaje.

Jak je čaj zvaný Kombe vyráběný?

ženšenový čaj kombeNení to jenom unikátní složení, protože zajímavostí tohoto čaje je zcela určitě i postup výroby. Ten zajistí, že čaj Kombe nadchne nejenom svou chutí, ale že si samozřejmě bude moci ponechat co nejvíce zdraví prospěšných látek, které jsou s jeho složením spojené. Samotný ženšen se například musí sklízet až po šesti letech jeho zrání. Po sklizni dojde k důkladnému omytí kořenů, k jejich uvaření a následně k tomu, že je dokonale vysušený.

Další fází výroby je extrakce ve vodním roztoku. To proběhne hned čtyřikrát, přičemž doba každé extrakce je celých 12 hodin. Tím vznikne unikátní roztok, který se právě v tuto chvíli smíchá s roztokem jujuby. Nyní už může dojít k redukci roztoku a k tomu, že je přimíchána glukóza. Vše dospěje do fáze granulace, se kterou už souvisí jenom důkladné vysušení a vytřídění. Výsledný granulát je zkontrolován, zabalen a připravený k použití.

Čaj nadchne i několika certifikáty

Že můžeme tento čaj označit jako celkem zajímavý prémiový produkt, to dokládají také certifikáty, kterými se aktuálně pyšní a které jsou známkou toho, že čaj Kombe nepatří mezi tuctové produkty. Aktuálně má k dispozici tři hlavní certifikáty, a to konkrétně tyto:

 • Certifikát Korea Insam
 • Certifikát ISO 22000:2005
 • Certifikát 14001:2004

Ty získal nejenom pro dodržování určitých zásad spojených s výrobou, ale také díky své unikátní kvalitě, na kterou se nesmí zapomínat. Dnes můžeme říci, že se jedná o nejúčinnější adaptogen na světě. Jedná se tedy o látku přírodního původu, která výrazně pomáhá našemu organismu.

Jaká pozitiva čaj Kombe přináší?

Podívejme se konkrétně na to, v čem všem tento čaj dokáže našemu organismu prospět. Oblastí je celá řada. Primárně se hodí ve všech stádiích vyčerpání. Může jít o to klasické, kdy se dostaví běžná únava, která může souviset třeba s poruchami spánku, nebo s naší nadměrnou fyzickou zátěží. V oblasti únavy to ale může být i ta psychický. Pokud čaj Kombe užíváme, zlepší se výrazně naše koncentrace, stejně jako schopnost řešit důležité a náročné úkoly. Ruku v ruce s tím jde také zlepšení celé řady kognitivních funkcí.

Dále čaj Kombe pomáhá i našemu cévnímu systému.

V první řadě tím, že zajistí rovnoměrné a správné prokrvené jednotlivých tání a celkově zlepšuje i oblast krevního oběhu. Dále nechybí ani pozitivní vlastnosti související s krevním cukrem, který je při pravidelném používání velmi dobře snižován. Dále neopomíjejme ano zlepšení odbourávání alkoholu z krve. Jsou výzkumy, které ukazují, že to může být až o padesát procent rychlejší. To zajistí nejenom rychlejší vystřízlivění, ale samozřejmě i méně náročnější stavy takzvané kocoviny.

Nezapomínejme také na zdraví jako takové, jelikož zde tento čaj také umí výrazně pomoci. A to v oblasti našeho imunitního systému. Zde primárně zlepšuje jeho funkci, čímž přispívá k celkově lepší obranyschopnosti našeho těla. Dále neopomíjejme ani to, že umí pomoci i při nemocech, jako jsou ty infekční, nebo zánětlivé. Díky antioxidačním vlastnostem dokáže lidské tělo také velmi dobře očistit a odstranit veškeré nežádoucí látky. Tento proces je odborně označován jako detoxikace. Samozřejmě přírodní.

Užívání čaje není nijak omezeno věkem. Mladší generace ocení výše zmíněné vlastnosti. Ta starší jistě ocení fakt, že čaj Kombe dokáže zpomalovat projevy stárnutí kůže, stejně jako dokáže dobře zabraňovat vzniku vrásek, na což slyší především ženy. Stejně tak umí tělu dodávat celkovou vitalitu a také pozitivně působí v oblasti zvyšování libida a u mužů k tomu, že se může zlepšit a zkvalitnit jejich erekce. I na tuto oblast má vliv unikátní složení dvou látek, ze kterých je připravený lahodný nápoj čaj Kombe, který je dnes možné zakoupit i u nás. Jedna dávka čaje vyjde zhruba na 10 korun českých, což je mnohdy méně, než kombinace chemických doplňků stravy, které nemusí být ani tak účinné.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

 1. Helena napsal:

  Užíváme čaj Kombe s manželem oba. Léta jsme neměli ani chřipku, ani virózy a pořád máme v 62 letech přebytek energie na práci i koníčky.

 2. Jan napsal:

  Ani po dlouhodobém pravidelném užívání čaje KOMBE osobně žádné pozitivní ani negativní účinky nepociťuji. Dnes můžu jen litovat zbytečně vynaložených finančních prostředků.

 3. Já1 napsal:

  Nejlíp chutná s citronem a medem. Ženšen má trošku nahořklou pachuť což člověk vůbec necítí, pokud přidá med a citron 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *