Obývací stěna Cancan

Vybavit si obývací pokoj tak, aby vše dokonale ladilo, není zase až tak nic komplikovaného a nemožného. Buď se vybírají jednotlivé věci, nebo se člověk vydá cestou, která je podstatně jednodušší. A tou cestou je zaměření-se na sortiment, kterým jsou obývací stěny. Ty dnes nabídne v podstatě každý větší obchod s nábytkem. Pokud se máme zaměřit na tu nejpopulárnější, je to obývací stěna Cancan. Naše recenze vám ji do detailu popíše, včetně všech důležitých parametrů.

Z jakých částí se obývací stěna Cancan skládá?

Stěna do obývacího pokojeKaždé řešení se skládá z několika různých částí. A obývací stěna Cancan rozhodně není žádnou výjimkou. Nutno říci, že pokud jde o počet hlavních částí, tak se jedná hned o tři. Jde tedy o celkem běžné řešení, které lze využít ve většina obývacích pokojů. Jaké jsou ony tři klíčové části? Jedná se o:

  • Základní stojatou komodu
  • Vitrínu určeno k zavěšení na zeď
  • Stojatý stolek pod televizi

Dále rozhodně nelze opomenout ani posední část. Tedy pokud budeme konkrétní, tak se jedná o poslední dvě části. Jde totiž o dvě police, které celý koncept této obývací stěny skvěle doplňují.

Obývací stěna Cancan je založena na využití současného trendu, který je hitem i v moderních domácnostech. Jedná se o tolik osvědčenou a tolik vyhledávanou imitaci dřeva. Díky tomu ze lze v domácnostech dosáhnou dalších prvků, které budou využívat daného přírodního materiálu – pokud jde o vzhled.

Odstín má typický dřevěný nádech a je v porovnání s měkkým dřevem spíše tmavší. Zároveň to ale neznamená, že by tato obývací stěna jakkoliv tmavým dojmem působila. To rozhodně ne. Využívá odstín, který nese označení dub sanremo. Právě v tomto dekoru je vyvedeno celé řešení. To je zároveň ošetřeno tak, že působí lehce lesklým dojmem, což dokonalý vzhled jenom podtrhuje.

Unikátem je také to, že obývací stěna Cancan může být dodána v ještě jiném provedení. A to takovém, které opět dominuje přírodní materiál – tedy vzhled dřeva, a to konkrétně s moderním bílým provedením. Konkrétně dané řešení vypadá tak, že po obvodu jednotlivých prvků je dřevo, zatímco prostor, který se otevírá, je vyhotoven v designovém bílém lesku. Ideální volba pro toho, kdo hledá trochu nadčasovosti.

Jaké jsou hlavní přednost této obývací stěny?

Je jich hned několik a samotný vzhled, který je možné zvolit v jedné ze dvou možností zaručeně není jediným kladem, který můžeme zmínit. Pokud se podíváme na výčet několika dalších pozitiv, tak sem rozhodně patří plusy, jako:

  • Dostatek úložného prostoru
  • Kvalitní úchyty v kovové barvě
  • Využití skleněných prvků

Dále nelze zapomínat ani na to, že dokonalý vzhled umí nabídnout nejenom ve dne, ale umí ho nabídnout také v noci. Obývací stěně Cancan totiž nabízí unikát v podobě dokonale vypadajícího LED osvětlení. To je součástí daných průhledných prvků, které skvěle ozáří. Navíc se není důvod obávat toho, že by se svícením byla spojena jakkoliv velká spotřeba. Už samotná LED technologie patří  tou nejúspornějšímu na trhu. K tomu přidejme fakt, že je to potvrzeno také třídou energetické náročnosti, která je A++.

Jak vypadají jednotlivé prvky?

Obývací stěna Cancan má výhodu také v tom, že je možné ji různorodě sestavit. Skládá se totiž z jednotlivých prvků, u kterých je možné v podstatě libovolné umístění. To znamená, že mohou být doslova těsně u sebe, stejně jako to znamená, že je lze šikovně rozmístit i na delší stěnu. A z čeho konkrétně se sta skládá? Než se na to podíváme, je třeba zmínit i to, jaké jsou její rozměry. Jde o montáž doporučenou a je spojena s rozměry 292 x 189 x 48 cm. Kdo nemá v obývacím pokoji takový prostor. Měl by jasně počítat s tím, že se mu tam tato stěna nevejde.

Komoda

Jedná se o jednu z klíčových částí celé obývací stěny. Pokud se podíváme na její celkové rozměry, tak činí 92 x 132 x 37 cm. Unikátem je to, že je daná komoda v podstatě rozdělena na polovinu. Pravá strana je takzvaně otevřená a lze zde najít celkem 3 police, které jsou určené na všechno, co by mělo být vystaveno. Pokud jde o stranu druhou, tak i zde se nacházejí celkem tři police, vyrobené ze dřeva. Ty však zůstávají skryty, jelikož je to právě tato levá část, kde se nacházejí klasická dvířka na pantech.

Vitrína

Druhá součást obývací stěny, kterou je možné označit jako část, která je klíčová. A to z toho důvodu, že vitrína je druhým prostorem na uložení věcí. Poklud jde o její rozměry, tak jsou velmi podobné, a to konkrétně 90 x 113 x 37 cm. Unikátem je však to, že vitrína není primárně určená k postavení, jelikož je určená k pověšení na zeď. Stejně jako komoda se skládá ze dvou částí. V té levé jsou dvě police ze skla. Jedná se o část, která je otevřená. Tedy také využitelná k vystavení těch nejzajímavějších věcí. Pokud jde o část druhou, tedy o část pravou, tak ta je zakrytá dvířky. Její charakteristikou je to, že v ní jsou také dvě police. Nejsou však ze skla, ale jsou vyrobené klasicky ze dřeva.

Televizní stolek

Ten určitě zaujme svou větší šířkou, což se pozitivně podepisuje na tom, že se na něho vejde i větší televize. A do něho dostatek věcí. Když se máme zaměřit na konkrétní rozměry, tak musíme říci že jsou 200 x 42 x 48 cm. Zajímavou charakteristikou je celkové rozdělení. Pravá část je celá zavřená, a to s využitím nikoliv klasické zásuvky, ale s využitím výklopu. Pokud jde o část levou, je ještě rozdělena na dvě části. Tou odpovídá i počet zásuvek s šuplíky. Ty jsou umístěny ve spodní části prostoru. Nad nimi jsou dvě otevřené dispozice, určené třeba pro umístění DVD přehrávače, nebo dalších přehrávačů, které se budou k televizi připojovat.

Police

Jedná se v podstatě už jenom o samotný doplněk, který má obývací stěna Cancan. Jelikož jsou ve stejné designu a jelikož navazují na možnost vystavit co nejvíce věcí a obdiv, jsou považovány také za jednu z nezbytných součástí. Police jsou k dispozici hned dvě. Pokud se máme podívat na jejich rozměry, tak v případě té menší mluvíme o rozměru 110 x 20 x 22 cm. Pokud jde o tu větší, tak je delší o čtyřicet centimetrů. Její rozměr je 140 x 20 x 22 cm. Obě lze samozřejmě libovolně umístit, a to dnes již klasicky tak, aby nebyly vidět montážní šrouby.

Kolik obývací stěna Cancan stojí?

Jedná se o řešení, které rozhodně dokáže zaujmout celkem příznivou cenou. Pokud budeme konkrétní, tak původní, tedy standardní cena před slevou je 11 199 Kč. Tolik ale rozhodně není nutné platit, jelikož stěnu lze pořídit se slevou.

Sconto nábytek není v segmentu nábytku absolutně žádným nováčkem. A právě tato obývací stěna patří do nabídky obchodu. K dispozici je nejenom přímo na pobočkách, na ploše supermarketu. Dostupná je také v internetovém obchodě, s možností jednoduchého online nákupu.

Stěna je dodávána v demontu

Důležitou informací, která s touto stěnou také souvisí, je rozhodně i to že je dodávána takzvaně v demontu. To znamená, že v případě koupě se nekupuje hotový sestavený nábytek. Kupují se celkem 4 krabice, ze kterých je nutné si obývací stěnu smontovat svépomocí. I na samotné balení je třeba se podívat, jelikož má vliv na případné zajištění odvozu z obchodu, ale i a pomoc spojenou s případným výnosem.

První balík má rozměry 205 x 6 x 48 cm a jeho hmotnost činí 28 kilogramů. Druhý balík je spojený s rozměrem 121 x 13 x 40 cm a patří k těm nejlehčím, jelikož váží celkově jenom 21 kilogramů. To balík číslo tři už je o poznání těžší, jelikož je s ním spojena hmotnost 39 kilogramů. Jeho celkové rozměry činí 107 x 14 x 53 cm. Poslední balík o rozměrech 137 x 12 x 51 cm je tím zaručeně nejtěžším, jelikož je nutné počítat s tím, že má váhu celých 40 kilogramů.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *