Chia Shake - recenze kvalitního doplňku stravy pro hubnutí a fitness

Všichni asi víte, že zdravé stravování je to nejlepší, co můžete pro své tělo udělat. Ale všichni také víme, že udržet se a stravovat se pouze zdravě je někdy opravdu náročné, takže na správnou stravu a zdravé jídlo většina lidí raději zapomene. Nenechte se odradit a začněte jíst zdravě. Není to totiž vůbec složité.

Chia Shake je strava pro každou situaci

Protože tým Chia Shake věděl, že počítání kalorií, vážení jídla a všechno s tím spojené je pro většinu lidí opravdu nereálné, začali přemýšlet nad něčím, co by zdravou stravu lidem trochu přiblížilo. Nakonec se rozhodli, že lidem půjdou se zdravým stravování naproti.

Vytvořili produkt, se kterým nemusíte nic plánovat nebo počítat, všechno za vás vyřešil někdo jiný a na vás je pouze to, abyste produkt zkonzumovali. Jednoduché, rychlé, efektivní a hlavně zdravé.

Všechny produkty jsou opravdu zdravé a zároveň plné energie a všech potřebných živin a minerálů, bez kterých se člověk zkrátka neobejde. Chia Shake můžete využít jako kompletní náhradu za běžné jídlo nebo ho konzumovat pouze ve chvílích, kdy zkrátka nemáte času nazbyt.

Produkty se tak skvěle hodí na cesty, do práce, do školy nebo na sport. Produkty jsou plnohodnotně výživná jídla vyrobená ze superpotravin.

Složení plné prospěšných látek

Například Chia milkshake je vyroben ze syrovátkového proteinu, což je opravdu velice kvalitní zdroj bílkovin, rýžové mouky, která zastává roli pomalých sacharidů a konečně chia semínek. Ty jsou využity jako zdroj omega 3 mastných kyselin, vitamínů, antioxidantů a minerálů.

ChiaShake superfood mixNejlepší na Chia Shake je jeho opravdu rychlá a jednoduchá příprava. Jednoduše smícháte 1 odměrku prášku s mlékem nebo vodou a máte nápoj připraven. Toto tekuté jídlo vás pak dokáže zasytit na 3 až 5 hodin. Pokud spěcháte, nemusíte už panikařit, že vám zbývá jen několik málo minut. S Chia Shake si jídlo připravíte za minutu a můžete směle vkročit do nového dne s kvalitním a zdravím jídlem ve formě tekutého Chia Shake.

Shake obsahuje optimální poměr živin a kalorií, takže je nastavený tak, aby pokryl 1/5 všech vašich nutričních potřeb. Lze jej tak použít jako svačinu nebo doplněk pro váš běžný jídelníček.

Pokud nemáte čas, už nikdy nemusíte sáhnout po bagetě z benzinky. Chia Shake je mnohem zdravější a chutnější varianta. Shake jídla jsou bohatá na vitamíny, minerály a všechny potřebné bílkoviny. Vybrat si můžete dokonce hned z několika příchutí, takže si určitě vyberete přesně to, co vám nejvíce sedne.

Keto dieta s Chia Shake

Chia Shake ale nemusí být pouze doplněk klasického jídelníčku. Jeho výhoda je hlavně to, že se dá využít v keto dietě. Speciální verze dietního Chia Shake může nahradit klasickou stravu a vy budete mít daleko jednodušší dodržování diety, jelikož nebudete muset nic vařit, nic vážit, jednoduše vypijete Chia Shake a vše je vyřešeno. Jednoduché hubnutí bez složitých příprav.

Shake zároveň obsahuje všechny potřebné vitamíny a minerály, takže se nemusíte bát, že by vaše tělo strádalo. Shake obsahuje všechno, co je pro ketodietu a zdraví vašeho těla nezbytné. Podobných produktů je na trhu hned několik, Chia Shake má ale jednu výhodu navíc. Ano, jsou to právě Chia semínka(více o Chia na Wikipedii).

Semínka jsou schopna vás pořádně zasytit, hydratovat a zároveň vám dodají potřebné Omega 3 mastné kyseliny.

Vyberte si hubnoucí program na míru

V rámci Keto diety s Chia Shake si můžete vybrat ze třech programů, podle toho, jak rychle a kolik kilogramů chcete zhubnout. Všechno je založeno na maximálním snížení příjmu sacharidů a cukrů, tímto způsobem donutíte, aby se tělo dostalo do stavu ketózy a začalo samo spalovat své tukové zásoby. Jednoduché a účinné. A aby bylo všechno ještě účinnější, stačí pouze jíst produkty z dietní řady Chia Shake.

Nemusíte nic vařit, nic počítat, všechno je vypočítané přesně tak, aby měla dieta co nejlepší výsledky. Kromě toho je jídelníček zpestřen o různé formy jídel, není to jen o tom pít pouze dietní Chia koktejly, ale můžete si dát k snídani Chia Shake kaši, palačinky nebo omeletu.

K večeři není problém uvařit chutnou Chia Shake polévku. Zkrátka dieta s Chia Shake je zábava.

Hubnutí tak nikdy nebylo jednodušší, nepotřebujete číst stovky dietních jídelníčků, nakupovat desítky speciálních surovin, všechno dostanete hezky pohromadě v kompaktním a velice líbivém balení Chia Shake.

Chcete zhubnout rychle?

Vyberte si dietní plán přesně podle sebe a začněte s hubnutím ještě dnes. Pro všechny, kteří chtějí zhubnout hodně a rychle, Chia Shake v tomto programu nahradí všechny vaše jídla.

V případě, že chcete zhubnout jen pár kilo, budete konzumovat tři dietní Chia Shake jídla denně a jedno klasické nízkosacharidové jídlo.

Pokud už máte celou dietu za sebou, je důležité se postarat také o to, aby se nedostavil jo-jo efekt a tělo se po zhubnutí pěkně vyrýsovalo. Tato fáze je pouze udržovací a můžete denně jíst 1-2 dietní Chia jídla, zbytek už je na vás a klasickém nízkosacharidovém jídle.

Chia jídla plná proteinů a energie pro fitness

Kromě dietních jídel, která jsou používaná především pro ketonovou dietu, můžete zakoupit také fitness jídla. Ta jsou bohatá na živiny, speciálně pak na proteiny. Jsou tak vhodná k doplnění živin po sportu, kdy dokážou urychlit regeneraci namáhaných svalů. Fitness jídla vám dodají všechny potřebné živiny, které tělo po sportovním výkonu vyžaduje.

Vhodné také pro vegany

A jelikož víme, že hubnout či posilovat chtějí také vegani, nabídka Chia Shake obsahuje také veganské varianty klasických produktů. Veganské produkty pokryjí 1/5 příjmu kalorií stejně jako ty klasické. Kromě toho zajistí všechny látky, které tělo člověka potřebuje. Protože se jedná o veganský produkt, byla do veganské alternativy přidána také dávka železa, která podporuje tvorbu krvinek a svalstva. Což je problém, který musí vegané často řešit.

Zdravě může jíst opravdu každý

Je tak jedno, jestli jste vegan nebo masožravec, zdravé produkty může jíst každý. Právě z toho důvodu poskytuje Chia Shake opravdu široký sortiment svých produktů. Kromě klasických Chia Shaků, které tvoří základní kostru celého obchodu nabízejí také množství dalších produktů.

Kromě několika desítek příchutí jednotlivých koktejlů si můžete vybrat také z dietních variant nebo již zmiňovaných veganských alternativ. Pokud vás koktejly omrzely, můžete si zakoupit chutné a zdravé proteinové pudinky, které ocení každý sportovec, který si dá občas rád něco sladkého. Zakoupit můžete také kaše, másla, proteinové palačinky, aminokyseliny, zkrátka opravdu cokoliv.

Produkty jsou rozdělené do několika sekcí, první sekce obsahuje všechno potřebné pro ketodietu, pokud se tedy rozhodnete, že ji budete držet, můžete si nakoupit cokoliv ze sekce dietních jídel, pokud se vám ale nechce nakupovat jednotlivé balíčky, můžete si zakoupit výhodný dietní balíček, který je již připravený a obsahuje vše potřebné pro typ diety, který se rozhodnete držet.

Jestliže jste sportovec a potřebujete po výkonu doplnit bílkoviny, určitě si vyberete ze zajímavých fitness balíčků a dalších produktů, které obsahují poctivou dávku proteinů. Obě sekce si najdou své alternativy také ve veganské formě.

Všechny produkty jsou založené na tom, že využívají kvalitních surovin a všechny použité látky jsou zdravé a pro tělo prospěšné. Ať už se pustíte do diety nebo potřebujete jen občas rychlou svačinku, Cha Shake je právě pro vás. Je totiž pro všechny.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *