Colostrum Essens

Kdo chce být zdravý, ten by měl primárně dbát na sovu správnou životosprávu, stejně jako by měl věnovat pozornost tomu, co jí. Ne vždy je ale naše strava dostačující, jelikož velmi často je třeba ji doplnit něčím, co nám dokáže pomoci. A přesně takové je i kolostrum. Jedná se o naprosto unikátní látku, kterou bychom mohli označit jako první mateřské mléko. A to je jak známo velmi prospěšné hlavně pro děti, což ale neznamená, že by ho nemohli využívat i dospělí. Pokud však zůstaneme právě u definice mateřského mléka, je velmi složité ho sehnat, pokud nejsme kojenci. Proto bychom měli poslechnout i názor lékaře, který potvrdí, že ideální produktem, jak získat pro naše tělo to nejlepší, je Colostrum Essens. Tedy doplněk stravy, kterým dokážeme reálné mateřské mléko nahradit.

Colostrum je zcela unikátní látkou

Colostrum Esens zkušenosti a názor lékaře

Colostrum Essens

Nejedná se o látku nijak neznámou, jelikož už v dobách dávno minulých bylo kolostrum hojně používáno různými domorodými kmeny po celém světě. Proč? Hlavně pro jeho vlastnosti. Dnes už se nemusíme bát složitého získávání, jelikož Colostrum Essens je produktem, který je k dostání velmi jednoduše. A to nejenom pro nás dospělé, ale také pro děti. Ano, i to ho mohou užívat. Dokonce je ji i doporučováno, což se opírá právě o názor lékaře.

Daná látka má však i velmi pozitivní recenze, které se samozřejmě vážou také k celé řadě vypracovaných studií, které jasně potvrzují, že jako náhrada skutečného mateřského mléka je tento produkt něčím skutečně unikátním.

Kolostrum a jeho účinky

Několik základních informací o tom, co je vlastně Colostrum jsme si již řekli. Nyní se podívejme také na několik hlavních účinků, které má, pokud ho použijeme jak pro děti, tak i pro dospělé. V první řadě se jedná o ideální látku ve chvíli, kdy se chceme zaměřit na posílení naší imunity. Zvláště v období podzimu nebo jara jde o skvělou náhražku různých chemických farmaceutických produktů. Stačí tableta Essens a máme jistotu, že naše tělo dokáže s chřipkou, nachlazením a mnoha bakteriemi bojovat velmi dobře a také velmi účinně.
Zapomínat ale nesmíme také na to, že se jedná o skvělou prevenci celé řady zánětů, stejně jako musíme potvrdit, a potvrzuje to i názor lékaře, že se jedná o možnost, jak konkrétní zánět lépe a rychleji vyléčit. A to díky složení, které zajišťuje mnohem pomalejší růst případných metastáz. S tím jsou ale spojeny také pozitivní regenerační účinky.

Colostrum jako látka na posílení imunity

Ano, i civilizační choroby jsou v posledních letech velkým problémem. Mnohdy se mohou projevit třeba i v nejmenším věku, díky čemuž je Colostrum Essens vhodné právě pro děti na posílení imunity. Mezi ty nejznámější se řadí třeba:

 1. Různé typy alergií
 2. Rakovina a podobné bujení
 3. Nadměrné hromadění různých volných radikálů v těle

I to jsou případy, kdy nám může kolostrum pomoci. A to nejenom jako prevence, ale i jako prostředek, který dokáže v mnoha případech podpořit léčbu. Zapomínat však nesmíme ani na oblast sportu, kde zajistí mnohem lepší regeneraci svalových tkání.

Colostrum a názor lékaře

Názor lékaře je tedy jasný. A to mimo jiné i proto, co tato látka obsahuje a proč je důležitá pro naše tělo. Pokud bychom se podívali na stručné shrnutí, potom jasně dominuje široká škála vitamínů a také minerálů. Zapomínat bychom neměli ani na aminokyseliny, stejně jako růstové faktory, které jsou ideální hlavně pro děti. Mezi studiemi potvrzené složení však patří také prospěšné:

 • Imunoglobuliny
 • Laktoferin
 • Polypeptidy

I to jsou látky, které naše tělo nejenom potřebuje, ale které mu také velmi výrazným způsobem prospějí. A to v jakémkoliv věku. Pokud chcete zkvalitnit svůj život a zlepšit také své zdraví, je kolostrum správnou volbou, jak naplno využít sílu přírody. Použití je přitom více než jednoduché. Jak jsme totiž zmínili, jedná se o doplněk stravy, který můžeme využívat třeba ve formě tablet, stejně jako není problém využívat ho i ve formě různých sirupů, což je lepší volba hlavně pro ty nejmenší.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

 1. Íva napsal:

  Tak právě ty růstové faktory jsou špatně! Doporučuji video MUDr Igora Bukovskeho ke Colostru.

 2. Stipka napsal:

  Dáváme Multiimun Colostrum, je to od tří let a jsou v tom i probiotika, také bych řekla, že jako jedna z mála podpůrných věcí celkem pomohla. Jinak čistě colostrum v té tekuté formě je prý asi nejlepší Colostrum direct od firmy LR, ale to je teda šíleně drahé…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *