Dedra aviváž

Bez drogerie se v naší domácnosti neobejdeme. Pokud pro ni zrovna nezamíříme do běžných prodejen, máme možnost podívat se i na varianty speciální. Konkrétně ty ekologické. V podstatě nejznámější značkou na našem trhu je Dedra. Ta původně vznikla jako malý výrobce a dodavatel ekologické drogerie. Nyní se stává velmi významným prodejcem na poli ekologického sortimentu. A to už od roku 1995. Společně se podíváme v naší recenzi na co, co umí nabídnout Dedra aviváž a v čem konkrétně je tak výjimečná.

Na trhu najdeme celou řadu variant

Základním faktem zůstává, že Dedra aviváž je u samotného prodejce označována jako avivážní kondicionér. S tím je třeba při nákupu počítat a nenechat se žádným způsobem zmást. Aktuálně jsou k dispozici spíše menší lahvičky, o objemu 0,75 litrů. Důvodem je fakt, že tento typ aviváže je koncentrátem. Jedna taková lahvička bez problémů vydá za běžně prodávanou aviváž v obchodě, která má objem 4 – 5 litrů. Na první pohled menší balení rozhodně nepatří mezi nevýhodné. Právě naopak.

Nezapomínejme na fakt, že cílem aviváže je především dokonalé provonění konkrétního praného prádla. A o to se Dedra aviváž postará více než dobře. K dispozici je totiž široká nabídka jednotlivých vůní, kterých je na několik desítek. Nechybí především vůně přírodní, a tak mezi neznámější možnosti můžeme zařadit tyto:

  • Pomeranč, banán
  • Jarní zahrada, kouzelná zahrada
  • Vanilka, jasmín

Vůně je rozdělena do několika not

Je jedno, jaká konkrétní vůně je vybrána, jelikož samotná Dedra aviváž a její aroma je rozdělena do několika not. Základem je samozřejmě ona hlavní vůně, která konkrétní prádlo dokonale provoní. Dále je k dispozici takzvaná vrchní, střední a spodní nota. Ta kombinuje lehčí a svěžejší vůně s těmi těžšími a zemitými. Výsledkem je příjemná kombinace, která vydrží. Mnozí jsou jistě překvapeni, že složení dané aviváže je v podstatě alchymií, která je známá hlavně ze světa parfémů. Zde je alespoň velmi dobře vidět, že to není jenom ekologie, ale i unikátní přístup ke složení produktů. Se kterým Dedra přichází.

Tato recenze by vás mohla zajímat:  Pro Engine Ultra
Aviváž Dedra plumeria alba

Dedra aviváž zaujme unikátním složením vůně

Zapomínat nesmíme také na fakt, že samotný obsah parfémů je až čtyřikrát větší, než je tomu o běžné drogerie v supermarketech, nebo jiných obchodech. Díky tomu prádlo voní intenzivně, ale zároveň ne tak silně, aby to dráždilo naše čichové smysly.

Dedra aviváž nabídne dvousložkové složení

Nejenom zajímavé složení z hlediska samotné vůně je pro aviváž Dedra typické. Naprosto unikátní je i složení účinných látek. Tou první je takzvané Antistaticum. Jedná se o látku, která je stejně účinná, jako je tomu v běžných avivážích na trhu. I tato dokáže v první řadě eliminovat elektrostatický náboj konkrétního oblečení, stejně jako umí výrazně změkčit i jeho samotné vlákno. A to bez jakéhokoliv rizika jeho případného poškození. I tímto je tato první složka výjimečná.

Druhou složkou je látka označovaná jako Elastil Me. Jedná se o produkt, který se velmi často přidává i do ekologických vlasových kondicionérů. Dedra aviváž ho obsahuje proto, že se jedná o látku podobnou silikonům, která umí jednotlivá vlákna ještě o něco lépe změkčit, než první spíše ochranná složka. Navíc platí, že s každým dalším vypráním může být dané vlákno o něco měkčí, než je tomu při prvním použití.

Příjemná k pokožce

Jelikož je při výrobě dbáno především na ekologické vlastnosti, je více než jasné, že Dedra aviváž je také velmi příznivá k naší pokožce. A to nejenom díky svému základnímu složení, ale i díky výtažku z aloe vera. Tato rostlina je odnepaměti využívána právě při řadě problémů s naší pokožkou. Její obsah v aviváži se následně pozitivně podepisuje na několika vlastnostech, kam se řadí:

  • Zklidnění pokožky
  • Eliminace ekzémů a vyrážky
  • Pohodlné nošení

Použití aviváže je velmi snadné

Naše recenze na Dedra aviváž se pomalu chýlí ke konci. Na závěr je třeba zmínit, jak jednoduché je i její použití. Působit na prádlo by měla vždy v té nejdůležitější, tedy poslední fázi. Proto je třeba dodržet správné dávkování, které spočívá v tom, že aviváž přidáme do pračky v posledním cyklu, tedy v době máchání. Samozřejmostí je i možnost použití v případě máchání, nebo kompletního praní v ruce.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *