Dietonus

hubnutí s ketonovou dietou
Nedokonalá postava. To je něco, co mnoho lidí trápí stále více. A mnoho hledají cesty, jak by se dalo nějaké to kilo přece jenom shodit. A dané cesty skutečně existovat mohou. Nemáme na mysli nutně jenom cesty označené jako klasické, kam můžeme zařadit třeba možnost změnit jídelníček, nebo začít sportovat. Jsou tu i různé produkty, které mohou pomoci. A jedním z takových produktů je i Dietonus. Recenze tohoto produktu je naším aktuálním tématem.

Co je to Dietonus? Kombinace účinných kapslí

Recenze tablet DietonusV segmentu produktů, které mají napomáhat hubnutí, toho lze najít opravdu celkem dost. Jsou to různé nápoje, kapky na hubnutí, náplasti, stejně jako se může jednat také o tablety. Tedy kapsle. A to je případ produktu, který nese označení Dietonus. Unikátem je fakt, že daní kapsle je možné rozdělit hned na tři kategorie. A to podle barev, které je rozlišují. Jsou to:

 • Bílá kapsle
 • Modrá kapsle
 • Červená kapsle

Důvody, proč jsou dané kapsle takto rozdělené, určitě nejsou ledajaké. Jsou totiž spojeny s tím, že každá kapsle se bere v jiný čas. A právě ono barevné rozdělení pomáhá k tomu, jak jasně určit, v jaký termín je která barva vhodná. V počátcích přijde určitě vhod návod na dávkování, ale po několika dnes se užívání Dietonusu stane pro každého zcela automatické a bude přesně vědět, která konkrétní barva je v jaký čas tou pravou.

TIP: ZHUBNĚTE PŘÍRODNĚ bez námahy a stresu!
Už jste slyšeli o ketonové dietě? Ne? Jedná se o dokonalá jídla pro rychlé zhubnutí bez jo-jo efektu. Dozvědět se více zde

Jaké je dávkování?

Podívejme se na dané barvy kapslí konkrétně, a to podle toho, jak se dávkují. To doporučené, které zcela pochopitelně souvisí se samotnými ideálními účinky, je založeno na tom, že by měla být užívána vždy jenom jedna jediná konkrétní kapsle a nemělo by se přesahovat jejich užívání. Jelikož se jedná o kapsle tři, je celkem logicky odvoditelné, že se berou třikrát denně.

První kapsle by měla být užita hned ráno. Jedná se o kapsli, která má bílou barvu. Vodítkem může být bílá barva, která je synonymem pro první světelné paprsky, které začnou proudit do pokoje. Druhá modrá tableta je užívána v poledne. Pomocníkem zde může být pohled na oblohu, která může být také jasná a tedy i dokonale modrá. Večer je čas na kapsli červenou, která může být spojena se zapadajícím sluncem, které má stejnou barvu. Tento postup může pomoci právě se správným užíváním.

Další věc, kterou je nutné si spolu s dávkováním pamatovat, je nutnost zapít dané kapsle dostatečným množstvím vody. To proto, aby se v zažívacím traktu dostaly tam, kam se dostat mají – tedy do žaludku. Zde se už rozpustí jejich vnější obal a začnou se do těla vstřebávat účinné látky. A to nikoliv nárazově, ale po dobu několika hodin. Po nich začne daný efekt znovu, a to s novou konzumovanou kapslí.

Bílá kapsle

Jdeme na kapsli číslo jedna. Tu první, kterou je třeba dát si hned ráno. Její složení totiž dokáže zajistit to, že hned od vašeho probuzení podpoří uvolňování tuku z podkoží. Vliv na to má i větší podpora tvorby tepla, které se na efektivnějším spalování také velmi pozitivně podílí. Navíc dokáže tato tableta podpořit i celkovou činnost lidského organismu, která se může hodit ve chvíli, kdy je třeba začít naplno fungovat a podat potřebný výkon v práci. Toto vše na svědomí má jedinečná směsice látek, kterými jsou hlavně tyto:

 • Kofein
 • Synefrin
 • Guarana
 • Ženšen a kurkuma

Modrá kapsle

Ta, která je užívána v poledne. V první řadě umí to, co bílá. Tedy podpořit efektivní spalování tuků i během takzvaného klidového režimu. Díky modré kapsli dochází k tomu, že se ničí molekuly takzvaného viscerálního tuku. Jsou také podporovány klasické procesy v lidském těle, což upravuje spotřebu kalorií, a to s ohledem na to, aby byla spíše vyšší. Jak je známo, pokud je výdej vyšší než příjem, dochází k redukci váhy. Druhým kladem modré kapsle je to, že díky svému složení umí pomoci v navození sytosti, stejně jako dokáže výrazným způsobem omezovat chutě k jídlu. Toto všechno díky složení, které kombinuje několik látek:

 • L-karnitin
 • L-theanin
 • Kayenský pepř
 • Johimbin a Forskolin

Červená kapsle

Jakmile se nachýlí večer, je ten pravý čas pro poslední denní dávku, tedy pro červenou kapsli. Její účinky z hlediska spalování tuků už nejsou tak účinné. Jejím úkolem totiž není organismus nakopnout. Jejím cílem je naopak organismus lehce utlumit. A tak dokáže primárně podpořit kvalitní spánek, stejně jako pomáhá redukovat případné psychické problémy. Zároveň ale organismus neutlumí úplně, jelikož metabolismus nechá efektivně pracovat i v noci, a to proto, aby se i během spánku z těla nějaký ten gram tuku eliminoval. Pomáhá tedy spálit nějaké to kilo i v noci, a díky spánku pomáhá i tomu, aby došlo k nabrání energie na druhý den, a možnost opět naplno stimulovat organismus pomocí bílé a modré kapsle. A co červená konkrétně obsahuje? Primárně tuto trojici:

 • Řasa spirulina
 • Ovoce garcinie
 • Extrakt ze zelené kávy

Kdo může přípravek Dietonus používat?

Obecně je možné říci, že každý. Vzhledem k tomu, jak funguje, mohou být danou skupinou jak lidé, kteří chtějí shodit jenom několik kilogramů, tak to mohou být i lidé, kteří chtějí radikálně zhubnout. Od toho se pochopitelně primárně odvíjí samotná délka užívání, která může být v týdnech, ale třeba i v několika měsících.

Roli nehraje ani věkový hranice. Když se přihlédne ke složení, je na něm jasně patrné, že se jedná vesměs o různé přírodní látky a extrakty, které komplexně působí na oblasti, které jsou v rámci hubnutí tolik důležité. Jde celkově hlavně o zrychlení lidského metabolismu, které je pro redukci váhy prioritou.

Mají tablety Dietonus vedlejší účinky?

S ohledem na samotné složení se žádné výrazné vedlejší účinky nedostavují. A pokud ano, je to spíše výjimečný stav, který nesouvisí ani tak s možnou škodlivostí daného produktu, ale souvisí jenom s tím, že lidské tělo se začíná chovat jinak. Začíná produkovat látky rychleji eliminující tuky, stejně jako zrychluje svůj metabolismus. V prvních dnech je možné tedy pozorovat pár drobných příznaků, jako je lehká žaludeční nevolnost nebo podrážděnost, lehký průjem, nebo i mírné zvýšení teploty. Jde však o situace pozorované jenom na několika jedincích, nikoliv na každém, kdo si Dietonus dá.

Kolik je možné shodit?

Narazit je možné na takové recenze, které říkají, že Dietonus pomůže shodit i několik kilogramů za týden. My se však na Dietonus podíváme objektivním pohledem. A to jako na produkt, který spadá do kategorie doplňků stravy – nikoliv do kategorie zázraků. Už s ohledem na složení je patrné, že jeho cílem je především pomoci v tom, abyste svou váhu redukovali efektivněji. A to hlavně pomocí rychlejšího metabolismu a efektu rychlejšího spalování.

Pokud se podíváme na konkrétní čísla, tak se odvíjejí také od toho, jaký bude celkový kalorický příjem, kolik bude pohybu a jak bude dietní režim dodržován. Pokud bude vše správné, Dietonus skutečně může pomoci shodit nějaké to kilo navíc, což znamená úbytek i několika kilogramů měsíčně. Zázrakem však není a pokud nedojde ke změně životosprávy, nedá se očekávat, že by se pomocí tří kapslí váha rapidně redukovala.

TIP: ZHUBNĚTE PŘÍRODNĚ bez námahy a stresu!
Už jste slyšeli o ketonové dietě? Ne? Jedná se o dokonalá jídla pro rychlé zhubnutí bez jo-jo efektu. Dozvědět se více zde

Kolik Dietonus stojí?

Jedná se o doplněk stravy, který však není dostupný ani v lékárnách, ani není dostupný v obchodech se zdravou výživou. Jedinou možností je v podstatě nákup prostřednictvím internetu, a to na webu samotného výrobce. Zde si lze Dietonus objednat přímo s doručením domů, na vaši adresu.

Pokud jde o jeho cenu, tak ta standardní činí poměrně velkých 1 698 korun českých. Nutno ale přihlédnout k tomu, že novým zákazníkům je nabízena i výhodnější varianta. To v praxi znamená, že ho lze koupit za polovinu, a to za částku 849 korun českých. Mluvíme zde o variantě, kdy v balení je 10 ks tablet na vyzkoušení.
hubnutí s ketonovou dietou

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

 1. Vykrádání peněženek napsal:

  Můžeme se jen připojit k negativnímu hodnocení, jedná se o nehorázný podfuk, vyhýbejte se těmto tabletkám. Zbytečně vyhozené peníze.

 2. Majk Kladivo napsal:

  Ani zadarmo, lidi.. premyslejte.. toto je podraz na Vasi penezenku. Nikdy, nikdo po zadnych tabletach zazracne nezhubnul. Zdravi jidelnicek a pohyb je ta nejlepsi a nejucinejsi dieta.

 3. Marta napsal:

  Se všemi kritikami souhlasím také jsem naletěla. Je to jen podvod v začátcích jsem schodila 2kg ale protože jsem se omezovala. Takže nežrat a ťěm zlodějům už nikdy nenaleťět

 4. Ivana napsal:

  Vzala jsem 1 balení na zkoušku a nezhubla jsem vůbec nic jen večer jsem neměla hlad tak opravdu jen minivecere jogurt nebo mrkev

 5. Lucie napsal:

  Zdravím… samozřejmě chápu veškeré zde uvedené negativní reakce Ale zajímalo by mě kolik z vás skutečně upravilo svůj jídelníček a přidala nějaký ten pohyb navíc. Mně se třeba podařilo zhubnout 11 kg za tři měsíce ale určitě ne jen díky užívání těchhle rádoby zázračných tabletek ale především právě kvůli změně jídelníčku a pohybového režimu žádná velká dřina jenom si to trochu srovnat v hlavě látky obsažené v těchto tabletách určitě nikoho zázračně nespasí , Ostatně je přece logické že nezhubnete zadarmo jen tím že budete požírat nějaké tablety Každopádně účinné látky těchto tablet a si dokáží udělat své

 6. Ivana napsal:

  Musím jenom potvrdit všechny zde uváděné negativní komentáře. I když jsem se již dříve zařekla, že už nic na hubnutí kupovat nebudu, zase jsem se nechala „ukecat“. Využívala jsem jednu krabičku a ejhle, ručička na váze se hnula, ale bohužel plus 2 kg. Takže opět vyhozené peníze do kapes podvodníků a zpětná vazba na ně žádná, pochopitelně.

 7. Marie napsal:

  Tak jsem si nikdy nekoupila žádný zázračný výrobek na hubnutí a už mě štvou ty kladné recenze .
  Nechápu co je to za lidi že lžou do ucha/ nabízeji po telefonu/ výrobky které nepřináší požadovaný efekt.
  Jen lituji toho že jsem si neuložila kontakt na ženu co mi toto nabízela…musí mít opravdu silný žaludek
  když je schopná lhát a tahat z lidí penize..kam tato doba lidi dohnala ..

 8. Laďa napsal:

  Dobrý den mám skoro 3 leté zkušenosti z různými tabletami na hubnutí,bohužel bez úspěchu všechny tyto tzv.doplňky stravy vyráběné někde ve stodole ve vyřazené mýchačce na maltu v Polské farmacii bych si již určiťe nekoupil.Obdivuji ty ubožáky jak píší ty skvělé recenze těm bych to předepsal až do smrti zadarmo.Nežer a zamisli se nad vlastním zdravím jako já a za rok 18 kg shodíš i po 60

 9. Renata napsal:

  Také jsem si objednala tyto tablety a včera dobrala poslední tabletu, a účinek žádný. Jen vyhozené peníze, vůbec jsem neshodila žádné kilo, je to jen PODVOD!!! Nikdo si toto nekupujte. Nefunguje to.

 10. Jaroslav Ludvík napsal:

  Zdravím všechny jinak prostorově zobrazený,
  po užívání pilulek mám váhu stále stejnou, po myšlence na další hubnoucí pilulku peníze raději posílám na charitu, to aspoň někomu pomůže. Vyhozené peníze beru s humorem, určitě jsem ty pilulky špatně užíval.
  Ahoj Jarda Ludvík

 11. Eva K. napsal:

  Beru 6 dní,ručička na váze se ani nepohnula… Na této krabičce také píší,že červená v poledne a modrá večer. Obávám se,že komentáře a fotky,že někdo po tomhle zhubl,budou podvod..

 12. kordula napsal:

  místo kapslí přišla nějaká vodička a nikam se nedovoláte, bez návodu..

 13. Olga Štenclova napsal:

  Lze zakoupit i v lékárnách.

 14. sattlerovaradka napsal:

  Jak tedy brát ty kapsle….myslím barvy???? Pokaždé se píše něco jiné(modra, červená)….beru třetí týden a mám 2 kg nahoře.To za poslední týden co mám zbytek tabletek určitě neschodim…..Jen jsem nalezela

  • Dana napsal:

   Dobrý den, objednala jsem si také ty kapsle, můžu se zeptat s jakým efektem to na Vás působí nebo je to zavádějící reklama a vyhozené peníze.
   Děkuji předem za odpověď
   Dana

 15. Kateřina napsal:

  Samozdřejmě je to zase pračka peněz,jak je z lidí vytáhnout.Tyhle kapsle je jen předražené placebo v barevných kapslích.Taky jsem se nachytala.Brala jsem dvě balení tedy 20 dní a naopak mám 2 kg nahoře a to jím poměrně zdravě,pravidelně a nepřejídám se a nejím sladké a celý den jsem na nohách-nemám sedavou práci.Nehledě na to,že tady píší postup kapslí jak se berou úplně jinak-bílá ráno ,modrá odpoledne a červená večer a všude jinde se večer má užívat modrá a červená odpoledne.A nejlepší je natom to,že kapsle posílají snad někde z Litvy nebo ukrajiny,nedostanete návod a fakturu v češtině a navíc telefoní číslo uvedené pro případnou reklamaci neexistuje,takže je nemožné kapsle reklamovat a nikdo Vám peníze nevrátí,jak garantují.Je to zase jeden dobrý podraz na lidi!!!!!

 16. domča napsal:

  je tu niekto ko ma s tym naozaj realne skusenosti? naozaj to funguje alebo je to zas oblb?

 17. Lubomír Bartoš napsal:

  Dobrý den, dnes jsem chtěl tento produkt objednat. Zde je vyjádřena cena, která je uvedena v článku.
  “ Pokud jde o jeho cenu, tak ta standardní činí poměrně velkých 1 698 korun českých. Nutno ale přihlédnout k tomu, že novým zákazníkům je nabízena na jejich nákup sleva ve výši 50 procent. To v praxi znamená, že ho lze kěoupit za polovinu, a to za částku 849 korun českých. Mluvíme zde samozřejmě o variantě, který je spojena s měsíčním užíváním. Tedy s jedním balením, kde jsou kapsle určené na užívání po dobu 4 týdnů.“
  Po konzultaci s operátorem této společnosti jsem se dověděl, že cena je pro jedno balení 30 ks tablet na 10 dní za 849 Kč. Není tedy pravda, že balení je určené na užívání po dobu 4 týdnů.
  Nabídnuto bylo balení na 4 týdny za 2590 Kč, samozřejmě pouze v akci.
  Není tedy pravda co uvádíte v článku, jde tedy o klamání zákazníků.
  Tolik má zkušenost s DIETONUSEM. L. Bartoš

 18. Valentyna Lezhovka napsal:

  dobry den.bylo mi rečeno že nepotrebuji žadnou dijetu.a tady vy pišete ze ano,a ja nemam jak doderžovat dijety.nebo spiš nemužu je udržet.co mi poradite, a taki mi nedaly žadny navod k použiti.musela jsem hledat sama na internetu.ale nechapu brat kapsle pred jidlem nebo po…Dekuji

  • Lida napsal:

   Nenechte se nalákat na bláboly,jak rychle a hodně a hodně zhubnete.S kamarádkou jsme tento zázrak vyzkoušely a váha je stejná,ale peněžena je o nějakou tisícovku tenší,jsou to vyhozené peníze!!!! RYCHLE vÁM PRÁŠKY POŠLOU,ALE DALŠÍ KOMUNIKACI UŽ NEČEKEJTE.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *