Eco slim kapky

Po dokonalé postavě touží mnoho lidí. Ne pochopitelné, že lidé chtějí hubnout co možná nejrychleji, stejně jako co možná nejjednodušeji. I z toho důvodu jsou na trhu produkty, které jim to, alespoň podle slov výrobce, mohou nabídnout. A právě jedním z produktů je Eco slim. Recenze, kterou vám přinášíme, se na tento produkt, tedy na tyto kapky na hubnutí podívá blíže.

Charakteristika produktu EcoSlim

kapky na hubnutí ecoslimRecenze, kterou přinášíme, musí samozřejmě začínat jasným popisem a charakteristikou toho, co vlastně produkt Eco slim je a co přesně dokáže nabídnout. Na rozdíl od různých koktejlů a tyčinek se v tomto případě jedná o něco, co je skutečně celkem unikátní. Jde totiž o kapky na hubnutí. S tím tedy souvisí i možnost poměrně jednoduchého užívání.

Není třeba se trápit složitou přípravou, jelikož kapky Ecoslim jednoduše stačí nakapat podle dávkování do vody a tu následně vypít. Ideálně před jídlem, nebo během něho. S ohledem na unikátnost, stejně jako s ohledem na jednoduchost použití se určitě jedná o revoluční produkt, který může hravě konkurovat všem koktejlům a jiným nápojům, které dnes na trhu jasně dominují.

Na rozdíl od různých jiných produktů na hubnutí je tento založen výhradně na přírodním složení. I to je důležitý fakt, který musí obsahovat naše recenze. Eco slim je kombinací mnoha různých látek, ke kterým je přidáno také velmi zajímavé aroma. A to jak jahodové, tak i malinové. Díky tomu při konzumaci připraveného nápoje můžete mít pocit, že nepijete vodu ale nápoj ovocný. Pokud jde o samotné složení s ohledem na důležité látky, potom je třeba upozornit primárně na tyto:

 • Extrakt ze zeleného čaje
 • Estrakt ze zázvoru
 • Extrakt z hlohu
 • Rostlinný glycerin

Pokud jde o samotné výhody tohoto složení, tak musíme připomenout, že daná kombinace nijak neovlivňuje srdce, ani nervovou soustavu. Z hlediska bezpečnosti jde tedy o zaručeně jasnou volbu.

Mnoho vitamínů a jiných prospěšných látek

Když jsme u složení, které Eco slim má, nelze opomenout ani celou řadu dalších velmi důležitých látek, které jsou součástí daného složení. Jsou to především vitamíny, minerály a další látky, které jsou nejenom důležité pro tělo a jeho fungování, ale i pro energii, nebo spalování. Proto nezapomínejme třeba na:

 • Vitamíny ze skupiny B
 • Kofein
 • Tauriun

Jak je vidět, produkt tedy není použitelný nutně jenom v souvislosti s hubnutím, ale je dobrým pomocníkem i v případě, kdy tělu chybí důležité látky a vitamíny. Když budeme konkrétní, tak přesněji vitamíny B2, B5, B6, ale také B8 nebo i B12.

Jak kapky Eco slim působí a co umí?

Složení známe. Je nejvyšší čas, aby se naše recenze posunula dále, a to k působení produktu Eco slim. Výrobce jasně uvádí, že se jedná o dobrého pomocníka na hubnutí, díky kterému lze eliminovat i několik kilogramů týdně. Podle hodnocení skutečných uživatelů je třeba brát tuto hodnotu spíše s rezervou. Důvody k tomu, proč mohou kila ubývat, jsou spojeny se zmíněným složením. Prvotně můžeme říci, že mnoho látek v kapkách obsažených dokáže podpořit rozkládání jak lipidů, tak i sacharidů. Stejně tak nechybí ani látky, které podporují metabolismus a tím zajistí i rychlejší spalování tukových zásob.

Opomíjet nelze ale ani fakt, že pravidelné užívání může být bráno jako detoxikační metoda. Díky tomu jsou z těla odstraňovány toxiny a další nežádoucí látky. To následně funguje lépe, což se pozitivně projevuje jak v lepším spalování, tak třeba i v tom, že je blokováno ukládání dalších tuků.

Pomocník ve zdraví, nikoliv zázrak

I samotný výrobce jasně uvádí, že kapky na hubnutí Eco slim nemusí být nutně vnímány jenom jako produkt určený těm, kteří chtějí zhubnout. Jeho složení je spojeno i s celkovou péčí o tělo a zlepšením jeho zdraví – a doprovodným efektem může být právě i eliminace váhy. Kromě toho, že lze díky pravidelnému užívání udržovat správné hladiny některých důležitých látek v těle, je třeba připomenout i to, že dobře regulovat i cholesterol na přijatelnou úroveň.

Opomíjet nelze ale ani to, že lze docílit lepší krásy v oblasti kůže, stejně jako vlasů, nebo například i nehtů. Toto určitě zaujme především ženy, které touží nejenom po dokonalé postavě, ale i ničím nenarušované kráse.

Jak naše recenze, tak hodnocení produktu Eco slim se jasně shodují na jedné důležité věci. Kapky jsou v hubnutí osvědčeným pomocníkem, nikoliv zázrakem.

Různá negativní hodnocení jsou spojena spíše s tím, že lidé předpokládali, že jim bez jakéhokoliv přičinění pomohou k dokonalé postavě. Už z popisu na webu výrobce je však patrné, že se jedná spíše o komplexní doplněk stravy, který dokáže v hubnutí pomoci hlavně tím, že zajistí lepší fungování lidského těla a díky tomu bude eliminace váhy jednodušší. Kdo k němu bude takto přistupovat, může si být jistý, že mu pomůže.

Závěrečné shrnutí a cena kapek v ČR

Eco slim je jeden z mnoha doplňků na hubnutí, které na našem trhu jsou. Překvapí především tím, že je ve formě kapek, které se nakapou do vody, a ta se vypije. Z hlediska přípravy jde o nejjednodušší doplněk. Láká také obsah výhradně přírodních látek, což se pozitivně projevuje na faktu, že se jedná o produkt vhodný pro lidské tělo.

Jeho složení je unikátní hlavně proto, že dokáže nejenom vyčistit lidský organismus, ale i podpořit spalování, nebo eliminovat ukládání tuků. Jde tedy o celkem zajímavého pomocníka. Není ale zázrak. Kdo si myslí, že stačí užívat kapky a nic měnit nebude, ten bude zklamán. Kdo však bude chtít podpořit dietní jídelníček a pohyb nějakým doplňkem, pro něho se kapky na hubnutí Eco slim rozhodně hodit mohou. Na závěr dodejme, že jejich cena je 2 600 Kč, ale mnohdy není problém získat je s poloviční slevou, tedy za cenu 1 300 korun českých.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

 1. Protestovatelka napsal:

  Nefunguje. Zažalovat je. Je to nezákonné a dávají si své kladné a nerealistické recenze.
  Radši utraťte peníze za kartu do fitka a kila půjdou dolů snáz.

 2. korinkova klara napsal:

  chtela bych vedet davkovani nikde jsem se nedocetla dekuji

 3. Katarina Orsosova napsal:

  Chtěla by vrátit ecoslim vůbec jsem ne zhubla Prosím o adresu kde to mam poslat spatky diky moc!

 4. Daria napsal:

  Koupila 3 + 2 zdarma. mě 26. Moje váha byla 65 kilogramů. že 2 + 1 by pomohlo, ale rozhodla jsem se koupit víc. jak říkali, používála správně bez přestávek. za týden ztratila 2 kil. po třech týdnech jsem ztratila 5. pak pokračovala v používání. pět balíčků jsem měla měsíc a půl. teď vážím 52!!! takže mínus za měsíc a půl -13/14 kil. Samozřejmě, když každý den sedíte na pohovce a jíte pouze klobásu a čokoládu-tak to nepomůže.to není zázrak, musíte to pochopit. Neměla jsem dietu. Jen žia jako obvykle. takže nemohu říci, že je to podvod. Jsem bývalá sportovní žena. Mohu s jistotou říci, že to vždy závisí na věku a metabolismu. U mladých lidí jsou tyto procesy rychlejší. jen zřejmě musíte toto užívat déle, to je všechno. hodnocení dávám pět z pěti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *