Energy Gynex

Kapky Energy GynexEnergy Gynex je bioinformační přípravek se širokospektrálním regeneračním účinkem. Byl vytvořen podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Ovlivňuje především dráhu početí, plic, srdce, žaludku, tří zářičů, močového měchýře, opasku a jinovou pojivovou dráhu. Se špatnou funkcí dráhy početí jsou spojeny zejména problémy v oblasti podbříšku.

Přípravek Energy Gynex obsahuje látky podobné lidským hormonům zvané fytohormony. Látky získané z rostlin a humáty mají estrogenní aktivitu, proto dokáží detoxikovat organismus od různých chemických látek, kam patří i nechvalně známé DDT. Pozitivně ovlivňuje normální činnost ženských orgánů. Jde o vysoce koncentrovaný produkt zhotovený speciální technologií. Neobsahuje líh ani cukr a je vhodný i pro diabetiky.

Energy Gynex pro muže i pro ženy

Mohlo by se zdát, že jde o přípravek výhradně stvořený jen pro ženy. Opak je ale pravdou. Pro vysoký obsah fytoestrogenů je Gynex vhodný také pro muže. Fytoestrogeny zvyšují počet testosteronových receptorů potřebné pro lepší využití mužského hormonu testosteronu.

Bioinformační kapky Gynex obsahují výtažky z bylin, které mají příznivý vliv na fungování lidského organismu. Jetel luční, kontryhel či hluchavka působí příznivě zejména na ženský hormonální systém. Postarají se o fyzické i duševní pohodlí před periodou i během menstruace. Tlumí i různé nepříjemné projevy v období menopauzy.

Lékořice má pak pozitivní účinky na celý močový a reprodukční systém, u žen i u mužů, u kterých pozitivně působí i na stav prostaty. Přidaný kakost smrdutý pak přispívá k sexuálnímu zdraví. Příznivě ovlivňuje i nervový systém. Jsou vhodné i pro ty, kdo trpí leností, celkovým nezájmem či prokrastinací. Pro ty, co pociťují sebelítost, neklid, emoční labilitu, přílišnou ustaranost a obtížně se adaptují na změny. Gynex nás pomalu, ale jistě vede k přijetí sebe sama.

Jaké jsou zkušenosti s produktem Energy Gynex?

Zkušenosti uživatelů jsou vždy nedůležitější a mají tu pravou vypovídající hodnotu. Kapky skvěle pomáhají ženám po vysazení antikoncepce. Pro mnoho žen jsou velkou pomocí pro upravení normálního chodu menstruačního cyklu i ke snadnějšímu otěhotnění. Zbavují nežádoucích příznaků menopauzy, akné, návalů horka, zavodnění i otoků nohou. V období přechodu se tak pro mnoho žen staly skvělým doplňkem k obnovení komfortu běžného života. Pomáhají i na cysty, které při užívání tohoto přípravku mají tendence se vstřebat a mizet. Jde o skvělou pomoc přírodní cestou.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *