Feminus - recenze a složení přípravku na zvýšení hladiny estrogenu v těle

Český i světový trh s doplňky stravy je opravdu rozsáhlý a nabízí tisíce produktů pro ženy. Jen málo z nich je kvalitních a když se na trhu neobjevilo nic opravdu účinného. Skupina z týmu Feminus se rozhodla vytvořit opravdu kvalitní přípravek, který dokáže ženám poskytnout vše potřebné pro spokojený a zdravý život.

Doplněk stravy pro ženy

Trh sice obsahuje široké spektrum produktů pro ženy, málokterý je ale opravdu komplexní a účinný. Mnohé z nich jsou založeny na přírodních extraktech, které ale nejsou podpořeny kvalitními vitamíny a minerály. Tým odborníků tak navrhl a vyrobil revoluční produkt, který splňuje ty nejpřísnější kritéria a je opravdu účinný.

Výzkum dal vzniknout Feminusu, českému doplňku stravy pro ženy, které občas potřebují trochu vzpružit a dostat do těla novou energii, vitalitu a zvýšit libido. Přípravek je také velice vhodný pro ženy, které bojují s menopauzou. Doplněk stravy Feminus je vyroben z kvalitních přírodních produktů a obsahuje vědecky ověřené a schválené látky, které v těle ženy mohou optimalizovat hormon estrogen. Díky tomu, že je výroba umístěna v České republice, nemusíte se bát o kvalitu výsledného produktu. Feminus je certifikován u Státního zdravotního ústavu v Praze, takže opravdu není jediný důvod přípravku nevěřit.

Kvalita vycházející z přírody

Produkt je 100% přírodní. Díky síle přírodních látek je jedním z nejsilnějších doplňků výživy na českém trhy. Právě síla přírody je mnohem účinnější než chemické látky, které využívá naprostá většina výrobců doplňků výživy. Vsaďte na přírodní produkt, který neobsahuje chemii, ale poskytuje ještě lepší výsledky než klasické přípravky založené na využití chemie. V přírodě je zkrátka neskutečná síla, kterou s Feminusem poznáte téměř ihned.

Pokud se podíváme na složení produktu, opravdu zjistíme, že se skládá pouze z přírodních látek. Pojďme si je tedy blíže představit.
Zjistit více o složení zde

Složení plné přírody

Řeřichu peruánskou (více informací na Wikipedii) lze najít v peruánských a bolivijských Andách, jde o méně známou rostlinu, která je v oblastech kde roste hojně využívaná pro své blahodárné účinky. Řeřicha peruánská neboli Maca dokáže zlepšit celkovou vitalitu člověka, přispívá k duševnímu zdraví a má dobrý vliv na energii a vytrvalost. Kromě toho často zvyšuje chuť na pohlavní styk, libido a podporuje také plodnost. Ženám v menopauze pomůže srovnat optimální hladinu hormonů v těle a dokáže tak mírnit návaly horka a nespavost.
Zjistit více o složení zde

Další zázračnou látkou v doplňku Feminus je indický ženšen. Ženšen je často přezdíván jako bylina mládí. Omlazuje totiž pleť a celkově zpomaluje projevy stárnutí. Bylina má i další využití, například podporuje imunitu, zrychluje hojení a poskytuje také antioxidační účinky. Je toho ale ještě více. Ženšen je také poměrně silné afrodiziakum, takže dokáže podpořit plodnost a zvýšit libido. Kromě všech těchto výhod dokáže ženám vrátit a udržet hormonální rovnováhu a zvýšit chuť na pohlavní styk. V případě, že se snažíte otěhotnět, má ženšen výhody i pro vás, díky tomu, že prokrvuje pánev dokáže zvýšit vaše šance na otěhotnění.

Ochraňuje také před ukládáním tuků

Feminus obsahuje také extrakt z kakaa. Kakao neslouží pouze k pití, ale lze ho využít i v dalších oblastech. Jedná se o opravdu účinný antioxidant, který obsahuje řadu minerálů a vitamínů. Navíc obsahuje látku theobromin, který má afrodiziakální a stimulační účinky a dokáže redukovat ukládání tuků v těle.

Kotvičník zemní (Wikipedia) je další z řady látek s afrodiziakálními účinky, které jsou v produktu Feminus obsaženy. Extrakt ze semen kotvičníku tak dokáže zvýšit libido a u žen může zvýšit hladinu estrogenu a ustálit hormonální aktivity. Ženám v menopauze pomůže od negativních vlivů, spojených s přechodem a zároveň zlepšuje funkci reprodukční soustavy.

Zlepšení sexuálního života

Sexuální stimulant s opravdu silnými afrodiziakálními účinky, to je Muira Puama, tedy voňatec vejčitý (více informací zde). Ten pomáhá především při léčbě sexuálních dysfunkcí, zároveň ale budí a prodlužuje sexuální styk. Kladný vliv má také na hormonální systém, kde dokáže podpořit plodnost a uklidnit rozbouřené hladiny hormonů. Zmírňuje menstruační bolesti a příznaky menopauzy.

Andělika čínská (více informací) je v našich koutech opravdu neznámou bylinou, avšak její kořen obsahuje opravdu obrovské množství esenciálních olejů, organických kyselin, esterů, aminokyselin, sacharidů a vitamínů. Jde o opravdu komplexní surovinu, která dokáže vyřešit nejeden problém. Andělika dokáže zajistit správné fungování ženského urogenitálního systému, zajišťuje rovnováhu ženských hormonů a pomáhá při problémech s menstruací. Při menopauze dokáže účinně zmírnit příznaky jako jsou návaly a změny nálad.

Afrodiziak a stimulantů obsahuje Feminus opravdu hodně, právě proto je také tak silný. Kombinace všech zmíněných látek zaručuje neskutečnou přírodní sílu, a to stále není všechno. Damiána pravá zlepšuje požitek z pohlavního styku a při pravidelném užívání je schopná zmírňovat příznaky menopauzy, frigidity a neplodnosti.

Vitamíny pro správné fungování těla

Kromě afrodiziak a stimulantů obsahuje Feminus také vitamíny, které mají další účinky, které ženy rozhodně ocení. Vitamin E má blahodárný vliv na tvorbu pohlavních buněk, takže zvyšuje plodnost. Vitamín E se často využívá také jako podpůrná látka při hormonální léčbě a poruchách menstruačního cyklu. Pokud takovými problémy trpíte, vitamín E může být vítaným pomocníkem.

Kromě vitamínu E obsahuje přípravek také vitamín C, ten působí nejen jako antioxidant, ale je důležitý pro správné tkáňové dýchání, vstřebávání železa, stimulaci tvorby krvinek, pevnost kostí, zubů a chrupavek. Vitamín C je zkrátka opravdu komplexní vitamín s velkým množstvím výhod.

Vitamín B6 je základní látkou pro zdravý a odolný imunitní systém. Zajišťuje v těle produkci hormonů a látek, které jsou potřebné pro správnou funkci mozku. Vitamín tak dokáže omezit deprese a problémy s pamětí. Zároveň také přispívá k regulaci hormonální aktivity a snížení únavy.

Hormonální stabilita

Nejpodceňovanější vitamín si ve složení produktu Feminus také našel své místo, kde o vitamín D3. Ten se stará o správnou funkci imunitního systému, pomáhá ale zároveň udržovat zdravé zuby a kosti, chrání svaly a pomáhá vstřebávat vápník a fosfor do těla. Posledním vitamínem je vitamín B12, ten se postará o předcházení problémům s únavou, bledou pokožkou, lámáním nehtů a výkyvům nálad. Vitamín je důležitý také pro správnou funkci metabolismu a proteinovou syntézu.

Poslední látkou v širokém výčtu látek, které jsou obsaženy v komplexním přípravku Feminus už je pouze zinek. Ten se stará o regulaci hormonální aktivity, dlouhodobě zvyšuje libido, zvyšuje plodnost a zvětšuje chuť na sex. Kromě toho vám pomůže také s pokožkou a ochrání vás před stresem.

Zlepšete svůj život ještě dnes

Všechny tyto látky, a že jich je opravdu hodně se podílejí na perfektní funkci doplňku stravy Feminus. Nezapomínejte na to, že jste ženou a dopřejte si kvalitní a přírodní doplněk výživy pro ženy. Produkt je vyroben bez využití hormonů, je složen pouze z přírodních látek a na trhu nemá konkurenci. Přípravek je nejsilnější právě díky kvalitním přírodním látkám, které předčí jakoukoliv chemii. Přípravek posiluje imunitní systém, udržuje sexuální zdraví a podporuje fungování močové soustavy, reprodukčního systému a přispívá k celkové hormonální rovnováze. Jednotlivé složky produktu ovlivňují také správné fungování nervové soustavy, snižují míru únavy a vyčerpání a posilují ženskou vitalitu, koncentraci a libido.

Vsaďte na kvalitní doplněk stravy, který vám navrátí vaši ženskou energii. Žijte zdravě s produktem Feminus, českým produktem z těch nejlepších přírodních látek.

Feminus
  • Čistě přírodní složení
  • Doprava po celé ČR zdarma
  • 60 tablet na měsíc
18 Kč / den
doplněk stravy zvyšující hladinu estrogenu

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

  1. Menopauze napsal:

    Dobrý den, je mi 64 let, užívala jsem léky- Activelle ženský lékař dlouhodobě 10 let. Zkoušela jsem přírodní produkty nic mi nezabírá ,mám návaly přes den, nejhůře v noci musím se převléci 3 krát za noc. Můžete mi poradit . Předem děkuji. S pozdravem. Kolibová.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *