Flexa Plus na klouby

Flexa Plus je přípravek vhodný pro všechny z vás, kteří dlouhodobě bojují s bolestmi kloubů. Artróza se dokáže na běžném životě člověka opravdu negativně podepsat. Znemožňuje provádět veškeré těžké fyzické úkony, ale dokonce i ty jednodušší práce v domácnosti se pro vás stanou obrovským problémem. Jakákoli sportovní činnost (včetně míčových her, fitness a jízdy na kole) je v tu chvíli naprosto vyloučená.

Flexa plus tablety

Přípravek FlexaPlus na klouby

Artróza ve většině případů postihuje převážně seniory, protože ji nejčastěji způsobuje stáří kloubů. Čím dál tím více se s ní ovšem setkáváme i v kombinaci s mladými osobami. Za to vděčíme zejména nesprávně zvolené stravě, nedostatku minerálů a ostatních stavebních prvků, které tvoří chrupavku, zvýšenému zatížení kloubů, minulým onemocněním, provozování náročných sportů a fyzickým zraněním. Jak tedy vidíte, důvodů, proč naše tělo postihne artróza, je skutečně celá řada.

Průzkumy ukázaly, že až 50 % Čechů ve věku nad 45 let postihují bolesti kloubů. To je opravdu vysoké číslo. Existují ovšem způsoby, jak s bolestmi efektivně bojovat. Jedním z nich je i doplněk stravy Flexa Plus. Ten je schopen obnovit dřívější mobilitu a první znatelné účinky se dostaví za poměrně krátkou dobu (30 dní užívání).

Složení přípravku Flexa Plus

Z pohledu na složení přípravku je zcela jasné, že se v něm nenacházejí žádné chemikálie. Vše je založeno pouze na přírodní bázi. Ingrediencemi tedy jsou:

  • kopřiva
  • přeslička rolní
  • violka trojbarevná
  • citronový balzám
  • maca horská
  • pampeliška
  • vitamíny A, C, E

Doplněk je plný vitamínů a minerálů, které efektivně pomáhají vašim nejen vašim kloubům.

Kopřiva

Popálení o kopřivu je sice velice nepříjemné, ale už naše babičky hlásaly, že zdraví člověka to rozhodě neuškodí – spíše naopak. Daleko účinnější je ovšem její vnitřní užití. Příznivě působí na hned několik zdravotních problémů. Extrakt z kopřivy se využívá k léčbě kloubních problémů a pomůže i při osteoartritidě. Obsahuje draslík, vápník a hořčík, díky čemuž podporuje zdraví pohybového aparátu. Dále se může pyšnit antioxidačními, protizánětlivými a analgetickými účinky.

Přeslička rolní

Výtažek z přesličky rolní se pyšní skutečně dlouhou historií v oblasti lidového léčitelství. Je totiž zásadním zdrojem křemíku, který své uplatnění nachází ve spojitosti s výstavbou, posílením a regenerací pojivových tkání. Pozitivně působí taktéž na chrupavky a cévní stěny. Proto se také často využívá při léčbě artrózy, arteriosklerózy a k urychlení léčby zranění pohybového ústrojí člověka. Má navíc protizánětlivé a antioxidační účinky.

Violka trojbarevná

Violka trojbarevná (jinak také maceška) má velice silné protizánětlivé účinky. Své uplatnění nachází při léčbě revmatismu. Navíc obsahuje také salicylát, který tlumí bolest. Ve složení přípravku Flexa Plus hraje tedy také důležitou roli.

Maca horská

Maca horská je původem z Peru. U nás tedy nemá širokou historii, ačkoli ji na domácí půdě využívají k léčbě déle než 3 000 let. Mimo jiné pomáhá s prevencí proti osteoporóze, celkově zvyšuje vitalitu a podporuje hojení pojivových tkání. Pozitivně také působí na chrupavky, kdy zlepší jejich prokrvení a potlačí záněty.

Pampeliška

Dna je forma zánětlivé artritidy, která už postihla nejednoho člověka. Určitě ve svém okolí někoho takového najdete. Uvnitř kloubu při této nemoci dochází ke hromadění kyseliny močové, která hromadí krystalky a způsobuje velice nepříjemné bolesti. Už naši předkové k léčbě využívali kořeny pampelišek. Ty totiž dokáží efektivně potlačit záněty i bolesti kloubů.

Vitamíny A, C, E

Všechny tyto vitamíny jsou známé pro své antioxidační účinky. Vitamin C produkuje kolagen a proteoglyken. Tyto látky se podílejí na výstavbě kloubních tkání a chrání před opotřebováním chrupavek. Zároveň zajišťují jejich potřebnou regeneraci. Vitamin E zase podporuje růst nových buněk chrupavky.

Účinky Flexa Plus

Flexa Plus je skutečně komplexní přípravek, který poskytuje vašemu tělu ten nejlepší servis. Odstraňuje totiž bolest kloubů i páteře, díky čemuž se při pravidelném užívání zlepší i celková mobilita. Zároveň dochází o obnově chrupavky a kostní tkáně. Klouby jsou díky Flexa Plus posílené až o 40 %. Přípravek také urychluje jejich regeneraci.

Přípravek navíc bojuje i s bolestmi kyčlí a likviduje otoky. Pozitivně působí na tělo i po fyzické zátěži a pomáhá s rekonvalescencí po natržení svalů nebo zlomeninách.

Pokud trpíte záněty, Flexa Plus vás jich dokáže efektivně zbavit a navíc zabrání tvorbě nových. Dále obnovuje fungování osteoartikulárního systému. Tento doplněk stravy zkrátka musíte mít.
Doporučujeme také porovnat tento přípravek s kloubní výživou FlexiMed.

Dávkování produktu Flexa-Plus

Flexa Plus zaručuje ten nejlepší a nejrychlejší efekt díky pravidelnému užívání jedné tablety dvakrát denně. Tabletu je vždy potřeba zapít dostatečným množstvím vody. Nejvhodnější doba pro užívání tablet je půl hodiny před snídaní a následně půl hodiny před večeří. Tímto způsobem dojde ke kvalitnímu vstřebání a účinek bude také vyšší.

Vedlejší účinky

Produkt se na trh dostal teprve nedávno. Zatím se ovšem pyšní mnoha pozitivními ohlasy. Za to vděčí Flexa Plus i skutečnosti, že jeho užívání nepřináší žádné vedlejší účinky. Nemusíte se tedy bát, že by vás pravidelné konzumování produktu nějak negativně ovlivnilo. Přírodní složení zaručuje bezproblémový efekt.

Každý nový zákazník by si měl ovšem pečlivě prostudovat návod k použití a také složení kvůli možným alergickým reakcím. Dále je pak také možné, že jej nelze kombinovat s některými druhy léčiv, které pravidelně užíváte. Zkrátka je potřeba o přípravku vědět vše a pak důkladně zvážit, jestli je pro vás vhodný.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

  1. KvětoslavHavlena napsal:

    Dobrý den,obdržel jsem několik balení Flexa Plus Optima a Vanefist Neo ,ale u žádného není Návod na užívání v češtině.Anglicky neumím tak jak mám kapsle užívat?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.