Formexplode - prášek na růst svalové hmoty

Mít vypracovanou postavu je snem mnoha lidí. Jak s ohledem na minimální tukové zásoby, tak i s ohledem na to, aby bylo na postavě i dostatek svalstva. Kromě rad, které se týkají životního stylu a posilování se na trhu objevil i produkt, který nese název Formexplode. Recenze kterou vám přinášíme vám ho více přiblíží. Jeho úkol je možné charakterizovat jednoduše. Má zajistit výrazně rychlejší nabírání svalové hmoty a tedy i vyrýsování postavy lidského těla.

Co je to Formexplode? Základní charakteristika

Formexplode baleníNejprve začněme základní charakteristikou a popisem toho, co to Formexplode vlastně je. Podle popisu výrobce jde o přípravek, tedy doplněk, který dokáže zajistit podstatné zrychlení a také zefektivnění růstu svalové hmoty. Jede tedy o produkt, který se může hodit každému, kdo chce budovat svalovou hmotu a potřebuje určitou výživovou pomoc.

Druhým efektem tohoto produktu má být podle výrobce i to, že dokáže efektivně spalovat tukovou tkáň. Některou zcela eliminuje a část samozřejmě pomůže přeměnit na svalovou hmotu. Hodí se tedy i tomu, kde nechce nutně jenom zvyšovat svalový objem, ale hodí se tomu, jehož cílem je především snaha o spálení přebytečných tukových zásob.

Co dalšího může pravidelné užívání přinést?

Podpora lepší postavy je primárním účinkem, který musela naše recenze zmínit jako první. Nezapomínejme ani na další vliv na lidské tělo, a to i v řadě jiných oblastí. Je to dáno jak samotným složením, tak i tím, že se může výrazně zefektivnit fungování lidského těla a metabolismu, díky čemuž se zlepší i kvalita života. Mezi klíčové pozitivní oblasti spojené s užíváním daného produktu rozhodně patří toto:

  • Odstraňuje škodliviny a detoxikuje lidské tělo
  • Výrazným způsobem zvyšuje obranyschopnost a posiluje imunitu
  • Dodává tělu více energie na běžný den, i výrazné fyzické vydání

Pořád však nejde o jediné výhody spojené s účinky na lidské tělo. Nezapomínejme také na tom že by měl FormExplode pomoci v odstranění volných radikálů a v lepší regeneraci svalstva, stejně jako umí i zpomalovat stárnutí. Dále je třeba říci, že dokáže celkově podpořit zdraví lidského těla a u mužů je prospěšný také v souvislosti s potencí a sexuální aktivitou.

V jaké formě je produkt dodáván? Na rozdíl od mnohých různých alternativ, které jsou k dispozici ve formě tablet, se Form explode mnohem více blíží různým fitness doplňkům stravy. A to z důvodu, že je produkt dodáván ve formě sypkého prášku. Ten se samozřejmě nekonzumuje samotný, ale jedná se o základ nápoje, který se vypije.

Co Formexplode obsahuje?

Jak je uváděno na samotném webu výrobce, Formexplode je zcela unikátním produktem, jelikož má specifickou formuli, která dokáže zajistit právě onen primární efekt eliminace tukových zásob a také efekt růstu svalů. Když se podíváme konkrétně na složení, tak je možné rozdělit ho na několik specifických látek. Jedná se o tyto:

BCAA

Základní složka produktu. Jde o jednu z velmi známých aminokyselin, které jsou populární mezi celou řadou sportovců. Dají se označit jako takzvané anabolické aminokyseliny, které zajišťují potřebnou syntézu proteinů. Vlivem toho dochází k růstu a také obnově svalů. Když jde o konkrétní specifikaci aminokyselin, patří sem trojice:

  • Leucin
  • Isoleucin
  • Valin

Kreatin

Druhá a také klíčová složka produktu. Kreatin je takzvanou organickou kyselinou, která dokáže velmi efektivně podporovat zásobování svalů energií. Díky tomu lze dosáhnout mnohem lepšího výkonu a efektivity, stejně jako se díky tomu dostaví i efekt jejich potřebnému růstu. I tady mají na výsledek vliv hlavně unikátní aminokyseliny, a to:

  • Arginin
  • Glycin
  • Metionin

L-arginin

Aminokyselina, která je velmi důležitá ve chvíli, kdy má docházet k takzvané syntéze bílkovin. I ty jsou pro stavbu svalové hmoty důležitou součástí stravy. Tento izomer zajistí, že budou efektivně zpracovány a také efektivně využity.

L-tyrosin

Poslední klíčovou látkou je neesenciální aminokyselina, který se nepodepisuje ani tak na fyzické stránce, ale spíše na té psychické. Je důležitá hlavně proto, že dokáže zlepšit koncentraci a tím i efektivitu cvičení. Má však i velmi dobré regenerační schopnosti, které jsou pro dosažení optimálního výkonu také důležité.

Jaké je dávkování?

Jak bylo v naší recenzi zmíněno, Formexplode je ve formě prášku, která se následně smíchá s vodou a daný koktejl se vypije. Samozřejmé by měl být fakt, že se přípravek užívá výhradně jenom ve chvílích skutečně aktivního životního stylu, který je spojený s cvičením. Dávkování ne i celkem jednoduché, jelikož k odměření dávky slouží přiložená odměrka. Doporučenou denní dávkou je jedna celá odměrka produktu. V přepočtu na gramy se jedná zhruba o 7 gramů, což by měla být optimální dávka pro dosažení požadovaného efektu.

Kolik Formexplode stojí?

V běžných eshopech s fitness produkty tento doplněk stravy k podpoře růstu svalů nenajdete. Prodává se výhradně na oficiálním webu jeho výrobce a dovozce do ČR. To může být na jednu stranu celkem omezující, ale na stranu druhou to má i své výhody spojené s pevnou a jasně stanovanou prodejní cenou. Pokud jde o tu základní, je stanovena na 3 285 korun českých. V podstatě každý, kdo realizuje svůj první nákup, má však možnost využít zajímavé slevy. A ta je ve výši až 50 procent. Díky tomu stačí zaplatit pouze polovinu, tedy sumu 1 485 korun českých. Nutno však říci, že balení je celkem malé, jelikož má hmotnost pouze 250 gramů. V přepočtu na dávkování je to zhruba 36 jednotlivých porcí. A tak se zmíněná suma týká nákladů zhruba na měsíční užívání.

Závěrečné shrnutí

Pokud jde o složení, nutné říci, že pro mnohé se může jednat o složky poměrně kontroverzní, a to s ohledem na přítomnost BCAA a také kreatinu. Jde však o prvky zcela legální a mezi kulturisty celkem používané. To stejné je možné říci i o dalších složkách. Jelikož jsou známé a jejich množství v jedné dávce je celkem velké, nedá se produktu Formexplode upřít fakt, že skutečně funguje. Nutno ale říci, že ne ve smyslu, jak popisuje výrobce.

Ten Formexplode líčí jako skutečný zázrak, který s minimem námahy zajistí dokonale vyrýsovanou postavu. Fakt je ten, že k ní se lze dopracovat, ale v kombinaci s intenzivním cvičením. Na druhou stranu nezapomínejme na cenu. Ta je poměrně vysoká. Zvláště, když ji porovnáme s klasickými fitness suplementy a tím, že mohou obsahovat podíly sejných látek, ale v balení, které je nabízeno za podstatně nižší ceny. Ke svalům tedy opravdu může pomoci, ale nepůjde to bez dřiny a bez finančního vydání.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *