Goji na hubnutí

I když se nás různé farmaceutické firmy snaží přesvědčit o tom, že ideální cestou k našemu zdraví nebo k dokonalé váze jsou především chemické produkty, opak je pravdou. Ideálním příkladem, na který se můžeme společně podívat, jsou třeba plody Goji. Pokud jste o nich ještě neslyšeli, možná je vám známý produkt označovaný jako Kustovnice čínská. Jedná se o stále stejný produkt, o kterém musíme říci, že má na naše tělo unikátní, a to samozřejmě velmi pozitivní vlastnosti.

V čem jsou plody Goji na hubnutí tak unikátní?

Goji na hubnutí

Plody kustovnice čínské

Pokud vás zajímají bližší informace právě o této rostlině, rozhodně musí naše recenze obsahovat několik pozitivních vlastností, se kterými je přímo spojena. Lehce naznačíme, že je označována jako rostlina mládí, což jasně ukazuje, v čem je tak výjimečná. A tak primárně umí:

 • Zpomalovat procesy stárnutí
 • Eliminovat různé civilizační choroby
 • Podpořit samotný proces hubnutí
 • Dokonale vyčistit naše tělo

Právě tyto prospěšné vlastnosti jsou spojené i se samotným složením, které plody Goji vlastně mají. Například je to až pětsetkrát vyšší obsah vitaminu C, než u běžných citrusů. Stejně tak nezapomínejme ani na bohaté množství vitamínů skupiny B, A i E. Dále to jsou však četné aminokyseliny či stopové prvky, které také zaručí dobré, a hlavně správné fungování našeho těla.

Zkušenosti potvrzují, že Kustovnice čínská pomáhá při hubnutí

Je však ještě jedno pozitivum, které jsme doposud nezmínili. A to samozřejmě takové, že je Kustovnice čínská označovaná jako takzvaná superpotravina, s čímž je konkrétně spojeno i to, že dokáže podpořit naše hubnutí. A to potvrzují i zkušenosti těch, kteří ji zkusili. Samozřejmě to vše je dáno také tím, jaké mají plody Goji konkrétní složení. A tak nesmíme zapomenout třeba na to, že je to hlavně nízká kalorická hodnota, ale také nízký glykemický index, díky čemuž máme jistotu delšího pocitu sytosti.

Zapomenout bychom neměli ani na důležitý fakt spojený s tím, že Kustovnice čínská obsahuje také více než 20 % vlákniny. Ta nejenom že umí velmi dobře podporovat trávení, ale samozřejmě dokáže také další velmi důležitou věc, kterou je navození pocitu sytosti. Díky tomu se vyhneme nejenom pocitům hladu, ale vyhneme se také tomu, že bychom měli na něco chuť. A pokud přece, plody Goji mohou pomoci jenom tak samostatně.

Diskuse o Goji jsou cestou, jak zjistit možnosti použití

Informace o této superpotravině tedy máme zmapovány. Pokud jste se vydali na cestu spojenou s hubnutím, je rozhodně správné plody Goji do svého jídelníčku zařadit. A to třeba také proto, že rozhodně platí, že jsou na našem trhu dobře a jednoduše k dostání již nyní. Také doporučujeme sledovat různé diskuse, jelikož ty vám pomohou najít cestu i v tom, jak může být Kustovnice čínská nejlépe použita.

Goji v různých variantách

Pokud se podíváme společně na několik tipů, je určitě třeba začít tím, jak vlastně daný produkt chutná. Četné zkušenosti a diskuse mluví o tom, že je chuť podobná brusinkám nebo rozinkám. Budete-li se tohoto přirovnání držet, je jasné, že se skvěle hodí třeba na přípravu musli, do jogurtů, stejně jako do různých ovocných koktejlů. Problémem nemusí být ani příprava domácího čaje, stejně jako nic nezkazíte ani tím, pokud jste fanoušky raw stravy a plody Goji použijete třeba k dochucení studených polévek.
Zapomínat bychom neměli také na to, že plody Goji tedy můžeme konzumovat třeba čerstvé, stejně jako sušené, což je ideální varianta, jak do sebe dostat nejvíce prospěšných látek. Vařením nebo nakládáním mohou řadu z nich ztratit. Stejně tak myslete na to, že je to doplněk, který v hubnutí skutečně dokáže pomoci, pokud sami chcete. Budete-li dodržovat správný denní režim, Kustovnice čínská zajistí nejenom to, že půjdou vaše kila dolů, ale i to, že bude žít zdravější a lepší život.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

 1. Lussy napsal:

  Kustovnici čínskou jedla moje babička na podporu imunity.

 2. Anna napsal:

  Mohu take jen doporucit. Uzivam v susenem stavu. Nemela jsem nachlazeni, chripku…citim se skvele.

 3. Termal napsal:

  Kustovnice je v dnešní době velmi moderní všelék. Konzumovala jsem ji dost dlouhou dobu a začalo mi po ní být čím dál hůř. Průjem zvracení a kdykoliv jsem si na ni vzpoměna, navalilo se mi. Pak jsem zjistila, že prodej sušené goji je plná plísní, červíků a k do ví jakého sajrajtu. Totéž platí i o sušeném ovoci a ořechách. Před několika lety, kdy se kustovnice začala dovážet, byla velmi chutná. Dnes je to humus. Myslím, že bychom měli dát na zdravý úsudek a konzumovat ovoce, ořechy, které rostou u nás nejsou impregnovány aby se nekazily, a raději si sušili ovoce a zeleninu doma sami. Jo a to nejdůležitější, nijak mi nepomohla.!!!

 4. Karolína napsal:

  Tlak mám pořád vysoký a artróza bolí pořád, po psychické stránce žádná změna – nepozoruji žádnou změnu

 5. Sejka napsal:

  Děláme z ní čaje a pije je celá rodina. Nachlazení nemáme, upravil se mně tlak, dceři začalo mizet akne a syn, který trpěl na rýmu ji dlouho neměl. Mohu jen doporučit

  • Lukik napsal:

   A z ceho prosim usuzujete, ze je to prave dusledkem goji? Akne vekem prirozene mizne, imunita se take dokaze vzpamatovat a nachladite se mene casto, tlak se vam upravil, protoze mate min stresu a mozna jste se zacala i lepe stravovat, pokud zkousite i goji. Zas nedelejte z toho elixir zivota, Sejko, ono takovy obycejny rybizovy sirup ma stejny ucinek. http://www.slimming.cz/goji-na-hubnuti/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *