Good Night Drink - přírodní nápoj pro lepší spánek

Určitě to znáte, člověk by se potřeboval pořádně vyspat před náročným dnem, ale ne a ne usnout. Můžete si vzít prášky na spaní, ale léky a další chemické látky nejsou pro vaše tělo úplně vhodné. Máme pro vás ale alternativu. Přírodní drink Good Night, který zlepší váš spánek zdravou a bezpečnou cestou.

Spánek je pro život člověka neskutečně důležitý a tak je potřeba, aby byl co možná nejkvalitnější. Poruchami spánku v dnešní době trpí opravdu velké procento populace, není ale nic jednoduššího, než si ho zlepšit přírodní cestou. Good Night Drink vám pomůže s odbouráváním stresu a zklidněním mysli, takže se vám podaří jednoduše a příjemně usnout.

Kdo nápoj Good Night ocení?

Drink je vhodný zejména pro nespavce, kteří celý večer probdí a pak se jim opravdu těžko vstává. S Good Night Drinkem nebudete mít problémy s usínáním, takže noc opravdu prospíte a ráno budete plní energie. Kromě nespavců je drink určený také pro sportovce, kteří se musí připravit na náročný sportovní výkon. Kvalitní spánek může mít velký vliv na výkony, které další den podáte, takže rozhodně není radno spánek podceňovat. S GN Drinkem se pořádně vyspíte a budete mít jistotu, že váš výkon bude stoprocentní.

drink pro lidi s problémy se spánkemDalší skupinou, která ocení příznivé efekty drinku na spánek jsou studenti. Často se stává, že se studující lidé musí učit až do pozdních večerních hodin. Poté ale přijde vyčerpání, které může ovlivnit jejich výsledky. Proto není nic lepšího, než si dopřát kvalitní spánek, který dokáže před zkouškou opravdu pomoci.

Možná jste ve stresu a usnout nemůžete, neustále přemýšlíte a je těžké zastavit myšlenky. Drink vám zklidní myšlení a poskytne tolik potřebný mentální klid pro pohodlné a bezproblémové usnutí a regeneraci. Stres tak hravě překonáte a ráno se probudíte odpočatí a s pořádnou porcí energie do dalšího dne.

Good Night je nealkoholický nápoj, který je založen na obsahu přírodních látek. Drink je jemně perlivý a chuťově překvapí skvělou chutí fíkového kaktusu. Složení nápoje vám dokáže zlepšit spánek a vy se budete každý den probouzet nabití energií.
Zjistit více o složení zde

Kdy Good Night drink pít a proč

Vše je opravdu jednoduché. Nepleťte si Good Night Drink s energetickým nápojem. Tento drink slouží k tomu, aby vám zpříjemnil usínání a zlepšil kvalitu vašeho spánku, proto je nutné ho pít před spaním. Ideální doba je 30-45 minut před usínáním. Jelikož nápoj obsahuje extrakt z bylinek, které znaly už naše prababičky, můžete si být jistí, že drink opravdu funguje. Bylinky vás uklidní, sníží stres a vy můžete konečně prožít ničím nerušený spánek.

Při výrobě nápojů si výrobci zakládají na kvalitě a maximální péči. Nápoj vznikl v Rakousku a vzal si ze země hned dvě velké predispozice. Přírodní složení, tedy bylinky a kvalitní chutnou alpskou vodu. V nápoji můžete pocítit chuť a účinky hned několika bylinek, mezi kterými je např. meduňka lékařská nebo chmel. V nápoji nejsou použity žádné konzervační látky, sladidla nebo barviva, takže si můžete být jistí, že pijete opravdu přírodní produkt.

Není plechovka jako plechovka

To je důležité si uvědomit, Good Night Drink sice vizuálně vypadá jako běžný energetický nápoj, svou funkcí, složením a myšlenkou je ale na úplně jiném břehu. Good Night je přírodní, neobsahuje chemické látky, barviva apod. a jeho úkolem není vás nabudit, ale naopak zklidnit a připravit vás na kvalitní spánek. Jelikož bylo přírodní složení nejdůležitější podmínkou při vývoji nápoje, byl výrobce nucen místo konzervantů využít procesu pasterizace. Tak bylo možné dosáhnout dlouhodobé trvanlivosti, která neovlivnila chuť ani vlastnosti nápoje. Umělá barviva jsou vyměněna za přírodní a sladidla jsou omezena na pouhou fruktózu.

Jediná skupina, která by drink neměla pít jsou těhotné a kojící ženy, jinak je drink opravdu pro každého, kdo chce zlepšit svůj spánek.

Pokud se pro nápoj rozhodnete, měli byste si ještě uvědomit, že pijete přírodní produkt, který je založen na působení bylinných extraktů, nečekejte tak, že se nápoje napijete a do 5 minut spíte, to rozhodně ne. Nápoj byste měli vypít s předstihem. Drink vás poté uklidní a usínání a následný spánek pak bude mnohem jednodušší.

Co všechno tedy od GN můžete očekávat

Kromě chutného nápoje získáte hned několik výhod, které vám žádné jiné pití nedá. Pojďme si to tedy všechno shrnout. Přírodní složení potěší každého, kdo do sebe nechce vpouštět chemické látky a udržet své tělo v perfektní kondici.

Nápoj dokáže odbourat stres a uklidnit mysl, právě díky těmto funkcím vám dokáže zlepšit spánek a celý proces usínání. Kvalitní spánek znamená spokojenější a zdravější život, takže je určitě o co stát. Díky tomu, že je produkt přírodní a nejedná se o lék na spaní nemá žádné vedlejší účinky a vaše tělo do sebe dostane pouze přírodní bylinné látky. A to už je opravdu hodně výhod, které kladně ovlivní váš život.

Složení plné přírody

Když se drink vymýšlel, testoval a hledalo se nejlepší možné složení, výrobci museli neustále myslet na dvě věci. Jak vytvořit přírodní produkt a jak zajistit, aby opravdu fungoval. V prvním bodě byla firma nekompromisní a opravdu se vyvarovala využívání chemie, konzervantů a umělých barviv. Další bod poté navázal na základní požadavky na přírodní složení. Všem bylo jasné, že sama příroda nám poskytuje ty nejkvalitnější a nejúčinnější látky. Právě proto je nápoj vyroben z kvalitních bylinných extraktů.

Největší podíl v nápoji má meduňka lékařská, bylinka má uklidňující účinky a dokáže snížit stres a zlepšit spánek. V nápoji ji najdete celých 200 mg. Druhou bylinou je chmel, který většina znáte z piva, ale v medicíně se používá pro podporu a zlepšení spánku. Obsah chmelu v drinku je 50 mg. Tyto dvě byliny jsou pak kombinovány s kvalitní perlivou alpskou vodou, fruktózou, kyselinou citronovou a citrátem sodným. To je vše, jednoduché a účinné. Sama příroda nám totiž poskytuje vše potřebné ke zlepšení našeho života.
Zjistit více o složení zde

Závěrečné hodnocení a zkušenosti

Kvalitnější spánek často znamená spokojenější život, proto byste o spánku měli začít přemýšlet. Spánek totiž neovlivňuje pouze vaši únavu nebo výkon druhý den. Spánek má vliv také na vaši paměť. Jelikož mozek při spánku nespí, ale přehrává si okamžiky uplynulého dne a ukládá si je, může mít nedostatek spánku také na vaši paměť. Nevyspaní studenti si tak z hodiny nezapamatují tolik, co v normálním stavu. Good Night Drink tak studentům poskytuje prostředek pro plnohodnotné a efektivní učení, které se jim dostane díky kvalitnímu spánku.

Paměť není to jediné, co vás může při nedostatku spánku překvapit. Pokud jste nevyspalí, celý organismus je rozhozený a začne mít neuvěřitelnou chuť na kalorická jídla. Nevyspaný člověk, který svou chuť k jídlu následuje začne mnohem více jíst a pokud je nevyspaný dlouhodoběji, může to mít negativní vliv na jeho váhu a následné přibírání. Chronické nevyspání tak často vede k obezitě. Dávejte si tedy pozor na to, abyste pravidelně a kvalitně spali a pokud nemůžete, Good Night Drink vám s usínáním pomůže.

Kvalitní spánek tak má nejen vliv na vaši paměť, proces učení nebo omezení rizika obezity, ale hlavně vás spánek nabije energií, bez které to prostě nejde. Kvalitní spánek vám pomůže s podáváním lepších pracovních a studijních výkonů. Nápoj Good Night Drink je určen pro každého, kdo má občas problémy se spaním a nechce nedostatkem spánku ovlivnit výsledky dalšího dne.

Good Night Drink
  • Čistě přírodní složení
  • Uklidní a sníží stres
  • Bez vedlejších účinků
39 Kč / noc lepšího spánku
nápoj pro lehčí usínání

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *