Good niter

Pokud lehce ovládáte angličtinu, potom víte, že slova good night se používají jako přání příjemného spánku. A právě daných slov využívá i označení produktu, který nese název Good niter. Jde samozřejmě o upravenou verzi, spíše takovou slovní hříčku. Ta má však také ukázat na to, že spokojený a dobrý spánek může být docílen. Jak a proč? To vám ukáže naše recenze produktu GoodNiter. Když začneme jeho obecnou charakteristikou, musíme říci, že se jedná o ústní sprej proti chrápání. Jeho složení však nepomáhá k tomu, aby dobře usnul a spal jeho majitel. Pomáhá k tomu, aby dobře spalo právě jeho okolí. Jak asi sami dobře tušíte, Good niter je sprej proti chrápání. Jestliže i u vás v ložnici je tento problém poměrně akutní, podívejte se na bližší informace o tomto spreji.

Jak Good niter funguje?

Sprej proti chrápáníDá se říci, že jeho účinky spojené s jeho fungováním můžeme shrnout hned do čtyř hlavních oblastí. Výsledek by měl být ale vždy stejný, a to takový, že bude Niter sprej pomáhat v případě chrápání. V takovém případě je dobré zmínit, že jsou hned čtyři klíčové oblasti, které ukazují, jak dokáže proti chrapotu bojovat. K čemu by tedy po jeho aplikaci mělo dojít? Aby byla naše recenze objektivní, zde je výčet daných věcí:

 

 • Sníží vibrace takzvaného měkkého patra
 • Sníží hlasitost chrápání
 • Bojuje proti chrápání i do budoucna

 

Po použití vydrží působit až osm hodit

Jak je tedy s ohledem na výše uvedené informace patrné, primárně slouží tento sprej k tomu, aby dokázal pomoci ostatním, aby se vyspali. Aby tedy eliminoval chrápání u konkrétního jedince. A to tím, že sníží vibrace měkkého patra, které mohou být uvolněné tkáně, které právě stav chrápání způsobují. Jeho až osmihodinová účinnost zajistí, že se chrápání nemusí dostavit po celou dobu spánku – právě osm hodin je doporučovaných. Velkým pozitivem je ale i fakt, že dokáže při pravidelném používání působit dlouhodobě, což se podepíše i na možnosti chrápání eliminovat zcela.

Pomůže také k lepšímu usnutí

Je dobrým řešením problému jak pro ty, kteří chrápou, tak mimo jiné také pro ty, kteří mají problém s usnutím. Kdo tyto komplikace zná, ten jistě ví i to, že doporučovanou cestou je takzvaná aromaterapie. Příjemné vůně, ideálně z přírody jsou osvědčeným pomocníkem, jak tělo dostat do klidnějšího režimu. A i na tomto Good niter staví. Je tedy dobrým pomocníkem jak proti chrápání, ale díky své vůni dokáže mnohem lépe navodit i pocity klidu a to znamená, že jako osoba mnohem jednodušeji a mnohem rychleji usnete.

Čistě přírodní složení

Pozitivní hodnocení si sprej GoodNiter získal také proto, že na rozdíl od jiných konkurentů se jedná o produkt, který má čistě přírodní složení. I v tomto je jeho velké plus, na které nelze zapomínat, pokud vám jde o své zdraví, nebo čistě jenom z principu nechcete do těla dostávat různé chemické látky, je více než jasné, že tento přípravek si budete maximálně pochvalovat. Podívejme se, proč tomu tak je a nastiňme, jaké má složení. To hlavní, co je jeho součástí, je:

 • Máta peprná
 • Meduňka
 • Šalvěj

Tyto tři byliny jsou právě základem oné aromaterapie, která napomůže kvalitnímu a spokojenému spánku, a také bezproblémovému usnutí. Jejich kombinace však zajistí i to, že se mohou dýchací cesty mnohem lépe otevřít. Z tohoto hlediska je jasné, že kde je možné otevřít prostor, kudy vzduch proudí, tam bude vzduch proudit lépe a jednodušeji. V praxi to znamená, že zde nebude mít žádné překážky, které by mohly způsobovat vibrace, které jsou právě původcem onoho chrápání.

Ještě je ale jedna látka, kterou tento sprej na spaní obsahuje. Tu znají hlavně ženy, jelikož se jedná o látku, kterou se stačí dostávat do své pleti. A to proto, aby byla hlavně dokonale hladká a pružná. Je to kyselina hyaluronová, kterou však Good Niter obsahuje také. A to z toho důvodu, že obsah této látky dokáže výrazně snižovat přilnavost hlenu, který se v ústní dutině objevuje. Ten má vliv právě na průchodnost vzduchu. Také má tato kyselina velmi dobrý vliv na zpevnění svalů v hrdle. Co to znamená? Díky zpevnění nebude tolik docházet k tomu, že při průchodu vzduchu budou kmitat. A jelikož jsou právě tyto kmity častým původcem chrápání, je i tato látka velmi dobrým pomocníkem, který pomůže s eliminací chrápání.

Jak jej používat a kdy?

Jak konkrétně se Good niter používá a kdy je také ta pravá chvíle pro jeho vyzkoušení? Ani zde není důvod hledat v něm cokoliv složitého. Jak již v naší recenzi zaznělo, je to ústní sprej, na bázi jednoduchého rozprašovače. Stačí tedy stisknout horní část a rázem se uvolní obsah, který stačí volně vstříknout do ústní dutiny. Samozřejmě čím hlouběji, tím lépe. Ideální je, když budete obsah směřovat do oblasti krku, nikoliv jenom na patro, nebo třeba na jazyk. Zde by nedošlo k takové účinnosti a k působení na tom pravém místě.

A kdy se Good niter používá? To už vcelku jasně vyplývá z jeho samotného určení. Ta pravá chvíle je každý večer, a to než půjde dotyčná osoba spát. Když se chystá ke spánku, tak by si měla daný sprej aplikovat. A to ideálně každý den. Jak jsme zmínili, právě pravidelné používání, hlavně díky kyselině hyaluronové může dlouhodobě zpevnit oblast ústní dutiny a tím chrápání výrazně eliminovat i v budoucnu.

Působí skutečně na každého?

To je otázka. Pokud se na hodnocení Good niter podíváme blíže, jsou lidé, kteří si ho chválí, stejně jako jsou lidé, kteří ho spíše kritizují. Pochvalné reakce jasně ukazují, že fungovat skutečně umí, což mimo jiné dokládá i složení, protože právě dané byliny a kyselina hyaluronová mají prokazatelně pozitivní účinky právě v souvislosti s chrápáním a jeho eliminací.

Ne na každého ale může působit, stejně jako platí, že ne vždy bude působit. Faktorů, které ovlivňují chrápání, je totiž více než dost. Může to být zdravotní problém odstranitelný jenom operací, může se jednat o spánek pod vlivem alkoholu, stejně jako nemusí dokonale vyhovovat ani prostředí ložnice – teplota a vzduch. To jsou důvody, proč se může tento sprej jevit jako neúčinný. I s tím je dobré při použití počítat.

Jaká je cena Good Niter a vyplatí se?

Rozhodně se nejedná o produkt nijak levný. A to i přesto, že jeho složení je pouze přírodní, a neobsahuje žádnou unikátní patentovanou formuli. Tím chceme v naší recenzi říci, že na trhu je možné najít i různé alternativy se složením podobným až stejným, které stojí zlomek ceny a na vyzkoušení jsou volbou mnohem lepší. Zmiňujeme to hlavně proto, že Good niter stojí ve své základní ceně 1 730 korun českých. Za to ho ale málokdo kupuje, protože problémem není využít různých slevových akcí, díky kterým lze produkt pořídit za polovinu, tedy za 865 korun. I to je ale cena poměrně vysoká.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

 1. Marika napsal:

  Naprosto vynikající! Používám již 3 roky, úplně bez problémů usínám, žádné chrápání po celou noc. Stoprocentně doporučuji!

 2. Zdeněk Valenta napsal:

  Good Niter má 100% účinek. Rád bych si objednal 2 ks spreje, bohužel nákup na internetu nefunguje. Mám zájem o nákup za poliviční cenu

 3. Jarda napsal:

  Díky dlouhodobému problému s ne-spaním, díky chrápání vždy jednoho z nás, jsem uvěřil, že konečně něco „zázračného“ koupím a co víc, díky nabízené množstevní slevě 3 spreje. Já blbec. Samozřejmě, že nic nefunguje a co víc, nikdo žádné peníze nevrátí. Několikrát jsem toto urgoval, stále mi bylo odepisováno, že firma působí v USA a že vrácení fin. prostředků trvá dlouhou dobu. V naší době ? Napsal jsem i výhružný e-mail – pohrozil jsem řešením problému právní cestou. Nic. Prostě v této zemi může dělat asi kdo chce co chce a je dle dostupných článků na internetu – týkajících se tohoto případu, nepostižitelný. Jak ale opakuji, moje naivita, moje blbost. Tonoucí se holt stébla chytá

 4. Šmerková napsal:

  Vůbec to nefunguje a tolik peněz. Psali, že, když nenudene spokojeni, můžeme sprey do 30 dnů vrátit.

 5. Radek Mokrý napsal:

  Sprej Good Niter jsem zkoušel a vůbec to nepomáhá,je to úplnĕ na nic!!!

 6. xenie napsal:

  za nefunkční sprej hodně drahá blbost !!!doufám že jí někdo kdo má spánkovou apnoe nevymění za tuto hovadinu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *