Hondrocream

Může za to hlavně náš věk, ale také styl našeho života, s ohledem na množství pohybu, nebo na námahu, kterou během dne vykonáváme. To vše se může negativně podepsat na tom, že člověka mohou bolet záda. Co v takovém případě dělat? Může pomoci odpočinek, pomůže i masáž, stejně jako se může vyplatit sáhnout i po různých specializovaných krémech. Jedním z nich je Hondrocream, který sice patří mezi ty méně známé, ale jelikož j nabízený, bude jeho recenze skutečně na místě. Podívejte se, co vše bude třeba o tomto produktu vědět.

Co je to Hondrocream?

Už název vlastně sám o sobě dobře napovídá, že se jedná o krém, nebo ještě lépe řečeno, že se jedná o mast. A jelikož jsme zmínili bolesti zad, udává její výrobce, že se jedná právě o mast, která je určená na bolesti zad. Cílem masti je primárně přinášet co možná největší úlevu, a to v co nejkratším možném čase. Právě tyto vlastnosti mnohé lákají v tom, aby Hondrocream vyzkoušeli. Jste na tom stejně? Naše hodnocení vám řekne, zda je to dobrá volba.

Co všechno dokáže?

Že jde o krém, který výrobce označuje za poměrně účinný, to již víme. Podívejme se společně také na to, co výrobce udává jako oblast působení. Tedy na to, kdy je vhodné Hondrocream primárně používat. Primárně by to mělo být při různých problémech, které se týkají pohybového aparátu. Primárně jsou to problémy s:

 • Artrózou
 • Osteochondritidou
 • Svalovými křečemi

Stejně tak by měl také pomoci od různých zánětů. Dobře působí i v případě degenerativních procesů, které dokáže výrazně zpomalovat, nebo i zastavit. Jeho složení může přijít vhod také při snaže o podporu tkáňového metabolismu, nebo snaze o podporu chrupavek a kloubů. Podle daných možností použití je tedy možné říci, že Hondro-cream je všestranným krémem na všechny problémy, které se týkají pohybového aparátu jako celku. A to od menších problémů s bolestivostí, po různé zdravotní komplikace a nemoci.

Co obsahuje?

Podle toho, jak dokáže pomáhat, by se zdálo, že Hondro cream obsahuje nějakou tajemnou inovativní formuli, která je skutečně jedinečným pomocníkem na pomoc při problémech s pohybovým aparátem. Pravda j však někde jinde. Jeho unikátem je čistě přírodní složení, což ale také nemusí být na škodu, jelikož mnoho preparátů sází právě na její sílu. Mezi hlavní prvky dnes paří třeba kaštan koňský, konkrétně potom jeho výtažek. Je to právě tato látka, která umí potlačovat degenerativní procesy. Dále nelze zapomínat také na mátové a mentolové oleje, které dokážou zajímavě osvěžovat a spolu s olejem z eukalyptu a borovice mají také antibakteriální účinky, a umí působit jako přírodní antibiotikum.

Krém na bolesti zad a kloubůJednou ze základních složek je také cayennský pepř, který se nemusí používat jenom v kuchyních, ale může být součástí i mastí. Spolu s tím je v masti také terpentýn a kafr. Tato kombinace zajistí, že po aplikaci je konkrétní místo výrazněji prohříváno, což je první krok k tomu, aby došlo k uvolnění svalů a také k výraznější eliminaci bolesti. A právě na prohřívání se zde poměrně dost sází, jelikož obal Hondrocreamu má v logu právě červenou papričku, která je základní a často i jedinou surovinou cayennského pepře.

Jaké hlavní klady Hondrocream má?

Právě přírodní složení je jistě jedním z hlavních kladů. To proto, že na rozdíl od různých konkurenčních produktů nevyužívá žádné chemikálie, které by mohly prostřednictvím kůže do těla pronikat. Na druhou stranu ty mohou zase lépe a přesněji zacílit na konkrétní problémy. Přírodní složení ale není kladem jediným, jelikož dále nesmíme zapomínat nato, že tento krém:

 • Nemá žádné vedlejší účinky
 • Má vysokou účinnost
 • Pomáhá v širokém spektru problémů

Také nelze opomíjet fakt, že web výrobce uvádí i informace o tom, že má potřebnou certifikaci a tedy že se jedná o produkt, který je nejenom otestovaný a tak i zdraví nezávadný, ale že se jedná také o produkt, který má potvrzenou svou účinnost.

Jak se Hondrokrém používá?

V jeho použití rozhodně není nutné hledat jakékoliv složitosti. Je tomu právě naopak. Když se máme podívat na to, jak se Hondrocream používá, je vždy základem umytá, tedy dokonale čistá kůže, která musí být také dostatečně usušená. V tuto chvíli přichází onen okamžik k tomu, aby bylo možné začít s aplikací. Stačí jenom menší množství krému, který se krouživými pohyby jednoduše vetře do pokožky.

Jeho pozitivem je, že se velmi dobře vstřebává a tak stačí takto kroužit jenom krátkou dobu a po chvíli již ucítíte, že se postupně celý vsáknul do pokožky. To je ten pravý okamžik k tomu, že už není nutné dále aplikovat a plně stačí, abyste ho nechali působit. Ideálně minimálně jednu hodinu, během které byste neměly kůži ani mýt, stejně jako je vhodné eliminovat otření do oblečení. A ideální frekvence použití? Nárazově vždy, když se objeví bolest. Pokud jde o pravidelnost použití, tak je adekvátní dvakrát až třikrát denně.

Kolik Hondrocream stojí a skutečně se za tu cenu vyplatí?

Podívejme se na závěrečné hodnocení. Nejenom, podle webu výrobce, ale i podle toho, co ukazují různé diskuze na internetu. Když jde o cenu, za kterou je možné Hondrocream pořídit, je nutné říci, že standardní, kterou uvádí výrobce, je celých 1 580 korun českých. To je suma, která je poměrně přemrštěná a tak se dá říci, že automaticky může každý nakupující získat padesátiprocentní slevu. A to znamená, že ho Hondrocream vyjde na částku 790 korun českých. I tato suma je celkem vysoká.

Pokud porovnáme jeho cenu s jinými produkty na trhu, je mnohokrát vyšší. A zde nastává otázka, zda jeho funkčnost opravdu odpovídá ceně. Hodnocení ukazují, že spíše ne. Napovídá tomu i přírodní složení, které ve stejné nebo podobné míře mají i konkurenční a levnější produkty, které si můžete prohlédnout níže. Jde tedy o produkt, který dokáže prohřát bolavá záda a částečně ulevit od bolesti, ale to stejné umí i řada jiných krémů. Pokud jde o výrobcem popisované až léčebné účinky, je téměř nemožné jich tímto přírodním složením dosáhnout. To je dobré mít při koupi na paměti. Pokud hledáte krém na lehčí úlevu, nemusí zklamat. Když máte opravdu zdravotní problémy, vyhledejte raději lékaře, který umí pomoci mnohem více.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

 1. Pavel napsal:

  Hondrocream je prezentován skoro jako zázrak. A co na to náš ústav pro schvalování léčiv?? Žádná recenze? Tak to asi bude jen drahý šmejd.

 2. Bressy napsal:

  Ahoj.vyrobte si mazani na klouby a zada samy a neplatte podvodnikum za hezkou tubu.Z jara si narvete do sklenice kvet kastanu do pulitru lihu a nechte aspon mesic.Ucinek jistý a léčivý od me babicky.lze tam nalit i francovku.To same si vyrobte z mladych odenků smrku (na konci vetvicky zjara

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *