Ketodiet - recenze ketonové diety

Diety jsou něčím, co pochopitelně může pomoci mnoha lidem v tom, aby měli dokonalou váhu. Diet je dnes opravdu velké množství. Některé jsou jenom předepsaným seznamem jídel, ale jsou i takové, které jdou ještě dále. A to dokonce tím způsobem, že nabízejí i jídla, pomocí kterých je možné zhubnout. A naše recenze se na jednu z nich zaměří. Název této diety je celkem prostý. Je to Ketodiet. Ta staví na konceptu, který má poměrně známá ketonová dieta. Nejde ale jenom o rady, co jíst a nejíst. Pod tímto názvem se totiž skrývá v podstatě hubnoucí produkt. Tedy jídla, která pokud budou konzumována, tak dojde ke skutečné redukci hmotnosti. Na rozdíl od různých zázračných koktejlů nebo pilulek musíme říci, že hodnocení Ketodiet je celkem pozitivní a je mnoho lidí, kteří skutečně potvrzují, že pomocí tohoto programu, tedy produktu, reálně zhubli.

Jaké je složení jídel v Ketodietě?

Naše recenze na Ketodietu se pochopitelně musí dotknout i jednotlivých jídel, které je možné si objednat a poté připravit a konzumovat. Ty jsou připraveny se zásadami dané diety, které jsou poměrně jasné. Hlavním cílem je nejenom zamezit novému ukládání tuků, ale je třeba podpořit spalování tuků, které jsou v těle usazeny. A to skutečně jde i tak, že je konzumována správná strava. Potvrzují to i ti, kteří tuto dietu vyzkoušeli. Podívejme se proto společně na to, v čem konkrétně jsou daná jídla unikátní a co obsahují. Vždy se jedná o trojici velmi důležitých věcí:

 • Zvýšený obsah bílkovin
 • Minimální obsah tuků
 • Snížený podíl cukrů a sacharidů
Prohlédnout všechny dietní plány

Bílkoviny jsou nejenom základní stavební jednotkou svalů a hodí se při posilování. Jak ukazuje Ketodieta, jsou bílkoviny velmi nápomocny i ve chvíli, kdy je potřeba aktivovat a podpořit spalování tuků a zároveň eliminovat to, aby došlo k úbytku svalové hmoty.

Ketodiet je tuzemskou značkou

Hodnocení tohoto dietního režimu velmi často vyzdvihuje i to, že se jedná o výhradně tuzemskou značku, což je velké plus. Na rozdíl od různých jiných produktů, které jsou dováženy třeba přes půl světa, se v tomto případě jedná o českou firmu, která jídla připravuje právě v České republice. S tím jasně souvisí i další zajímavé pozitivum. Jak ukazují názory a recenze na tuto dietu, tak se nejedná jenom o tom, že by došlo k objednávání jídel, nebo jiných produktů. Jelikož jde o českou firmu, je k dispozici také tým tuzemských poradců, kteří jsou odborníky na oblast stravování. Zájemcům o hubnutí jsou tak nejenom prodávány účinné produkty, ale je jim poskytováno dnes tolik důležité poradenství, které mohou využívat.

Základem je pravidelný jídelníček

Unikátem je především to, že se nejedná o žádnou dietu, která by byla založena až na velmi drastickém hladovění. Je tomu právě naopak. Unikátem této možnosti je totiž to, že kdo si pořídí právě daná jídla, ten bude veden k tomu, aby dodržoval pravidelný jídelníček, který je dnes v rámci hubnutí nejvíce doporučovanou formou. Je třeba také zmínit i celkové detaily, které se týkají toho, že takový dietní plán:

 • Obsahuje zhruba pětici jídel denně
 • Nenutí klienty jakkoliv výrazně hladovět
 • Zakládá úspěch na pozvolném úbytku váhy

Toto všechno dohromady má jasný pozitivní vliv především na to, že budou výsledky patrné nejenom v rámci prvních týdnů, ale hlavním unikátem je to, že je metodou, která je účinná dlouhodobě. Pozitivní hodnocení tyto zkušenosti jenom potvrzují. Zatímco různé jiné dietní metody staví na drastickém hladovění, které je spojeno s rychlým úbytkem a následným nárůstem váhy, zde se není skutečně nutné ničeho takového obávat. Pokud máme být konkrétnější, tak se není třeba obávat takzvaného jo-jo efektu. Ten se nedostaví právě ve chvíli, kdy je strava vyvážená, pravidelná a úbytek váhy je skutečně pozvolný.

TIP: Získejte více informací na webu Ketodiet.cz
Jedná se o dokonalá jídla pro rychlé zhubnutí bez jo-jo efektu. Dozvědět se více zde

Tři hlavní dietní plány

Zajímavostí Ketodiet je rozhodně i to, že má k dispozici tři základní dietní plány, které jsou určené pro různé zájemce, hlavně s ohledem na to, kolik chtějí zhubnout a jaké jsou jejich další cíle. První dietní plán je označovaný jako Basic a jedná se o základní postup pro toho, kdo chce dietu po dobu jednoho měsíce, během kterého chce zhubnout nějaké to kilo. Určený je spíše na lehčí úpravu hmotnosti. Kdo už má navíc více kilogramů a chce se jich zbavit, nabízí pro něho Ketodieta plán označený jako Medium. Je určený na redukci hmotnosti po dobu třikrát tři týdny. Jak ukazují hodnocení, patří k nejoblíbenějším, a to hlavně proto, že má skutečně dobré a dlouhodobé výsledky. Třetí možností, která se nabízí, je plán označený jako Intense. Jedná se o skutečně intenzivní dietní kúru, která trvá po dobu tří měsíců. Je určena pro osoby, které mají výraznější nadváhu a jsou připraveny udělat se svým životem také poměrně radikální změnu.

Je Ketodiet dobrou volbou, nebo nikoliv?

V první řadě musíme zmínit, že se nejedná o žádné zázračné pilulky, nebo jiné produkty. Ketodiet je vlastně dietním plánem, který není postavený jenom na radách, ale je postavený i na konkrétních jídlech, které si lze objednat. Daná jídla jsou zajímavá tím, že jsou nejenom vyvážená, ale jsou také pestrá a chuťově dobrá. Pokud jde o jejich složení, tak v nich převládají bílkoviny, a jsou zde eliminovány cukry a tuky. Jde tedy o alternativu různých krabičkových diet, a to s tím rozdílem, že daná jídla jsou ve stavu, kdy si je každý zájemce o dietu musí doma sám připravit. Určitě je zde třeba podotknout, že je daná příprava mnohem jednodušší, než reálné vaření klasických jídel. Nehledě na to, že takto lze i správně vyhodnotit množství kalorií, které do těla jdou.

Dietní plán na 2 týdny může stát i více než 2 tisíce, což může v porovnání s klasickým vařením stát poměrně dost peněz, ale jedná se o účinnou metodu hubnutí. Také jsou některé zkušenosti uživatelů spojené s tím, že poradci při Ketodietě velmi často doporučují i různé doplňkové produkty, s cílem urychlit hubnutí. Ani ty nejsou nejlevnější a dá se říci, že jsou spíše marketingovými lákadly, jelikož zhubnout je možné i klasicky, bez nutnosti dané doplňkové koupě. Někdy se mohou objevit i negativní názory na to, že Ketodieta nefunguje. Zde je ale třeba zjistit míru objektivnosti, jelikož stejně jako jakoukoliv jinou dietu, i tuto je třeba dodržovat. Kdo to nedělá, u toho se výsledky pochopitelně nemusí dostavit.

Ketodiet – účinná proteinová dieta
 • Účinné hubnutí bez hladovění
 • Nutričně vyvážené produkty
 • Dietní plán na míru zcela zdarma
 • Podpora výživového poradce
Ketonová dieta, která funguje!
proteinová dieta na hubnutí

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

 1. Radim napsal:

  Tak já ted končím již druhou dietu (loni první) a sem spokojen ,v tuto chvíli -46kg

 2. Barbora napsal:

  Musím souhlasit. Mě přesvědčila kamarádka, protože jsem na začátku byla dost skeptická, a pak i poradkyně v chatu, které mi opravdu poradily a nesnažily se za každou cenu něco prodat, nebo vnutit. Spíš naopak 🙂 S Ketodiet jsem hubla už minulý rok a rozhodně se nestalo to, co mi spousta škarohlídů říkala – že to stejně budu mít za chvíli všechno zpátky, že už se nikdy nenajim a podobně. Je fakt, že cpát se horem dolem nemůžu, ale to je snad jasný. Vždyť kdo může?? :)))) Začala jsem i běhat, takže nějaké hlídání váhy jde vlastně samo. Pro toho, kdo potřebuje odrazovej můstek, je ketodiet ideál.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *