Křemelina zkušenosti s užíváním a její účinky

Křemelina Purelife doplněk stravyKřemelina není nic jiného, než sypká hornina, která je získávána z přírody. Je unikátní především v tom, že ji mnozí označují doslova za zázrak. A to pro své složení, jelikož se skládá z velkého množství schránek mikroskopických řas. Ty se nazývají rosivky a jedná se o jednobuněčné vodní rostliny. To postupem času zkameněly a vytvořili hmotu, která se mele do jemné moučky. A právě tímto způsobem vznikla křemelina, pro kterou se užívá také název diatomaceous earth.

Aktuálně je křemelina velmi využívaným doplňkem stravy, který je velmi lákavý hlavně z toho důvodu, že se jedná o produkt, který je čistě přírodní. Díky tomu může nabídnout nejenom sílu, ale může být spojený také s minimálními nežádoucími účinky. Roli hraje určitě hlavně čistota a kvalita, stejně jako fakt, že by součástí produktů neměly být jakékoliv příměsi. A jaké má křemelina zkušenosti s užíváním, v rámci jednotlivých lidí, který ji zvolili právě jako doplněk stravy?

První oblast, na kterou se v souvislosti se zkušenostmi s křemelinou zaměříme, je odstranění parazitů. A to především z lidského těla. Zkušenosti ukazují, že se tomuto přírodnímu produktu celkem dobře daří odstraňovat především takové parazity, které dnes najdeme v tlustém střevě. To dokáže velmi dobře také pročistit. Pozitivní hodnocení je v tomto směru spojováno také s tím, že se jedná o čistě přírodní, nikoliv chemický produkt. Mnozí uživatelé také dodávají, že látku využívají i k preventivním účelům, kdy také funguje. Navíc nejenom u lidí, ale i u zvířat, kde dokáže stejně tak dobře eliminovat:

  • Toxiny
  • Plísně
  • Parazity jako takové

Jaké máme zkušenosti s užíváním křemeliny

Zkušenosti uživatelů křemeliny se shodují také v tom, že v rámci pravidelného užívání došlo také k tomu, že se lidí začali po zdravotní stránce cítit také lépe. A to konkrétně s ohledem na to, že se cítili, jako když mají mnohem více energie. Stalo se to, že byli mnohem méně unavení, díky čemuž během dne zvládli mnohem více věcí. Není to ani tak tím, že by snad křemelina byla jakýmkoliv zdrojem energie, ale je to dáno tím, že lidské tělo začne mnohem lépe fungovat, což ve výsledku znamená fakt spojený s tím, že má energie doslova na rozdávání. S tím souvisí i fakt, že lidé podle svých zkušeností cítili jak dostatek elánu, tak i potvrzují, že již nepotřebovali tolik spánku, jako tomu bylo dříve. Plně stačilo základních a dnes hojně doporučovaných 6 – 8 hodin.

Zkušenosti uživatelů křemeliny se také dotýkají oblastí, jako je odolnost lidského zdraví. Konkrétně potom obranyschopnosti. Shodně je potvrzováno, že po užívání docházelo k tomu, že se nemoci lidskému tělu poměrně výrazným způsobem vyhýbaly. Především potom nemoci běžné, jako jsou různá nachlazení, kam dnes můžeme zařadit:

  • Chřipku
  • Rýmu
  • Kašel

Jak dokládají zkušenosti a názory, mnoha lidem pomohla křemelina mimo jiné také s tím, že se díky ní cítili mnohem lépe v souvislosti se správnou životosprávou. A to především v souvislosti s faktem, že jejich tělo začalo mnohem lépe přijímat jednotlivé živiny do těla a začalo z nich maximálně těžit. Díky tomu například z ovoce a zeleniny mohlo být získáno mnohem více vitamínů a minerálů, které jsou pro fungování lidského těla nezbytné. Lidé uváděli i to, že se již nemuseli spoléhat na jakékoliv jiné doplňky stravy ve formě vitamínů, jelikož vše co jejich tělo k bezproblémovému fungování potřebovalo, to celkem jednoduše získalo právě z pestré stravy.

Podíváme-li se ještě na samotnou křemelinu, musíme dodat, že i ta sama o sobě obsahuje několik významných stopových prvků, které lidské tělo tolik potřebuje. Lze ji tedy označit za doplněk stravy, který tělo nejenom dobře vyčistí, ale dodá mu pár věcí, které také dále potřebuje.

Navíc tak mnoho lidí, kteří trpěli nadváhou, během pravidelného užívání celkem rychle zjistili, že postupně ztrácejí přebytečné kilogramy. Dělo se tak samozřejmě zcela postupně a přirozeně, díky čemuž bylo jasné, že jde o důsledek nového životního stylu, správného fungování lidského těla a využívání křemeliny jako takové. I proto ji mnozí užívali a užívají dále, jelikož ji označují i jako celkem zajímavou pomoc pro toho, kdo trpí nadváhou a má obavy z toho, že sám nezvládne dietní režim absolvovat. Když mu ale pomůže jeho vlastní tělo, může být cesta k dokonalé váze o něco jednodušší.

Nesmíme opomíjet ani názory spojené s faktem, že křemelinu není nutné jenom konzumovat. Mnoho lidí jasně potvrdilo, že v ní vidí také přírodní a velmi dobrý insekticid. Zatímco lidskému, nebo běžnému zvířecímu tělu pomáhá, u škůdců dokáže zajistit jejich poměrně rychlou likvidaci. Jde o druhy, jako například:

  • Mravenci
  • Rybenky
  • Šváby

Jsou to ale i blechy, slimáci, nebo roztoči, proti kterým je křemelina podle názorů a zkušeností také velmi účinná. Použití je přitom velmi jednoduché, jelikož samotný prášek stačí nasypat na ta místa, kde se právě tito konkrétní škůdci také vyskytují.

Že může jít o všestranného pomocníka, dokazují také názory, kde je jasně uváděno, že křemelinou lze dobře vyleštit třeba kovové předměty, stejně jako nádobí, ale i celou kuchyň, jako je nerezový dřez či chrom. Podle zkušeností dokáže dobře odstranit také vodní kámen a je tak skutečně všestranným čističem pro každou domácnost.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *