Levasan Maxx

Problémy s pohybovým aparátem nejsou nic výjimečného. Mnoho lidí je má spojeny hlavně s pozdějším věkem, což rozhodně není jediná chvíle, kdy se komplikace mohou objevit. Vyskytnou se i v mladším věku. V takovém případě lidé celkem pochopitelně pomoc. Mezi jednu z možností, o které se mluví, patří i produkt Levasan MAXX. Ten je dnes prodáván ve formě gelu, který by se měl aplikovat na bolavá místa pohybového aparátu. Naše recenze vám tento produkt do detailu přiblíží.

Levasan jako neinvazivní metoda léčby kloubů a šlach

Gel Levasan můžeme zařadit do skupiny neinvazivních metod léčby. Tedy do skupiny těch léků a postupů, se kterými nejsou spojeny jakékoliv náročné lékařské zákroky a podobné věci. Jeho použití primárně spočívá v tom, že je mazán na postižená místa. Pokud se podíváme i na konkrétní místa, kde se doporučuje mazání tohoto gelu, tak jde primárně o:

 • Krční páteř
 • Oblasti kloubů
 • Svaly a šlachy

Jelikož se jedná o gel aplikovaný přímo na oblasti, kde to člověka bolí, je zde velká výhoda spojená s tím, že účinné látky mohou pronikat přímo do místa dané bolesti. To může výrazně pomoci v samotné efektivitě dané léčby, která je s aplikací gelu přímo spojená.

Používat tento produkt může samozřejmě kdokoliv. Nejenom starší lidé, které bolí jejich pohybový aparát z důvodu stáří a opotřebovanosti. Může se hodit třeba i sportovcům, kteří hledají možnost rychlé regenerace svalů. Jak po běžném výkonu, tak i v případě, kdy došlo k drobnému zranění, nebo i namožení. Za stejným účelem ho mohou použít lidé, které pohybový aparát bolí z důvodu větší fyzické zátěže, nebo drobného zranění. Vzhledem ke složení ho nemusí používat jenom dospělí, protože je zcela bezpečnou volbou i pro děti a jejich organismus.

S čím může pomoci?

Kdy a jak používat tedy víme. Ještě je vhodné dodat informace spojené s tím, kdy konkrétně Levasan Maxx může pomoci. Možných situací může být více, než jenom v podstatě klasická bolest, o které se dnes mluví spíše v obecné rovině. Pokud se objeví, může být tento produkt první pomocí. Je vhodné ho v co nejkratším časovém horizontu namazat na postižené místo a využít jeho obsah prospěšných látek.

Stejně tak ale dokáže pomoci také v řadě jiných případů. Když se na ně podíváme blíže, tak mluvíme třeba i o tom, že se na určitých místech mohou tvořit otoky. I na ty je tento výrobek svým výrobcem určený. Stejně tak může být určený i těm lidem, kteří mají po ránu problémy se vstáváním, a to vlivem různých ztuhlostí svalů, nebo vlivem situací, které jsou spojeny s dřevěněním končetin.

Možná varianta použití se týká i těch lidí, kteří jsou například po konkrétním zranění, nebo jsou celkově po jakémkoliv úraze. V daných případech může být léčba nejenom dlouhodobá, ale často bolestivá a pohyb může být omezen. I to jsou situace, kdy výrobce doporučuje použití tohoto konkrétního gelu.

Složení Levasanu je čistě přírodní

Unikátem masti na klouby Levasan je rozhodně jeho složení. Pokud se podíváte na různé konkurenční produkty, které lze najít na pultech lékáren, tak musíme říci, že velká řada z nich je spojena se složením, kde nechybí chemie. Tento produkt jí je v podstatě prost, jelikož primárním složením je zde celkem  27 bylinných extraktů. Ty jsou postaveny na umění tibetské medicíny, která je populární stále více. A to hlavně proto, že dokáže fungovat. Prioritou daného složení je hlavně to, že dokáže stimulovat množství kolagenu v lidském organismu. Ten je důležitý v řadě oblastí, primárně potom v oblasti:

 • Šlach
 • Kloubů
 • Vazech

Kolagen je látkou, kterou tělo umí samo vyrobit, ale ne vždy se mu to daří v takovém množství, jako by bylo potřeba. A právě díky unikátní směsici bylin se to může podařit. Ta samozřejmě může být součástí tolik kritických míst pohybového aparátu, aby mohlo dojít k tomu, že tyto oblasti budou podstatně více fungovat.

Díky přírodnímu složení nelze zapomínat také na další dvě unikátní vlastnosti. Ta první je pochopitelně spojena s tím, že mluvíme o produktu, který je pro lidský organismus bezpečný. Dále nelze zapomínat také na to, že přírodní složení má vliv i na věc, kterou jsou minimální, v podstatě žádné vedlejší účinky. To platí obecně o všech přírodních produktech a tento to jenom potvrzuje. Mimo jiné i proto, že se neužívá vnitřně, ale že se na kůži maže. Není proto nutné obávat se různých pupínků, stejně jako třeba vyrážek, nebo snad popálenin nebo kožních skvrn. Nic z toho směs přírodních látek, tedy bylin, rozhodně způsobovat nebude.

Výčet výhod je rozsáhlý

Když se podíváme na první z nich, už jsme ji lehce naznačili výše. Je spojena s tím, že Levasan pomáhá odstranit bolest v konkrétním místě, kde je aplikován. Je to proto, že na rozdíl od různých prášků na bolest nepůsobí komplexně. Působí právě na daném konkrétním místě, kde se bolest objevuje. Sem se účinné látky vstřebávají. Dále však dokáže nejenom tlumit případné záněty, ale dokáže i to, že napomáhá léčbě a jejich postupnému odstranění. Pokud se objevují z důvodu následků zranění, jako je třeba vyvrtnutí, či se objeví znenadání, či jako důsledek operace, je možné je takto efektivním způsobem potlačovat.

Dále pomáhá také oblastem kloubů. Ty jsou velmi důležitou součástí lidského pohybového aparátu. A jsou tou částí, která je vlastně stále namáhána, jelikož při každém lidském pohybu dochází k pohybu i v oblasti kloubu. A jak produkt pomáhá? Tím způsobem, že podporuje jejich celkově rychlejší regeneraci. Jak proto, že dokáže obecně posilovat kosti, tak i z důvodu, že dokáže zlepšovat stav chrupavek a také šlach, které s kloubním systémem přímo souvisí. Všem oblastem dodává potřebnou výživu, kterou je podporována i pružnost. I zde platí, že prioritou by měla být výživa dodávaná ze stravy, související s tvorbou v rámci lidského těla. Když však nic nefunguje, jak má, je třeba pomoci si vhodnými produkty.

Aplikace je snadná

Produkt je dodáván ve formě gelu, nebo chcete-li ve formě roztíratelné masti. A to je spojeno i s velmi snadnou aplikací. A to právě v místě bolesti. Pokud se zdravotní problémy objeví, tak stačí menší množství natřít a následně dostatečně rozmasírovat na postižené místo. To by se mělo nechat odkryté do doby, než se gel dokonale vstřebá. Tuto formu aplikace je vhodné opakovat několikrát denně, po kterých by se měli objevit první pozitivní účinky. Kde a za kolik koupit?

Kde a za kolik Levasan Maxx koupit?

V lékárnách zatím Levasan nepořídíte, jelikož je distribuován výhradně přes web distributorů a výrobce. Tedy online, kde si ho lze objednat s doručením až domů. Pokud jde o jeho cenu, je aktuálně stanovena na 990 korun českých. Pokud bychom měli tento gel porovnat s konkurenčními výrobky, musíme říci, že se zaručeně jedná o cenu, která je na našem trhu tou nejvyšší, ale je to dáno vyjímečným složením tohoto přípravku.

Zhodnocení recenze na závěr

Na závěr naší recenze je třeba podívat se objektivně na to, zda je Levasan opravdu tak unikátní. To, že dokáže pomoci, je samozřejmě nesporné. Dále je ale třeba uvést to, že jeho účinky jsou prokazatelné. Dokáže podpořit léčbu, dokáže zmírnit otoky a bolesti, ale pokud je problém závažnějšího rázu, bude stále nutné navštívit lékaře. V celkovém pohledu působí velmi podobně, jako řada konkurenčních gelů a mastí, které je možní pořídit třeba v lékárnách. A to za ceny, které jsou podstatně nižší, jelikož u některých se mluví už o několika desítkách korun, u jiných spíše o nižších stovkách. V porovnání s tímto produktem je to opravdu značný rozdíl, avšak jen Levasan má své unikátní složení bylin tibetské medicíny.
Levasan MAXX na klouby

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

 1. LEVASAN MAXX napsal:

  Pekař. : Souhlasím s p. Kodlem. Málo muziky za hodně peněz.

 2. Kodl napsal:

  Vážení,
  koupil jsem si dvě tuby mastí Levasan a musím říct,že po jejich použití se mi vůbec neulevilo! Hlavně,že jsem zaplatil 3300Kč.Mezitím jsem dostal asi 2 zprávy,že bych si měl koupit ještě mast pro druhou etapu a taky pro 3 etapu,za cca4740 Kč po slevě prý mi to prodají za 2260 Kč.Taky jsem zadal do GOOGLE jméno pana Miroslava Haracha z Prahy,toto jméno tam prostě vůbec není. Mezitím mi včera volal někdo z Polska,že bych si opravdu produkt měl koupit.Prostě myslím si,že toto je vše akorát podivný obchod,nic víc. Zdraví Mgr. Adamus Karel DiS

 3. jirina jaeckelova napsal:

  poprvé jsem zacala používat tento gel a myslim ze by mi mohl pomáhat, ale nevim, když mam ted preruseni k vuli duchodu , jestli to neovlivni další pokracovani , protože je to pro mne financne dost narocne,a budu si moci objednávat jednou za mesic. jeto ale vlmi prijemnz gel.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *