Maxulen - recenze přípravku na zvýšení hladiny testosteronu v těle

Klesající hladina testosteronu je u mužů něco zcela běžného. Začne se projevovat především po třicítce. S tím samozřejmě souvisí celá řada negativů. Ty se však dají řešit pomocí doplňků stravy. A jedním z nich je rozhodně Maxulen. Recenze, kterou vám přinášíme, vám tento produkt blíže přiblíží. Je dobrým pomocníkem právě u těch mužů, kteří mají s testosteronem a jeho klesající hodnou problémy. Ty se projevují různými způsoby. Mezi ty hlavní zcela určitě patří:

  • Podrážděnost
  • Větší únava
  • Snížené libido

Produkt Maxulen se tak stává pomocníkem v tom, že dokáže hladinu testosteronu u mužů opět zvýšit a tím dojde také k tomu, že se eliminují i výše popsané, ale i další doprovodné příznaky.

Složení Maxulenu

Hlavním unikátem doplňku stravy názvem Maxulen je rozhodně to, že je spojený výhradně jenom s přírodním složením. Do těla se tedy nedostává žádná chemie a jiné nežádoucí látky. Když jde o hlavní složku, tak se jedná o unikátní látku, která nese označení Testofen. Právě ten je tím hlavním pomocníkem, který dokáže podpořit tvorbu testosteronu v lidském těle. Tato unikátní látka je získávána z takzvaného řeckého sena, která je známé také jako pískavice, nebo i názvy fenugreek a také trionella foenum-graecum (více informací na Wikipedia). Tato rostlina může být i běžnou součástí stravy, která byla známá už ve starověkém Egyptě. Navíc už v tomto období byla využívána jako možnost léčby mnohých zdravotních problémů.

Později se zjistilo, že právě řecké seno je rostlinou, která má pozitivní vliv a potenci, libido a také sexuální zdatnost. A to díky tomu, že dokáže efektivně stimulovat tvorbu testosteronu v lidském těle. Vliv na to má právě unikátní látka Testofen, která je z této rostliny pomocí sofistikovaných metod získávána a je tak základní složkou produktu Maxulen.

Další pomocné látky

Kromě složky základní nelze zapomínat také na to, že existují i složky další, které se v Maxulenu nachází. Jedná se hlavně o minerály a vitamíny, které mají primárně pozitivní vliv na fungování lidského těla, díky čemuž dokážu lépe eliminovat a odstranit problémy, které souvisejí s nedostatkem testosteronu. O jaké další látky se jedná?

Vitamín B6
Ten je známý také jako takzvaný pyridoxin. Jeho úkolem je hlavně zajišťovat vyžití nutričního proteinu. Dále má pozitivní vliv také na celkový lidský metabolismus a na to, aby lidskému tělu dobře a také bezproblémově fungoval imunitní systém.
Zinek
Druhou látkou, která je v tomto doplňku také obsažená, je zinek. I ten je látkou velmi důležitou. A t mimo jiné také proto, že má vliv na krásu a zdraví nehtů, vlasů a také zubů. Další oblastí účinku jsou však pohlavní orgány. A to ty mužské. Je prokázáno že zinek má vliv také na mužskou plodnost i tvorbu všech potřebných hormonů. I proto zinek tak nějak samozřejmě musí být součástí i produktu Maxulen.
Hořčík
Třetí obsažená látka, která umí v první řadě výrazně tlumit projevy spojené s nedostatkem testosteronu. Tedy projevy, jako je třeba zvýšená podrážděnost, stejně jako se může jednat o únavu a ospalost. Hořčík tak zaručí, že se dané komplikace podaří odstranit skutečně velmi rychle.
Zjistit více zde

Co všechno Maxulen dokáže?

V sotném úvodu jsme uvedli, že se jedná o produkt, který dokáže bojovat s nepříjemným poklesem testosteronu v lidském těle. To jasně potvrzuje i jeho složení. Naše recenze produktu Maxulen však půjde více do detailu a tak se podíváme na to, co konkrétně dokáže. Podle výrobce je jeho unikátem:

  • Zajištění a udržení normální hladiny testosteronu v těle
  • Eliminace únavy a pocitů vyčerpání
  • Zajištění fungování pohlavních orgánů s ohledem na plodnost a reprodukci
Nelze však opomenout!
Tím ale výčet účinů nekončí, jelikož bychom neměli zapomínat ani na ty doprovodné. Těmi je celkové zlepšení psychické kondice, ale i dvě pozitiva související s mužskou postavou. Dokáže udržet rovnováhu v metabolismu tuků a dále dokáže přispívat také k růstu svalové hmoty.

Pro koho je Maxulen vhodný

Jelikož pokles hladiny testosteronu a s tím související problémy se obvykle objevují po třicítce, tak je jasné, že Maxulen je určený primárně mužům, kteří již daného věku dosáhli. Jedná se však jenom o hranici orientační, která vychází ze statistik toho, kdy se objeví takzvaná andropauza. U někoho to může být dříve, u jiného později.

Andropauza
Za střední věk je dnes považováno období od 40 do 50 let. Muž v tomto věku začíná pociťovat úbytek síly a bilancuje, co vše chtěl v životě stihnout a co už možná nestihne. Vlivem poklesu mužských hormonů se k tomu přidávají i zdravotní neduhy a ne náhodou toto období muži nesou těžce. Trápí až 80 % z nich. (zdroj: Novinky.cz)

Důležité je také dodat, že tento doplněk stravy nemusí být užíván jenom v případě, kdy se pokles testosteronu projeví. Vzhledem k přírodnímu složení a dalším látám může být využívá i předtím. Tedy jako celkem dobrá prevence, díky které se možné příznaky ani nemusí objevit.

Jak jej užívat

Maxulen je produkt, který je a trh dodáván v kapslích. Díky tomu je spojený s jistotou toho, že se není nutné obávat složitého dávkování, ani užívání. Základním principem užívání je nutnost zapít danou kapsli dostatečným množstvím vody. To proto, aby se bez problémů dostala přímo do žaludku. Vhodné je užívat ji společně s jídlem, díky čemuž se zajistí to, že účinné látky budou do těla postupně uvolňovány a budou také postupně vstřebávány.

Pokud jde o doporučení dávkování, tak výrobce uvádí, že plně postačí jedna tableta denně. Ta obsahuje vše potřebné, co je nezbytné vyrovnání správné hladiny testosteronu v těle. Pokud nebude denní dávka překračována, je s produktem Maxulen spojeno i plus v tom ohledu, že je vhodný k dlouhodobému užívání. To může být započato právě s nástupem andropauzy a může v něm být pokračováno až do jakéhokoliv věku.

Kdy se objeví první účinky

Samotný výrobce uvádí, že Maxulen je produkt určený spíše pro dlouhodobé užívání. A s tím souvisí i to, kdy se jeho klad naplno projeví. Stejně jako se pokles testosteronu a tedy takzvaná andropauza neobjeví nečekaně, je třeba počítat s tím, že delší dobu trvá, než se hladina testosteronu srovná. Na druhou stranu platí, že díky vitamínům a dalším látám mohou být negativní projevy a příznaky zmírněny celkem rychle. Samotná hladina testosteronu by se však měla srovnat zhruba až za 3, ale třeba také za 5 měsíců. Záleží a pravidelnosti užívání a dalších faktorech. To je v naší recenzi velmi důležitá informace. I proto, že mnohá hodnocení uživatelů uvádějí, že jim produkt nepomohl. Často však tito muži čekali výsledek za týdny nebo měsíc.

Rizika spojená s užíváním

Kladem je, že žádná výrazná rizika a také nežádoucí účinky pozorovány nebyly. A to hlavně z toho důvodu, že složení je plně přírodní a v takovém množství, které jsou pro lidské tělo vhodné a doporučené. Tedy pokud nedojde k tomu, že by byla přesažena doporučená denní dávka. Jediným hlavním rizikem tak mohou být případné alergie na konkrétní účinné obsažené látky, nebo na látky doplňkové. Samozřejmé je také to, že Maxulen by měl být využíván výhradně jenom muži v dostatečném věku. Je celkem pochopitelné, že by ho neměly užívat děti.

Kolik Maxulen stojí a kde jej koupit?

Cena tohoto preparátu je zhruba 600 korun, a to v závislosti na tom, kde je kupovaný. Jeho výhodou je rozhodně fakt, že ho je možné pohodlně objednat přes internet, s doručením přímo na adresu. K ceně 600 Kč je nutné dodat ještě fakt, že se jedná o cenu balení, které obsahuje celkem 30 tablet. Jedna tableta tak vyjde na 20 Kč. Vzhledem k dávkování mluvíme i o tom, že stejnou sumu, tedy dvacetikorunu, stojí jedna denní dávka.

MAXULEN 30 tablet
  • Uvolňuje v těle mužský pohlavní hormon
  • Zvyšuje energii a výdrž a svalů
  • Podporuje libido
Akční cena: 298 Kč
Maxulen balení 30 tablet

Závěrečné shrnutí a diskuze

Že u mužů po třicítce nastává takzvaná andropauza spojená s poklesem hladiny testosteronu, to je prokázaný fakt. Maxulen je doplněk stravy který dokáže nejenom zmírňovat projevy s tím spojené, ale umí také stimulovat lidské tělo tak, aby testosteron začalo vyrábět opět ve větším množství a udržovat ho na potřebné hladině. Unikátem je možnost užívání v jakémkoliv věku, s přihlédnutím k tomu, že první pozorovatelné účinky se objeví v horizontu měsíců.

Hledáte ještě další informace o produktu? Můžete se podívat také na další recenzi o maxulenu.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MAXULEN - 50% SLEVA PRO VÁS

Využijte slevy 300 Kč na první zásilku a objednejte si Maxulen nyní pouze za 298 Kč.