MMS lék recenze

Mistrovský minerální roztok neboli Master Mineral Solution je na našem trhu unikátním lékem, který je spojený s přesnou koncentrací chloridu sodného. MMS lék můžeme označit jako doplněk stravy určený těm, kteří mají určité zdravotní problémy a hledají řešení nejenom v běžných farmaceutických oblastech, ale hledají řešení také v oblastech, jako je alternativní medicína.

Co MMS lék obsahuje?

MMS lék v podání kapekJak jsme již zmínili, jedná se o roztok v přesné koncentraci, která by měla být za všech okolností dodržena. Konkrétně se jedná o koncentraci 24,5% roztoku chloritanu sodného (POZOR, kyselina!). Ten však musí být před svým samotným použitím aktivován. Daná aktivace probíhá dvěma cestami. V obou případech hraje roli kyselina citronová. V prvním případě je chlorid sodný aktivován množstvím deseti procentní kyseliny citronové. V druhém případě je to hodnota padesátiprocentní.

Vzhledem k neustálému vývoji, kterým MMS lék prochází, je aktuálně možné využívat také čtyřprocentní roztok kyseliny chlorovodíkové. Je to hlavně z důvodu, že právě tato koncentrace je většinou lidí mnohem lépe snášena.

MMS lék má poměrně zajímavou historii, jelikož je sice mladý, ale zároveň je spojený s tím, že ho objevil známý geolog Jim Humble. Ten procestoval mnoho oblastí světa, včetně těch, které byly zasaženy významnými nemocemi, stejně jako například malárií. S tou se dostával on, i jeho spolupracovníci do neustálého kontaktu. Dělo se tak v místech, kde moderní medicína nedokázala pomoci – nebyla dostupná. Tato situace přispěla k faktu, že Humble zjistit, že zředěný roztok látky, které je užívána k desinfekci pitné vody může posloužit i jinak. Může posloužit jako medikace, která je účinná při léčbě malárie.

Následovalo samozřejmě dlouhodobé zkoumání, které bylo založeno na experimentech, které souvisely hlavně s množstvím podané látky. Tímto způsobem vznikl MMS lék, který je zde popisován.

Jaké jsou výhody užívání MMS léku?

Pozitiv, které má MMS lék je poměrně dost. Konkrétně je popisuje sám Jim Humble. Primárně platí, že se jedná o lék, který je velmi levný a podle posledních informací také postrádá jakoukoliv toxicitu. Podíváme-li se na další pozitiva, nesmíme opomenout ani to, že se:

 • Snadno vytváří a také používá
 • Jednoduše využije na řadu patogenních bakterií
 • Spojuje s rapidním účinkem

Podívejme se také na samotnou funkčnost, kterou MMS lék konkrétně má. V tomto směru je třeba zaměřit se na samotný roztok, tedy chloroxid. Ten je sám velmi slabým oxidantem, přičemž zároveň ho můžeme označit jako akceptor elektronů. A to znamená, že při přiblížení-se ke konkrétním bakteriím dokáže z jejich obalu vytrhnout několik elektronů. Tím nejenom doplní svou vazbu a stane se neutrálním a tedy pro naše tělo v podstatě neškodným. Během této klíčové fáze dojde k tomu, že díky vytržení elektronů z konkrétní bakterie dojde k tomu, že ta sama o sobě je již definitivně zničena, v důsledku čehož dále nemůže jakkoliv škodit lidskému tělu.

Daný chloroxid si můžeme představit jako plyn, který vzniká právě ve chvíli, kdy dojde ke smíchání MMS s odpovídajícím množstvím kyseliny. Tento plyn má následně tu vlastnost, že reaguje výhradně jenom s patogenními organismy. Ty mají v rámci své charakteristiky výrazně kyselejší povahu, díky čemuž mohou být v našem těle dobře identifikovány. Pokud se podíváme konkrétněji, může se jednat o reakce spojené například s:

 • Plísněmi
 • Viry
 • Bakteriemi
 • Toxickými látkami

Jak probíhá vzájemná reakce, bylo již popsáno výše. Dojde k navázání několika elektronů, díky čemuž patogenní organismus velmi rychle zanikne a je definitivně eliminován.

Jak roztok MMS působí v našem těle?

Aktivovaný roztok MMS je třeba vypít. Jakmile se dostane do našeho organismu, začne přes žaludeční a střevní stěny pronikat dále a je přijímán červenými krvinkami. V podstatě podobně, jako je tomu v případě kyslíku. Díky tomu je zmíněný chloroxid jednoduchým způsobem roznášen do celého našeho tělo. V souvislosti s tím může jednoduše narazit na takzvanou nakaženou buňku, a to ať už se nachází kdekoliv. V rámci vzájemného kontaktu dojde přirozeně k tomu, že je okamžitě zničena, a to právě díky tomu, že je z dané buňky odtrženo několik elektronů.

Důležité je vědět i to, že po vypití aktivovaného MMS roztoku nedojde k tvorbě chloroxidu hned. Tento proces rozhodně vyžaduje určitý čas. Podle nejnovějších poznatků se děje zhruba jednu až dvě hodiny po tom, co je konkrétní roztok vypitý. Teprve v tu chvíli tedy můžeme začít hovořit o tom, že MMS lék začíná v našem těle naplno působit.

Jaké jsou osobní zkušenosti uživatelů?

Kromě zastánců, kteří MMS lék prosazují, nesmíme zapomínat ani na odpůrce a zkušenosti uživatelů. Jedna strana na něho nedá dopustit, zatímco druhá jasně uvádí argumenty spojené s tím, že dané postupy mohou člověku minimálně poleptat žaludek, stejně jako jícen a další části těla. Navíc je mluveno i o celkové toxicitě a poškození organismu. Před touto cestou je proto doporučena konzultace s lékařem, který však na základě složení, jaké MMS lék, pacienta před použitím důrazně varuje. Důvodem je to, že účinnost není empiricky dokumentována, účinnost není u všech pacientů stoprocentní a stále je zde velké riziko spojené s velkým poškozením lidského organismu.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

 1. MMS napsal:

  Pomužu při vyrobě toho to leku zdarma

 2. Drahomira napsal:

  Dobry den mam dceru dospelou ktera ma.cronovu chorobu.ktera.i po treti biolce se zhorsuje chtela bych vyskouset Mms .nejdriv na sobe ad sem.si.jista ale nemam tuseni kde co koupit a mam obavy.i z vyrobou byl by.tu nekdo.kdo by byl ochotny.mi pomoci a poradit.kde koupit a jak.pouzivat a vyrobit . Dekuji mockrat

 3. Sergei napsal:

  Tehle komentář psal trouba, co o MMS neví skoro nic nebo možná záměrně nic a valí sem naprosto lživé informace. jedna za všechny : Důležité je vědět i to, že po vypití aktivovaného MMS roztoku nedojde k tvorbě chloroxidu hned. Tento proces rozhodně vyžaduje určitý čas. Podle nejnovějších poznatků se děje zhruba jednu až dvě hodiny po tom, co je konkrétní roztok vypitý. Teprve v tu chvíli tedy můžeme začít hovořit o tom, že MMS lék začíná v našem těle naplno působit.

  Tohle je strašnej blábol! Tak za prvé! Plyn se jmenuje chlordioxid čili oxid chloričitý! Za druhé …. po aktivaci ve sklenici, která trvá cca více než 30 vteřin, se na směs naleje voda, pokud možno čistá, kojenecká. A účinkuje to ihned, pokud to vypijeme. V těle trvá síla kyslíkového potenciálu cca 1 hodinu, pak se chemickými pochody v těle neutralizuje a doporučuje se vypít další dávku …. a tak dále po dobu 8 hodin, tj pauzy mezi pitím dávek jsou hodinové!

 4. Jan Sedlák napsal:

  V poslední době jsem začal trpět záněty dutin. Jednou to vygradovalo natolik že jsem musel na propíchnutí ucha a bral jsem silná antibiotika. Vždy když jsem dostal rýmu mi bylo jasné jak to zkončí. O MMS jsem věděl už nějakou dobu ale vzhledem k varování „odborníků“ jsem neměl odvahu tento dnes už mohu říct lék užívat. Potom přišel další zánět a bylo rozhodnuto. MMS dnes užívám když je třeba už rok a záněty jsou pryč. Žiju neotrávil jsem se a k tomu se mi ještě zlepšilo astma na tolik že užívání kortikoidů jsem omezil na třetinu. Možná bych je nemusel vůbec beru je jen preventivně ze zvyku.

 5. Miroslav Foldyna napsal:

  V článku je několik zavádějících informací. Článek je poplatný lékařské vědě. Ten, kdo to psal, asi vůbec nečetl knihu p. Humbleho ani knihu od Dr. Calckera CDS. To nejdůležitější tu bylo zásadně upraveno, lživě. Kysličník chloričitý vzniká chem.reakcí zásady chloritanu a kyseliny, třeba citronové nebo HCl. A vzniká okamžitě ! Je to plyn. Více – výroba CDS. A tento plyn, kysličník, funguje okamžitě ! Zachránil mě před šílenými bolestmi žaludku po snězení zkaženého živého jogurtu. Trvalo to ani ne minutu a měl jsem klid. Samozřejmě si můžete popálit sliznice, když to nezapijete příslušným množstvím vody, cca 3 dl. Jde vždy o koncentraci ! Vrchol antipropagandy udělal bývalý ministr zdravotnictví za čssd, když v Tv Prima varoval, že ten neutrální kysličník nás může zabít. Ani si to nepřečetl. Zabít nás může HCL a také chloritan, obojí jsou žiraviny. Vodárny s tím desinfikují vodu na Šancích, pod přehradou na Ostravici v Beskydech. Český lid je hloupý a pořád věří doktorům, kteří vám bez uzardění předepíší léky, které vás mohou i zabít (jakože vás pomalu zabíjejí).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *