Multislim

Kdo umí alespoň trošku anglicky, ten si z názvu produktu Multislim jasně vyvodí, k čemu je určený. Ano, jedná se opravdu o produkt, který je určený primárně na hubnutí. Kdo touží po dokonalé postavě, tomu ho výrobce jasně doporučuje. My však budeme objektivní a zaměříme se nejenom na to, co říká o tomto produktu výrobce. Podíváme se také na recenze. Multislim a jeho vlastnosti a účinky tak posoudíme také z objektivního hlediska, hlavně s důrazem na to, zda skutečně pomáhá, nebo nikoliv.

Jak produkt Multislim přesně funguje?

Fungování je naprostým základem a tak je třeba podívat se na to, jak to s tímto konkrétním a celkem oblíbeným produktem vlastně je. Jak samotný výrobce, tak i naše recenze říká, že výrobek Multislim je určený především k tomu, aby zrychlil lidský metabolismu. A pávě toto je klíčem k rychlejšímu spalování tuků. Není to nic neznámého, jelikož metabolismus se může zrychlovat různými způsoby – například sportem. A tím se spalování tuků urychlí. Takto je však možné nastartovat ho a udržet ho v rychlejším chodu i jinak, a to bez výrazné námahy.

Multislim detail baleníPodle výrobce také dochází k tomu, že produkt Multislim daným zrychlením metabolismu dokáže to, že nejenom urychlí spalování tuku v celém těle. Podle výrobce dochází i k tomu, že se primárně zaměří na oblasti, kde je přebytečného tuku nejvíce. Toto už je však třeba brát spíše s rezervou, jelikož pokud člověk tloustne, tak se většinou tuky ukládají po celém těle, a stejně tak dochází i k jejich spalování. Na druhou stranu tam, kde je tuku nejvíce, jsou také výsledky nejdříve vidět. Když si shrneme další účinky, které by měl tento produkt mít, jsou to tyto:

 • Eliminuje ukládání dalších tukových zásob
 • Urychluje rozpady tuků
 • Zachovává nabranou svalovou hmotu

Co najdete uvnitř balení kapek Multislim?

Dané vlastnosti jsou samozřejmě dány složením, které tento produkt má. Lákadlem pro mnohé je rozhodně to, že zde mluvíme o složení přírodním, což je v dnešní době rozhodně velké plus. Hlavní složkou je artyčok, tedy konkrétně jeho výtažek. To proto, že je považován za nejlepší stimulant, pokud jde o lidské hubnutí. Obsahuje totiž mnoho látek, kam se řadí cynarin, kyselina askorbová, kyselina kávová a celá řada dalších.

Dále je v rámci složení třeba uvést i to, že součástí tohoto výrobku je také forskolin. Jedná se o poměrně unikátní látku, která má podle řady výzkumů vliv především na to, aby byly stimulovány tukové buňky, díky čemuž dochází k jejich rozkladu. V praxi to jasně znamená, že se tak eliminují tukové zásoby. I tato látka a její účinky jsou jasně potvrzeny několika laboratorními testy.

Třetí látkou, která je v tomto zajímavém produktu součástí, je takzvaný jablečný pektin. O co přesně se jedná? Jde o unikátní látku, která dokáže nejenom celkem rychle a celkem zajímavě zrychlovat lidský metabolismus. Jejím unikátem je také to, že pozitivně působí na lidské trávení a zlepšuje jeho funkce. Pomáhá tak tělu od různých škodlivin, díky čemuž může mnohem lépe a tedy i správně fungovat. A zde se opět dostáváme k tomu, že to má vliv na rychlost celkového metabolismu těla.

Multislim pomáhá také zdravotnímu stavu člověka

Není to jenom hubnutí, které by měl Multislim podporovat. Pokud se podíváme na detailní popis produktu, uvádí výrovce také to, že je to výrobek, který dokáže výrazně pomoci také lidskému zdraví. A to hned v několika konkrétních oblastech. Ani na ty naše recenze rozhodně nesmí zapomínat. Pokud jde o to hlavní, patří sem:

 • Zlepšení stavu jater a žluči
 • Správné udržování žaludečních šťáv
 • Normalizace hladiny cukru v krvi

Dále nezapomínejme třeba na to, že při užívání produktu může dojít také ke zlepšení trávení, nebo také k tomu, že jsou z těla vylučovány různé nežádoucí látky. Jsou to různé toxiny, stejně jako volné radikály. Též nelze opomíjet ani to, že při pravidelném užívání dochází také k tomu, že se zajistí správné vylučování, čímž je eliminováno zadržování vody v těle.

Jak Multislim užívat

Je třeba říci, že je prodáván v lahvičkách, které mají objem 300 mililitrů. Nejedná se tedy o prášek, ze kterého by se dělali třeba koktejly, ale jedná se o produkt v tekutém stavu. Pokud jde po jeho použití, tak je celkem jednoduché. Denně je třeba vzít si 20 mililitrů tohoto produktu. Deset vždy ráno a deset vždy večer. Také je důležité to, že správná konzumace je spojena s tím, že by k ní mělo docházet zhruba 10 minut před jídlem. Teprve poté je možné se najíst.

Když se podíváme i na to, kdo může Multislim vyzkoušet, tak jsou skupiny osob, pro které není. V první řadě to jsou těhotné ženy, jelikož právě příliš rychlý metabolismus a úbytek váhy by mohl komplikovat vývoj dítěte. Stejně tak není pro své složení vhodný ani kojícím ženám. Dále by ho neměly užívat ani osoby mladší osmnácti let. A tak při koupi může být vyžadováno prokázání věku, pomocí občanského průkazu, popřípadě pomocí jiného dokladu.

Hodnocení a zkušenosti s kapkami Multislim

Hodnocení produktu Multislim může být různorodé. Je třeba říci, že když se podíváme na jeho složení, tak je takové, u kterého jsou jasně prokázány efekty spojené se zrychlením metabolismu. Ten tedy dokáže stimulovat a tím podpořit hubnutí. Logicky je ale třeba snaha ze strany konkrétní osoby, aby bylo zajištěno, že příjem kalorií bude menší než výdej. Jedině tak může vše fungovat. Také je nutné říci, že se samozřejmě nejedná o zázrak, ale spíše o doplňkový produkt, který má pomoci zlepšit efekt celkové diety.

Zmínit je také třeba to, jak je to s jeho cenou. Setkat se lze s nabídkami okolo dvou tisíc, ale i s akční cenou okolo 1 000 Kč. Jelikož jedno balení vydrží při pravidelném užívání jenom 15 dní, je třeba říci, že je to poměrně drahý pomocník na hubnutí. To potvrzují i četné jiné názory a zkušenosti. Proto by naše recenze měla být zakončena tím, že Multislim sice může pomoci, ale při porovnání s cenou je dobré zvážit, zda by nebylo lepší se obětovat a zrychlit metabolismus způsobem jiným, a to konkrétně sportovní aktivitou. Nebo zkusit změnit svůj jídelníček tak, aby byl bohatý právě na ty produkty, ze kterých čerpá Multislim výtažky. Z úspěšného hlediska, a s ohledem na dosažené výsledky může být efekt velmi podobný a říci je třeba i to, že z hlediska finančního bude klasická cesta mnohem výhodnější.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

 1. Jita napsal:

  Může se užívat i po onkologické léčbě a za jak dlouho?jsem 2 roky po ní mohu to užívat?

 2. Mar Tom napsal:

  Objektivní a přínosná recenze. Děkuji.

 3. Adnej napsal:

  Samozřejmě je tu i otázka, je-li vhodný i pro muže?

 4. Nela napsal:

  Od kolkatych rokov sa to môže používať ?

 5. Zuzana napsal:

  Je vhodný aj pre deti?(od 12 rokov vyššie )

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *