Kapky NikotinOff - zázrak nebo podvod při odvykání kouření?

Kouření cigaret – jedna ze stálých libůstek většiny obyvatel. Obecně je kouření považováno za druh závislosti, neboť jsou lidé, kteří bez cigarety nejsou schopni fungovat. Existuje lidové pravidlo, které říká, že pokud si do 5 minut po ranním vzbuzení potřebujete dát cigaretu, resp. si ji dáte, máte pravděpodobně problém se závislostí na cigaretách. Je velmi jednoduché začít kouřit, ale odnaučit se kouřit už dá poměrně práci.

Rizika kouření a důvody proč přestat

Téměř všechny kuřáky už alespoň jednou napadla myšlenka, že by mohli přestat kouřit. Rizik spojených s kouřením je přece tolik, že stojí aspoň za zkoušku. Mezi hlavní rizika lze rozhodně zařadit:

 • dýchací potíže
 • infarkt srdce
 • mozková příhoda
 • rakovina

Především rakovina je hlavním rizikem všech kuřáků. Rozhodně se nejedná jen o plíce, ale také o močový měchýř, slinivku břišní, ledviny, hrtan, jícen a rty. Nevýhody lze najít i v sociální, estetické oblasti. Například se může jednat o nepříjemný zápach z úst a oblečení, obtěžování okolí, neustále se zvyšující cena cigaret. Přestat s kouřením se jistě vyplatí a každý by si měl najít pro sebe ty správné důvody, které ho budou motivovat i ve chvílích, kdy bude mít chuť to vzdát a jít si na balkon zapálit.

Náplasti, spreje, nebo kapky?

Jsou lidé s pevnou vůlí a odhodláním, kteří se rozhodnou přestat a jednoduše přestanou. Všeobecná rada zní, najít si nějaký zvyk, který se vykoná ihned po prvním signálu chuti na cigaretu. Lidí, kteří zvolí tuto metodu, je v dnešní době ovšem čím dál méně. Většina se spíše uchyluje k odborné pomoci. Někdo navštíví lékaře, začne chodit na terapii, nebo navštíví lékárnu a pořídí si podpůrný přípravek.

Existuje mnoho přípravků, které mohou s odvykáním pomoci. Mezi nejznámější rozhodně patří nejrůznější náplasti, žvýkačky, spreje, kapky. Dokáží ovšem tyto přípravky opravdu pomoci zbavit se závislosti?  Kapky NikotinOff jsou právě tím přípravkem, u kterého výsledky spokojených uživatelů potvrzují, že to dokážou.

Základní charakteristika kapek NikotinOff

Nikotin Off kapky

Kapky Nicotin off pomohou se závislostí na nikotinu

Jedná se o kapky rostlinného původu, které obsahují spoustu aktivních látek. Tyto látky pomáhají chránit neurony v mozku před škodlivým působením nikotinu na náš organismus a regulují metabolismus. Zároveň dokáží potlačit chuť k jídlu a odstranit nervozitu. Podle spousty uživatelů, mají kapky také pozitivní vliv na pleť a fyzickou kondici, neboť zabraňují nabírání na váze. V neposlední řadě mají kapky Nicotin Off také velmi pozitivní vliv na sexuální oblast.

Zjistit více zde

Uživatelé kapek Nikotin Off

Odvyknout kouření nebo zbavení se závislosti na cigaretách může být pro spoustu lidí velmi náročným úkolem. Kapky jsou doporučeny právě všem uživatelům, kteří při odvykání potřebují pomoci. Většina lidí, kteří se rozhodnou přestat, udělají jednu zásadní chybu. Přestanou ze dne na den. V takovém případě tělo spustí signál nedostatku nikotinu a objeví se abstinenční příznaky. Pak už záleží na samotné vůli člověka, zda to překoná, či povolí. Právě pro tyto jedince jsou kapky vhodné, neboť pomáhají během odvykání tyto příznaky odstraňovat.

Složení zázračných kapek

Hlavní a nejdůležitější složkou tohoto výrobu jsou látky zvané saponiny. Dalším důležitými složkami jsou výtažky z léčivých bylin a vitaminy. Celkové složení je tedy:

 • saponiny
 • výtažky z léčivých bylin
 • vitaminy

Saponiny jsou přírodní látky, které podle ruských vědců pomáhají při odvykání kouření. Jejich hlavní funkcí je blokace receptorů uvnitř těla, díky kterým zmizí chuť na cigaretu. Vyskytují se v některých druzích rostlin a jsou hojně využívány v lékařství, farmacii a také v kosmetice. Díky výtažkům z bylin a vitaminům se pročistí organismus, což má pozitivní vliv na psychickou pohodu.

Doporučené užívání Nicotin Off kapek

Užívání kapek je velmi jednoduché. Doporučuje se užívat 3x denně vždy po jídle následujícím způsobem: 30 až 40 kapiček smíchat ve sklenici s teplou vodou, pořádně promíchat a vypít. Kapky v doporučeném dávkování by se měli užívat nejméně 30 dní, aby byl efekt plnohodnotný a trvalý. Nicméně účinky pravidelného a poctivého užívání kapek by se měli dostavit už během pár dnů.

Účinky kapek

Podle některých odborníků lze závislost na kouření přirovnat k závislosti na heroinu. Téměř každý druhý kuřák se potýká s problémy spojené s nespavostí, podrážděností a neustálým pokašláváním. Přípravek NikotinOff tyto příznaky eliminuje, neboť působí na organismus zevnitř i navenek. Pomáhá také potlačovat abstinenční příznaky a podrážděnost. Hlavními pozitivními účinky jsou především:

 • ztráta chuti na cigaretu
 • ztráta nervozity
 • lepší fyzická a psychická kondice
 • plnější kapsa
Zjistit více zde

Celkové hodnocení

Kapky NikotinOff už vyzkoušelo mnoho uživatelů a jejich hodnocení jsou vesměs pozitivní. Většina uživatelů kapek pocítila odpor k cigaretám už po pár dnech. Úžasné na tom je, že chuť na cigaretu se nevrátila ani po 2 měsících užívání. Spousta uživatelů si taktéž pochvaluje skutečnost, že se konečně zbavili žlutých zubů a prstů, zápachu z úst, a dokonce i nepříjemného zápachu z bytu. Spoustě z nich, především ženám, se opět vypla pleť a celkově se začali cítit lépe. Hodně pochvalovaná je rovněž skutečnost udržení si tělesné váhy. Většině kuřákům, kteří se rozhodnou přestat, se totiž zpomalí metabolismu a začnou přibírat na váze. Podle spokojených uživatelů to prý nehrozí, spíše to má opačný efekt. Bezesporu velkou výhodou kapek, je podle uživatelů i jejich nízká cena. Pro těžkého kuřáka je cena stejná jako cena 10 krabiček. A vzhledem k tomu, že se cena krabiček neustále zvyšuje, jde o celkem velké pozitivum.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

 1. Anten napsal:

  Je to nezmysel.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *