Omegamarine Forte+ - recenze přípravku na posílení imunity a zlepšení paměti

Pod názvem Omegamarine Forte+ se skrývá produkt, který je vyráběný a na trh dodávaný společností Naturamed Pharmaceuticals. Jde tedy o obchodní název specifického doplňku stravy, který staví na pozitivních účincích rybího oleje, který je pro lidské zdraví velmi žádanou látkou. Tento produkt je tedy cestou, jak může kdokoliv jeho pozitivní účinky pocítit i na svém těle. Naše recenze vám ho pochopitelně přiblíží do posledního detailu.

Co Omegamarine Forte+ obsahuje?

Začít je třeba tím rozhodně nejdůležitějším, co produkt Omegamarine Forte + konkrétně obsahuje. Jak již bylo zmíněno výše, hlavní složka je celkem jasná. Nejde ale o složku jedinou. A tak si složení probereme detailně. Základem je opravdu onen rybí olej, který lze považovat za unikátní mastnou kyselinu získávanou z tkání ryb. Takový olej je zdrojem mnoha důležitých látek, jako jsou vitamíny A, ale také D, stejně jako to jsou i omega-3 mastné kyseliny(více informací o účincích na Wikipedii). S ohledem na lidské zdraví je celkem hojně doporučován. A forma, v jaké ho lze dodávat do lidského těla prostřednictvím tohoto produktu je jednou z variant užívání.

V našem výčtu složení však budeme konkrétnější, jelikož hlavní složka v podobě rybího oleje toho zahrnuje mnohem více, než jsme zmínili. Omegamarine Forte tak dokáže do lidského těla dostat řadu dalších nenasycených mastných kyselin, jako je kyselina eikosapentaenová se zkratkou EPA, stejně jako to je také kyselina dokosahexaenová se zkratkou DHA. Dále nelze zapomínat ani na to, že z tablet s rybím olejem může každé tělo získat také látky označované jako omega-6, dále omega-7 a samozřejmě také omega-9.

V jakých hlavních oblastech je Omegamarine prospěšný?

Dané pozitivní účinky jsou v podstatě stejné, jako ty účinky, které dokáže přinášet rybí oleji v ostatních formách. Nejprve začneme obecnými pozitivními vlastnostmi, kterými je rozhodně fakt, že lze výrazně pozitivně zapůsobit na imunitu lidského těla. To se hodí jak po celý rok, tak třeba v době chřipkových epidemií, kdy by měl být kladen důraz na ochranu před viry a bakteriemi zvýšený. Dále však umí působit i specificky. Jsou hned tři oblasti, v rámci kterých dokáže tento produkt lidskému tělu dokonale prospívat. Pokud se na ně máme podívat blíže, jedná se o vliv na:

 • Zrak a oči
 • Srdce a jeho činnost
 • Paměť a mozek jako takový

Dá se tedy říci, že Omegamarine Forte Plus přispívá k normální, tedy ke zdravé a také správné činnosti jak srdce, tak i očí, ale i mozku. A to v kterémkoliv věk. Zatímco v to mladším je vhodným doplňkem v případě prevence problémů, v pozdější věku může pomáhat ve chvíli, kdy se objevují různé zdravotní problémy, které jsou s těmito orgány spojené. A statistiky ukazují, že právě starší lidé jsou v toto ohledu jasnou rizikovou skupinou.
Získat první balení zdarma

Rybí olej je získáván výhradně z kvalitních zdrojů

Čím se Omegamarine Forte+ a samotný výrobce Naturamed Pharmaceuticals doslova chlubí, to jsou fakta spojená se získáváním rybího oleje. Jelikož je získáván výhradně z klasických zdrojů, tedy ze samotných ryb, je možné říci, že velkým lákadlem tohoto produktu je fakt, že má čistě přírodní složení. To je jeho první, ale ne jediný klad, který se zdrojem souvisí.

Rybí olej je získáván z čerstvě ulovených ryb, a to v předem známých a ověřených lokalitách, které jsou spojeny s určitou kvalitou zde žijící rybí populace. Samotné zpracování oleje je realizováno už po několika hodinách po ulovením, čímž je jasně garantována také jeho kvalita. Na tu má velký vliv i fakt, že je lej pomocí šetrných technologických postupů očištěn do takové podoby, aby obsahoval jenom prospěšné složení a nikoliv to, které bude nežádoucí. V tom jsou tablety Omegamarine Forte+ jedinečné.

Jak se Omegamarine Forte užívá?

Jak bylo zmíněno výše, jedná se o tablety, což se na celkové jednoduchosti užívání podepisuje velmi pozitivním způsobem. A to hlavně v porovnáním s možností koupit si rybí olej v tekutém stavu, nebo v porovnání s cestou, kdy by se získával úplně přirozenou cestou ze stravy. Tedy tak, že by docházelo k pravidelné konzumaci ryb. Ta je však u nás velmi špatná, jelikož ročně sní průměrný člověk jenom 10 kg. Oproti průměru EU je to přitom hodnota více než poloviční. Společně se podíváme na specifika dávkování, která však nejsou oproti jiným doplňkům stravy nijak výjimečná. Stačí dodržet jenom tři pravidla:

 • Konzumují se 2 kapsle denně
 • Je třeba myslet na dostatečné zapití vodou
 • Důležitá je pravidelnost užívání

S užíváním by mělo souviset také to, že se obě tablety konzumují najednou, což výrazně ulehčuje. Dále je třeba myslet na to, že nejlepší je stanovit si konkrétní hodinu, ve které budou tablety pravidelně užívány. Je jedno, zda to má být ráno, nebo se má jednat o večerní dobu. Důvodem je hlavně to, aby mělo tělo pravidelný celodenní přísun důležitých látek a nedocházelo ke stavu, kdy by jich určitý den mělo málo a jiné zase až moc.

Kdo může a kdo nesmí Omegamarine užívat?

Podívejme se také na to, pro koho je Omegamarine vhodný. Ani na to nesmí naše recenze zapomínat. Vzhledem je složení, které je nejenom přírodní, ale které je také pro lidské tělo prospěšné, je třeba říci, že zde žádné výrazné omezení není. Tento doplněk stravy tak mohou užívat jak muži, tak ho mohou užívat také ženy. A to v podstatě bez omezení věku. S tím souvisí jedna logická hranice, která je spojena s tím, že bys se neměl dávat dětem do 3 let. To je vzhledem k jejich organismu celkem pochopitelné a daná podmínka souvisí i s celou řadou jiných produktů.

Pokud jde o vedlejší účinky, tak žádné výrazné pozorovatelné nebyly. A to jak při krátkodobém, tak i dlouhodobém užívání, které je díky tomu doporučeno. Jediným problémem mohou být alergické reakce související se složením. To ale není přímo problém pro Omegamarine Forte, jelikož jde o problém přímo samotného rybího oleje.

Kolik Omegamarine Forte+ stojí a kde ho koupit?

Specifikem tohoto produktu je určitě fakt, že není k dispozici v běžné lékárenské síti, jako je tomu u řady alternativ, které rybí olej také obsahují. Nákup je možný výhradně u samotného výrobce, tedy u společnosti Naturamed Pharmaceuticals. Objednává se prostřednictvím internetu a jeho cena je 549 Kč. Tato cena je za balení, které obsahuje celkem 120 kapslí. Vzhledem k předepsaný dvěma kapslím denně se jedná o balení a cenu za 2 měsíce. V přepočtu se nejedná o cenu nijak výraznou, a to i v porovnání s jinými doplňky, které staví právě na tom, že jako hlavní složku využívají právě rybí olej.

Unikátem je však to, že samotný prodejce nabízí zvýhodněné balení při objednávce minimálně na 2 měsíce nebo 1 rok. Jde o zajímavou možnost vyzkoušení za nižší cenu.

OMEGAMARINE FORTE +
 • Silně podporuje imunitní systém
 • Pozitivní účinek na srdce a cévy
 • Pozitivní účinky na pamět a zrak
Akční cena: 0 Kč
Omega rybí olej v tabletách

Závěrečné hodnocení

Rybí olej je prokazatelně jednou z nejlepších přírodních látek, které prospívají lidskému zdraví. Omegamarine Forte + je unikátní tím, že právě na něm má postavené složení. Oproti různým jiným formám je vše v tabletách, což znamená snadnou konzumaci a dlouhodobé optimální dodávání doporučeného množství. Kladem je možnost ušetřit při objednávce dvouměsíčního nebo měsíčního programu. Negativem je pouze to, že objednávku lze realizovat jenom skrz web u výrobce.

Zkušenosti s produktem Omegamarine forte+

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

 1. josef napsal:

  mohou uzivat omegu 3 i kojici zeny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.