Onycosolve - recenze přípravku proti plísním nohou

Název produktu Onycosolve je sice poměrně komplikovaný, ale po několika přečteních už nebude problém s jeho vyslovením. Jedná se o produkt ve formě spreje, který podle jeho výrobce a dovozce má vliv na celkové lidské zdraví. V souvislosti s tím se podíváme na produkt blíže. Naše recenze zmapuje vše podstatné, co se ho týká.

Na co je Onycosolve vhodná a čeho se týká?

Sprej na nohy proti plísnímV čem je unikátní produkt s názvem Onycosolve? Recenze na našem webu musí začínat hlavně tím, k čemu a na co je určený. Aplikuje se na oblast nohou, z čehož už lze celkem snadno konkrétně odvodit, co přesně je jeho úkol. Podle výrobce by měl eliminovat různé druhy plísní, které se zde mohou lidem tvořit. A to jak na samotné kůži, tak se může jednat také o plíseň, která se bude tvořit v oblasti nehtů. Následně by měla postačit pravidelná aplikace účinných látek a dojde k eliminaci plísňového onemocnění. To má být nejenom efektivní, ale podle výrobce i rychlé. Diskuze a zkušenosti však ukazují, že málokdy k tomu dojde během uváděných a někde dokonce i garantovaných 7 dní.

Výhradně jenom přírodní složení

Onycosolve je unikátní i tím, že obsahuje jenom přírodní složení. To je jak známo v mnoha ohledech nejenom silným pomocníkem proti různým zdravotním problémům, ale nelze zapomínat také na to, že přírodní složení je pozitivní i v tom směru, že s ním nemusejí být spojovány různé nežádoucí účinky, jako je tomu u produktů chemický. Základem je tedy bylinné složení, které obsahuje hned tyto čtyři výtažky:

 • Dubová kůra
 • Andělika lékařská
 • Šalvěj lékařská
 • Čajovník

Když se na dané výtažky podíváme konkrétně, je třeba říci, že jednotlivé byliny nejsou zase až tak unikátní a dá se říci, že je lze považovat za celkem běžně dostupné. Mnohdy jsou i součástí jiných produktů na nohy. A to třeba pro své antiseptické účinky, nebo i proto, že mohou eliminovat případné pocení. To jasně nahrává faktu, že základní účinek daného produktu, tedy boj proti plísním, by měl být dodržen a Onycosolve může skutečně fungovat.

Jaké jsou reálné účinky?

Boj proti plísním nohou, a to na kůži a nehtech, může být vnímán různými způsoby. Podívejme se tedy i na reálné účinky a zkušenosti, které může Onycosolve mít. Kromě toho, že skutečně eliminuje rozšiřování plísní a dokáže ji také zcela odstranit, nelze zapomínat na další pozitivní vlivy jak na krásu, tak i na zdraví lidských nohou. V první řadě dokáže eliminovat i nepříjemné svědění, které plíseň často doprovází a které je velmi obtěžující věcí. Dále nelze zapomínat ani na preventivní vlastnosti. A to hlavně v souvislosti se snahou eliminovat pocení, jelikož to má vliv na množství vlhkosti, která je doslova líhní pro bakterie a ideální místem pro vznik plísně.

Dále nelze zapomínat také na to, že kromě odstranění plísní dokáže Onycosolve pomáhat také regenerovat. Samotný výrobce uvádí, že umí obnovit kůži, která je jak poškozená od plísně, tak dokáže obnovit i kůži nepříjemně popraskanou. Ta se tak stává pružnější a také příjemně hladká. Samozřejmostí je i schopnost obnovy kvality a krásy samotných nehtů.

Použití je jednoduché

Jak jsme v naší recenzi již zmínili, Onycosolve je prodáván ve formě spreje, což samozřejmě usnadňuje i jeho použití. To je nejenom velmi jednoduché, ale nesmíme zapomínat také na klady spojené s tím, že je možné produkt aplikovat lokálně a tak ho nechat působit přímo na postiženém místě. Před aplikací je třeba zajistit tři důležité věci. Jaké?

 • Nohy musí být dokonale čisté
 • Nohy nesmí být mokré nebo zpocené
 • Nohy nesmí být ošetřené krémem

Následně už stačí přejít k tomu hlavnímu. Tedy k aplikaci samotné tekutiny z lahvičky na postižená místa. Základem je aplikace na všechna postižená místa, a to jak z horní, tak i spodní části. Také by nemělo být zapomenuto na mezery mezi prsty. Pokud to situace vyžaduje, je možné i rozetření. Zde je však důležité mít dokonale čisté ruce, nejlépe umyté antibakteriálním mýdlem.

Dávkování se samozřejmě odvíjí od toho, zde se problémy s plísní objevují nebo nikoliv. Pokud ano a je třeba ji odstranit, tak je doporučována aplikace 3x denně. Pokud má jít jenom o preventivní použití, plně stačí jedna aplikace za den. To potvrzují i zkušenosti vycházející z diskuze o produktu.

Kolik Onycosolve stojí?

Jak jsme zmínili v samotném úvodu naší recenze, jedná se o produkt poměrně specifický, jelikož ho nenajdete ani v internetových lékárnách, ani není k dispozici v těch kamenných. Forma prodeje je spojena jenom s internetovým obchodem výrobce, a to v rámci jeho webových stránek. Zde je možné najít informaci o tom, že jedno balení lze zakoupit za cenu 865 Kč. Jedná se o cenu po slevě, která je však k dispozici všem novým zákazníkům.

Zajímavé jsou však ceny spojené s nákupem více kusů, které umožní nakoupit opravdu velmi výhodně. V případě koupě dvou kusů je možné využít akci 2+1, díky čemuž se lze za celou trojici dostat na částku 1 460 korun českých. V případě koupě tří kusů je možné využít slevu s označením 3+2, díky které se kle dostat na celkovou sumu 2 250 Kč. A to v přepočtu znamená 450 Kč za jedno balení.

Závěrečné shrnutí

Kladem Onycosolve je rozhodně fakt, že v souvislosti s ním mluvíme o čistě přírodním složení, kdy se využívá řada známých bylin. U těch je prokázáno, že mohou pomáhat s plísněmi, bakteriemi, ale i s pocením nohou. Na druhou stranu je třeba říci, že plísně nohou mohou mít různé příčiny a ne vždy může přírodní léčba zabírat. V řadě případů je třeba lékař a medikace.

Jak tedy vyzrát na plíseň nohou?

Když jde o léčbu přírodního charakteru, je třeba říci, že v klasických lékárnách je možné najít řadu podobných produktů, které obsahují stejné byliny. Dále lze také objednat mnoho dalších přípravků, jejich přehled najdete například v lékárně Dr.Max.Přípravky na plíseň nohou

 

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

 1. Jára napsal:

  Také jsem podlehl reklamě a Onycosolve si zakoupil. Nemůžu říct, že by to byl extra zázrak jak píší, ale podle účinku by klidně mohl být levnější, protože cena neodpovídá léčebným schopnostem. Po skoro roce denního aplikování můžu akorát napsat, že mi přestal zarůstat nehet na palci a trochu se vyrovnal.

 2. Blanka Rettová napsal:

  Mám zdokumentován počáteční stav nehtů na nohou, který byl strašný. Kožní lékařka předepisovala několik let různé masti, museli jsme opilovávat nehty brusným papírem a co čtvrt roku chodit na broušení. Stav se neměnil, až jsem koupila Onycosolve. Stav se postupně zlepšoval, viditelně. Máme využívanou třetí lahvičku a plíseň po dvou letech je skoro pryč. Žádnému jinému léku už nevěřím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *