OptiMaskPro

Zrak patří mezi jeden ze základních smyslů lidského těla. A jelikož je velmi důležitý, je celkem pochopitelné, že bez zraku si mnoho lidí neumí život ani představit. Stejně, jako jsou jedinci se zdravým a dokonalým zrakem, tu jsou samozřejmě i lidé, kteří mohou mít problémy. Ty lze řešit různými způsoby a mezi jeden se řadí produkt OptiMaskPro. Je skutečně takovým zázrakem, nebo se jedná spíše o podvod? Odpoví vám naše recenze.

Co je to OptiMaskPro?

Jedná se o produkt, který na první pohled může vypadat jako kombinace plaveckých a lyžařských brýlí. OptiMaskPro ale nejsou produktem na sport. Jedná se o produkt, který má pomoci k lepšímu a zdravému zraku. A to hlavně lidem, které jsou v rizikových skupinách. Na kvalitě zraku se totiž podepisuje celá řada věcí. Mezi hlavní můžeme zařadit:

Masážní brýle Optimask

 • Dědičnost
 • Kancelářská práce
 • Únava a napětí
Je jasné, že cílem každého by měla být hlavně ochrana svých očí a péče o zrak. A právě za tímto účelem byl vyvinutý i produkt OptiMaskPro, o kterém je nutné říci, že když je samotnými prodejci popisován jako fantasticky, hodnocení ukazuje, že zase až tak dokonalý není. Při popisu daného produktu tedy mluvme o tom, že se jedná o výrobek, který má primárně pomoci ke zdraví očí a k dobrému zraku.

Jak OptiMaskPro funguje?

Naše recenze na produkt OptiMaskPro musí samozřejmě pokračovat i vysvětlením toho, jak funguje. Když bychom se podívali na to, co o brýlích říká samotný výrobce, tak ten láká hlavně na to, že o nich říká, že dokážou kombinovat různé obory, a to od východní medicíny, která využívá akupunkturu, až po moderní vědu, který využívá poznatky z oboru magnetismu. A daný přístroj by je měl umět zajímavě kombinovat a díky tomu dobře působit jak na oblast očí a zraku, tak by měl také stimulovat vnitřní energii, která je označována jako Qi.

V praxi to znamená, a mnohá hodnocení to také jasně potvrzují, že OptiMaskPro je vlastně speciálním masážním přístrojem. Ten se nasadí a pomocí své konstrukce masíruje právě oblast okolo očí. A to pomocí jemných vibrací už zde připomeňme, že zatímco někomu mohou přijít opravdu příjemné, někomu mohou způsobovat pravý opak. Podobně jako řada jiných produktů fungujících na tomto principu.

K čemu by mělo při pravidelném používání přístroje docházet?

I zde je dobré zjistit si daná fakta u výrobce, jelikož ten láká na celou řadu pozitiv, která by měla plynout právě z pravidelného užívání brýlí OptiMaskPro. Má hned 22 masírovacích bodů, které díky svému umístění stimulují poměrně širokou oblast nejenom okolo očí. Když se podíváme na hlavní věci, které by měly být pociťovány, tak dojde k:

 • Uvolnění očních svalů
 • Zlepšení krevního oběhu
 • Eliminace ztuhlosti
Kdo byl někdy na jakékoliv masáži, ten ví, že toto jsou výsledky jakékoliv masáže jakéhokoliv těla. Když přidáme další lákadla, která výrobce zmiňuje, tak jde třeba o eliminace pocitů únavy, což správná masáž také dokáže. Už poměrně na hraně je informace o tom, že pravidelné používání má vliv na zrak a také na jeho zlepšení. Zde zkušení lékaři varovně zvedají prst, protože oční vady jsou poměrně komplikovanými problémy a pokud by je stačilo eliminovat masáží, nemuseli by lidé nosit dioptrické brýle, nebo chodit na operace.

OptiMask Pro je všestranným pomocníkem kamkoliv

Pozitiva přístroje skutečně existují, a to hlavně v souvislosti s tím, když se podíváme na to, že váží jenom necelých 300 gramů, čímž je zajištěno bezproblémové a pohodlné nošení. Také zaujme, že je poháněný bateriemi a tak není problém využívat ho kdykoliv a kdekoliv, bez nutnosti vyhledávat zdroj elektřiny. Má také 9 různých masážních režimů, které si může každý zvolit podle svých potřeb, nebo podle toho, čeho chce dosáhnout. I toto může zaujmout. My se ale podívejme i na praktická hodnocení, která ukazují, že OptiMaskPro není zase až takovým zázrakem, jak se může na první pohled zdát.

Podle recenzí je praktické použití OptiMaskPro spíše problémové

Když se podíváme na to, jaké hodnocení produktu OptiMaskPro můžete najít na internetu, třeba u různýh porovnávačů cen, nebo v rámci tematických diskusí, je třeba říci, že s ohledem na cenu produktu působí OptiMaskPro spíše lacině a obyčejně. I proto se často objevují informace o tom, že se po pár dnes použití může dokonce i rozpadnout. Nijak výjimečně pozitivně není hodnocena ani funkčnost masáže. Ta je s ohledem na vibrace spíše nepříjemná, stejně jako může docházet k vysoké hlučnosti. To navození klidu a pohody rozhodně nepřidává. A i když má produkt spíše eliminovat bolest hlavy, vibrace v kombinaci s hlukem ji spíše přivolávají.

Kolik OptiMask stojí?

Nejde o nic levného. Oficiální metodou objednávky je využití prodeje na oficiálních stránkách výrobce, kde je ceník poměrně jasný. Je lákáno hlavně na slevu, která upozorňuje, že původní hodnota je 1 730 korun českých, ale po slevě je možné zaplatit jenom 865 Kč. I tak je to s ohledem na hodnocení a rozporuplnou funkčnost poměrně dost. Snaha o získání zákazníka je spojená také s nabídkami, jako je 2 + 1 zdarma, stejně jako 3 + 2 zdarma.

Nejenom, že je to poměrně vysoká suma, ale dobré je připomenout, že je to produkt z USA a prodává ho tamní firma. To může být poměrně komplikované v případě reklamací. Nejenom, že může váznout komunikace, ale opomíjet nelze ani to, že případné poštovné do Spojených států je až neúměrné. Nehledě na to, že není jisté, zda budou případné reklamace skutečně uznány.

Uživatelé brýlí OptiMask se postupně sdružují

I když někomu přijde jejich funkčnost pochybná, výrobce ukazuje, že agresivním marketingem a také vychvalováním vlastností dokáže zaujmout a prodeje má. Potvrzuje to fakt, že se uživatelé brýlí OptiMaskPro sdružují a hledají řešení současné situace – která plyne z jejich nespokojenosti. Mnoho problémů eviduje například známý časopis dTest, který se na recenze produktů také zaměřuje. Nutno ale říci, že i když produkt nesplňuje to, co je deklarováno, je sice porušováno několik zákonů, ale o podvod jako takový se nemusí jednat, protože zboží bylo dodáno – a jenom nesplňuje představu zákazníků.

Jsou tyto brýle dobrou dobrou volbou? Spíše ne

I když jako masážní přístroj oblasti kolem očí může přijít vhod, jedná se spíše o výrobek předražený, jehož masáž je založena na obyčejných hlučných vibracích. Pokud jde o zlepšení zraku, nemůže být o něčem takovém vůbec řeč. Sice v rámci možností může dojít ke snížení únavy očí a uvolnění svalů, ale toho lze dosáhnout i metodami jinými. Cena, a nekvalita výrobku jasně potvrzují, že OptiMaskPro je další z mnoha produktů, které cílí především na důvěřivé lidi, kteří chtějí zlepšit své zdraví i jinak, než návštěvou lékaře. Doporučíme tedy dát spíše na hodnocení reálných uživatelů, než na popisky na webu výrobce nebo prodejce. A s tím souvisí rada, že byste brýle neměli v žádném případě kupovat.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

 1. Koskova napsal:

  Chtela jsem se zeptat jak vubec je pouzivat, to tam nic nepisi, jestli koukat pres ne nebo zavreny oci 😊, dekuji

 2. Helena Novotná napsal:

  Brýle jsou naprostý nesmysl. Chtěla jsem je vrátit, což také firma zaručovala, pokud s výrobkem nebudete spokojeni. Na internetu se však už nikam“ nedostanete“. Jedná se o zahraniční firmu odněkud z Ameriky. Na první reklamaci vám někdo odpoví, ale špatnou češtinou i pravopisem, s tím, že se jí budou zabývat a postoupí ji svému reklamačnímu oddělení. Poté ale všechno končí. Ani dopravce, kterému jsem volala, není známa adresa, odkud zboží přišlo. Chtěla jsem jen vyzkoušet, zda se jedná o podvod – ano jedná, i když zboží zašlou velmi rychle. Stálo mi to 1000,- Kč a nezklamala jsem se. NEKUPOVAT!! I dvacet dolarů od 1000 zákazníků jsou pěkné peníze!! Nás to nezabije a jim to pomáhá bezpracně vydělat. ((-:

 3. Jitka napsal:

  Moje švagrová masážní brýle používá, ne IOpti Mas, jiné, ale brýle má pryč. Já jsem po oční operaci a brýle jsem měla do 5 let zpátky. Přístroj jsem vyzkoušela a dobrý.

 4. Jaromír Ptáček napsal:

  Nevím, kamarád mne ujišťoval, že mu pomáhají. Nejde jen o vaše napadání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *