Recenze Parasoftin exfoliačních ponožek na ztvrdlou kůži

Ponožky jsou samozřejmou součástí lidského oblečení. Mnozí je zařazují do segmentu samozřejmého a i spodního prádla. Z toho i celkem jasně plyne, že nemají zase až tak estetickou, ale hlavně praktickou funkci. Obyčejné ponožky mají za cíl hlavně to, aby chránily nohy před různými oděrkami. Jsou ale i jiné druhy, které mají pozitiv mnohem více. Tím příkladem jsou Parasoftin ponožky a naše recenze vám konkrétně může ukázat, k čemu jsou vhodné a proč je používat.

Unikátní péče o nohy

V čem jsou Parasoftin exfoliační ponožky unikátní? Rozhodně v tom, jakou péči dokážou vašim nohám dát. Běžné ponožky je primárně chrání, což tyto umí také. Nejedná se ale o plus jediné, jelikož primárně je třeba říci, že nošení těchto ponožek přispívá k tomu, že jsou z nohou odstraňovány všechny věci, které na nich nemají co dělat a mohou způsobovat třeba i bolesti. Nošení těchto ponožek pomáhá odstraňovat:

 • Tvrdou kůži
 • Mozoly
 • Kuří oka

Kdo něčím takovým trpí, jistě zná osvědčené postupy, jak vše eliminovat – třeba pomocí různých přísad do koupele, nebo pilníků na nohy. Parasoftin exfoliační ponožky jsou však něčím zcela novým. S ohledem na své vlastnosti jsou doporučovány i lidem, kteří mají na nohách takzvanou zrohovatělou kůži, která také není ničím výjimečným.

Jedinečné složení

Důvody, proč ponožky takto fungují, je třeba hledat právě v jejich složení. Jde hlavně o směs účinných látek, které působí ve svrchních vrstvách pokožky, k čemuž vede právě eliminace daných kožních problémů. Dále je nutné připomenout, že díky AHA / BHA kyselinám dochází také k tomu, že pokožka stále zůstává bez poškození, jelikož dané kyseliny se starají o její celkovou regeneraci. I tak, že podporují tu přirozenou.

Parasoftin ponožky ale obsahují i další látky v podobě různých přírodních extraktů, které v dané kombinaci působí podobně, jako různé tělové krémy. Aby byla naše recenze plnohodnotná, musíme se zaměřit i na jejich výčet. Jedná se třeba o extrakt medový, stejně jako se jedná o výtažky z různých druhů ovoce, kam můžeme zařadit hrušky, hroznové víno, nebo třeba ananas. Tím ale výtažky nekončí, protože dále je v ponožkách použitý také extrakt z kaktusu, nebo učenky. Vše doplňuje i dvojice poměrně zajímavých látek, kterými je močovina a alantoin. Ty se starají hlavně o zajištění vláčnosti.

Dobrá volba i pro zlepšení kvality kůže na nohou

Opomíjet nelze ani doprovodné vlastnosti, které tento typ ponožek má. Kromě toho, že dojde k eliminaci problémů, je také celkově zlepšena kvalita kůže na nohách. Jak konkrétně? Je to podobné, jako když si jinou část těla ošetřujete různými kosmetickými krémy. Při pravidelném používání těchto ponožek dochází k tomu, že vaše kůže na nohách bude:

 • Hydratovaná
 • Měkká a vláčná
 • Dokonale vyhlazená

Lze tedy říci, že při pravidelném používání těchto speciálních ponožek bude možné snížit, a někdy i eliminovat klasické metody péče o nohy, které jsou podobné, jako je tomu v rámci péče o ruce – máme na mysli již zmíněné použití různých krémů.

Jak se Parasoftin ponožky používají?

Zde zjistíte, že se nejedná o zcela klasické ponožky. Základem použití je to, že vaše nohy budou omyté a dokonale čisté. Také je třeba odstranit vše, co na nich nemá co dělat. Jsou to různé šperky, stejně jako se jedná o lak, který můžete mít nanesený na nehtech. Ty navíc doporučujeme před použitím ponožek raději ostříhat. Následně už stačí jenom rozstřihnout obal, dostat se k tekutině, která bude rozprostřena po ponožkách a logicky tak nanesena na vaše nohy.

Jakmile je po aplikaci, doporučíme obléct si na nohy tenké a volnější ponožky, nejlépe z bavlny, nebo ty bambusové. Tedy z přírodních materiálů. Doba použití je okolo 1 – 1,5 hodiny. Během této doby je dobré nikam zbytečně nechodit a jenom odpočívat. Poté už můžete navštívit koupelnu. Navlečené ponožky sundejte a vaše nohy důkladně omyjte. A to vlažnou vodou, následně mýdlem a poté je ještě jednou důkladně opláchněte.

Výsledky už po sedmi dnech

Jak je to s pravidelností aplikace? Pokud ponožky začnete používat z důvodu některých výše zmíněných problémů, je vhodné aplikovat je každý den. Zhruba po týdnu by měly být patrné první výsledky. Jakmile s nimi budete spokojeni, již je možné frekvenci aplikace snížit, třeba na termín jednou až dvakrát týdně, nebo podle potřeby.

Kde Parasoftin ponožky koupit?

Na rozdíl od různých „zázračných“ produktů, které lze obvykle koupit jenom online, a to na různých pochybných webech nebo inzertních serverech jsou Parasoftin ponožky distribuovány i prostřednictvím lékáren. A to jak těch klasických, tak i lékáren internetových. To jasně ukazuje, že se jedná o produkt, který má určitou funkci kterou dokáže splnit, stejně jako se jedná o produkt, který můžeme označit slovem kvalitní. Určitě zaujme i cena daných ponožek. V porovnání se zcela obyčejnými je sice vyšší, ale uvést je třeba to, že tyto zcela obyčejné nejsou a mají z hlediska zdravotního praktické vlastnosti.

Hodnocení a naše zkušenost na závěr

Tvrdá kůže, rohovina, kuří oka a další problémy nejsou u nohou nic příjemného. Nejenom, že se to negativně podepisuje na kráse konkrétních nohou, ale má to negativní vliv také na pohodlnost chůze – bolestivost není nic výjimečného. Parasoftin ponožky v tomto skutečně umí jednoduše pomoci a přinést požadované výsledky. Prvotní pravidelná aplikace přináší výsledky již po jednom týdnu. Vzhledem k ceně, kdy balení, které vyjde na zhruba 160 Kč, není nijak výrazně vysoká cena. Na druhou stranu je stále dobré dodat, že se jedná o metodu, která pouze nahrazuje klasickou péči spojenou třeba s pilníkem na nohy a použitím speciálních krémů. Je tedy na zvážení každého, jakou cestou se vydá. Každopádně platí, že Parasoftin exfoliační ponožky prokazatelně fungují a pomáhají, díky čemuž mají u uživatelů a uživatelek řadu pozitivních hodnocení.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

 1. Martina napsal:

  Chtěla jsem vyzkoušet, myslela jsem, že budu používat místo pedikúry, že to vyjde levněji. Kůže se začala sloupávat, nohy vypadají hrozně. Ještě nejsem u konce, ale již nikdy více.

 2. Hanka napsal:

  Já jsem je vyzkoušela nedávno a koupím další..sice mi chvilku trvalo cca 7-10 dní než se začala kůže loupat..cca tři dny jsem vypadala jak když mám prašivinu a nyní super,nohy hladké

 3. Mirka napsal:

  Za mě vyhozené peníze. Očekávala jsem ponožky napuštěné tekutinou a jednalo se o dva igelity do kterých se nalila vodička. Nohy mě pálily, ale jiný efekt aplikace neměla.

 4. Ina napsal:

  Za vše hovoří složení – to není vhodné ani na kopyta 🙁

 5. Marie napsal:

  Chtěla bych se také podělit o zkušenost s Parasoftinem, jsem naprosto spokojená, v ponožkách 1,5 hod. večer u televize se dá vydržet, po 3 dnech se začala kůže slupovat, musím říct, že tomu hodně pomůže 15 minut večerní koupel v koupelové soli, stačí obyčejná a chodidla se krásně vyloupnou během 3 dnů, poprvé to nebylo, úplně hladké, ale po měsíci znovu opakované a již mám chodidla krásně hladké, teď dobu prodloužím na 6 týdnů, takže mohu jen doporučit.

 6. Iveta napsal:

  Pripravek jsem vyzkousela a byla jsem naprosto zklamana.Zadny ucinek,jen vyhozene penize!

 7. Pavla Kropáčková napsal:

  Já si koupila podobné ponožky taky v lékárně, byly od značky Victoria Beauty, zafungovaly mi na 100%.

 8. Markéta napsal:

  Mně ponožky pomohly tak ze 75% – nejtvrdší části otlaků po stranách plosky a na patě zůstaly.

 9. dana napsal:

  paráda , mé nohy po dvou aplikacích vypadají jako nohy kvalifikovanýho bezdomovce, ale paráda , ještě jednou do třetice … a otevřené sandálky – těšte se ☺

 10. Jana napsal:

  Za mě k ničemu, žádná změna. Ani kůže se mi neloupe.

 11. Jana napsal:

  Ja teda zklamani ;(, sice 4 den se nohy loupou , ale vyladam jak po lupence , pedikura u odbornika me nemine :(..za ne vyhozene penize

 12. Jakub napsal:

  Sice mi taky slezla kůže a vypadal jsem, že mám lepru, ale nohy jsou o poznání hebší a paty nejsou popraskané. Ztvrdlá kůže na patách a palcích zjemněla, je to super.

 13. Olga napsal:

  No asi by bylo prima to dělat v zimě a na podzim. Mě už slejzá kůže třetí den a vypadá to jako když mám lepru, dělat to v létě asi není úplně to pravé ořechové. Taky jsem se tam nikde nedočetla, že mi kůže sleze…..vyzkoušela jsem to a nejsem si jistá jestli to budu dělat znovu.

 14. Jana napsal:

  Za mě super. Za týden mně stará kůže pěkně slezla. Lepší jak klasická pedikůra.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *