Priessnitz na křečové žíly

Křečové žíly dnes trápí celou řadu lidí. Paradoxně to nemusí být jenom starší generace, u které jsou dané problémy poměrně časté. Říci musíme i to, že může tento problém často postihovat také těhotné ženy, stejně jako osoby, které stojí většinu dne na nohou. Kromě klasické prevence, která je spojena se stravou a pohybem je k dispozici také několik léčivých přípravků. A jedním z nich je také Priessnitz na křečové žíly. Podívejte se spolu s námi na recenzi, která je spojena s informacemi o tom, jak daná mast funguje, co umí a kdy ji používat.

Kdy a komu je Priessnitz na křečové žíly určen?


Priessnitz mazání na žíly de luxe
Začneme sdělením informací o tom, kdy a komu je vlastně tento konkrétní produkt určený. Primárně je Priessnitz na křečové žíly určený těm osobám, které se potýkají s takzvanou žilní nedostatečností. Pokud se podíváme blíže na to, o jaký problém se konkrétně jedná, potom mnozí vědí, že to jsou právě takzvané křečové žíly jako takové. Stejně tak je ale daný produkt určený také těm osobám, které mají dalších několik problémů se svými nohami. V tomto směru se může jednat třeba o takzvané pocity těžkých nohou, stejně jako to mohou být také četné otoky. To vše jsou problémy, na které je možné tuto mast užívat.

Kdo ji může využívat a při jakých základních problémech, to již víme. Podívejme se společně i na to, co Priessnitz na křečové žíly dokáže, pokud ho budeme pravidelně používat. V první řadě dokáže pozitivně působit proti křečovým žilám, a to tak, že zajistí mnohem lepší prokrvení samotné pokožky a jejích všech vrstev. Dále dokáže velmi účinným způsobem bojovat proti různým zánětům. I to jsou situace, které mohou s naším cévním systémem souviset. Díky tomu se hodí také v řadě poúrazových stavů, které se také týkají právě našich dolních končetin. Pokud budeme konkrétní, umí eliminovat:

 • Bolesti nohou
 • Záněty
 • Otoky nohou

Zapomínat nesmíme ani na to, že jsou prokázány pozitivní účinky spojené s problémy s vaskulárním systémem. Opět se držíme v segmentu cév dolních končetin, na které je Priessnitz na křečové žíly primárně určenou mastí.

Složení a dostupnost Priessnitz masti

Priessnitz mazání

Mast proti křečovým žílám

Naše recenze samozřejmě nesmí opomenout ani informace o tom, jaké je konkrétní složení dané masti, jelikož i to je důležité velmi dobře znát. Tím základním, co mast Priessnitz na křečové žíly obsahuje, to je velmi účinný extrakt z Jírovce maďalu. Pokud vám tento název něco připomíná, máte pravdu. Není to nic jiného, než běžný kaštan koňský. Pávě ten obsahuje unikátní látku, která je označovaná jako escin. Právě ten tvoří onu základní složku daného přípravku. Díky tomu je jasně patrné, že se není třeba obávat žádného chemického a složitého složení, jelikož to hlavní, co se v masti nachází, je síla přírody.

Zapomínat nesmíme ani na několik dalších doplňkových látek, které nejenom mohou podporovat samotnou účinnost, ale mohou přinášet také další pocity s úlevou spojené. Pokud se podíváme konkrétněji, je to třeba:

 • Kafr
 • Mentol
 • Borovicová silice
 • Levandulová silice

I přes tolik pozitivní účinky se není třeba obávat, že by byl Priessnitz na křečové žíly jakkoliv nedostupným přípravkem. Pohodlně ho koupíme v jakékoliv kamenné nebo internetové lékárně, stejně jako v podobných specializovaných prodejnách. Hlavní výhodou je to, že se jedná o kosmetický přípravek, který není registrován jako lék. To znamená, že není třeba recept od lékaře, jelikož daný produkt si lze koupit pohodlně bez jakéhokoliv předpisu. Jeho uchovávání je také velmi jednoduché, jelikož ideální je rozmezí teplot mezi patnácti a pětadvaceti stupni Celsia.

Jak je Priessnitz na křečové žíly používán?

Použití daného produktu je velmi jednoduché. Ani na to nesmí naše recenze zapomínat. Jak jsme zmínili, jedná se o mast, kterou stačí pouze jemně vmasírovat do postižené pokožky. Z toho jasně plyne, že se tento kosmetický přípravek užívá zevně. Samotná aplikace se během dne několikrát opakuje. První eliminace problémů, se kterou je spojeno i lokální ochlazení postiženého místa, přichází v podstatě ihned po aplikace. Z hlediska dlouhodobějšího působení je třeba používat Priessnitz na křečové žíly několik týdnů, aby došlo k nejlepším možným účinkům. Zapomínat nesmíme ani na to, že se může hodit také jako vcelku zajímavá možnost prevence, což je další dobrý důvod k pravidelnému užívání. Zvláště, pokud patříte do rizikové skupiny.

Že tato mast rozhodně nezklame, to dokazuje také informace spojená s tím, že se jedná krém nejvyšší kvality, který v porovnání s konkurencí dokáže nabídnout až dvojnásobek účinné látky. Také bychom neměli zapomínat na to, že kromě zmíněných pozitivních vlastností dobře působí i na pokožku jako takovou. Máme na mysli hlavně to, že se může používat také pro lepší hydrataci a také celkové zvláčnění kůže. Samozřejmě i zde platí, že na dolních končetinách.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

 1. Ivet napsal:

  Priessnitz mi dlouho pomáhal a furt na něj nedám dopustit. Jenže během těhotenství se stav mých křečových žil docela zvrtnul a doplněk stravy už přestačil stačit. Po několika pokusech jsem se dostala k Osmigenu. Zabral perfektně. Ale je teda na předpis.

 2. zákaznice napsal:

  Mazání skutečně při pravidelnějším užívání funguje. Velmi mi pomohlo na praskající žíly a modřiny, které se následkem praskání objevily. Je patrné, jak se stav praskajících žil zlepšuje, modřiny mizí.

 3. Lucie napsal:

  Pomáhá mi víc než jiné podobné produkty.
  Lehce se nanáší a nelepí.

 4. Anna S. napsal:

  Tento produkt mi velice pomáhá. Mám křečové žíly, natírám si nohy večer po koupeli, pak mám pocit velkého osvěžení. Bolí mne i dost nohy, po tomto mazání se vše zlepší.
  Určitě doporučuji všem, kdo stráví hodně času na nohách, hlavně kdo dlouho stojí. Jinak toto mazání preferuji před ostaními produkty na žíly .Používám jej již dlouhou dobu, dá se říci co jsem jej objevila.Je to pár let. vřele doporučuji.

 5. Jarmila napsal:

  mám sedavé zaměstnání a trpím problémem pocitu těžkých nohou, tento produkt skvěle pomáhá při odstranění tohoto pocitu, chce to používat déle ihned to nezabere.

  • Kamila Marvalová napsal:

   Mně prisnitz vůbec nepomohl, zkuste Biovenol krém, který jakoby unavené nohy osvěží.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *