Primulus - recenze multivitaminu pro muže

Trh je přesycen nejrůznějšími doplňky stravy, většina je určená pro ženy a na muže se zas tak často nemyslí. Tomu je ale konec, na trh přichází nové mužské multivitaminy PRIMULUS. Většina lidí multivitaminům příliš nevěří, jsou totiž plné nejrůznějších složek, které často nejsou úplně účinné nebo se tam objevují pouze v omezeném množství. Tým značky Primulus se tak rozhodl vyrobit něco opravdu kvalitního, něco, co muž opravdu potřebuje. Vybrali tak množství důležitých vitamínů, které vložili do jedné tabletky a vytvořili opravdu mužský produkt, který je navíc doplněn o atraktivní balení. Hlavní funkce Primulusu je posílit imunitu a udržovat v těle muže optimální hladinu testosteronu.

Primulus obsahuje vše, co správný muž potřebuje

Rozbalené balení PrimulusuPokud tedy začnete Primulus užívat, pocítíte hned několik změn. Jelikož vás tableta nabije energií a testosteronem, můžete se rozloučit s únavou a ospalostí, která muže občas přepadne v průběhu dne. Dejte sbohem nejhorší nemoci, rýma a nachlazení okolo vás bude chodit oklikou, tabletky totiž zlepší vaši imunitu a vy budete moci užívat života i bez nepříjemných a otravných nemocí.

Díky udržení hladiny testosteronu budete mnohem rychleji nabírat svalovou hmotu. Pokud by to stále nestačilo, rozhodně si všimnete také náhlého zlepšení nálady, což přivítá nejen vaše okolí ale i vy samotní. Kromě všech vyjmenovaných výhod se vám navíc zvýší libido, takže sexuální život může být ještě aktivnější a zajímavější než kdy dříve. Vaše tělo se začne také mnohem lépe regenerovat, takže se vypořádáte s jakýmkoliv zdravotním problémem daleko rychleji a jednodušeji.

Kvalitní a účinný produkt, žádné placebo

Doplněk stravy pro muže Primulus obsahuje pouze pečlivě vybrané vitamíny, minerály, extrakt z černého pepře, kotvičníku a pískavice, všechno jsou to přírodní látky, které jsou silnější než kdejaká chemie a výsledky uvidíte téměř ihned. Pro zlepšení vašeho zdraví, nálady a celkového mužství si stačí vzít 2 tablety denně. Jednu ráno a druhou večer, budete překvapeni, jak málo stačí k lepšímu životu.

Často se podobné produkty setkávají s nedůvěrou potenciálních zákazníků, je tedy třeba upozornit na to, že Primulus není placebo, ale opravdu účinný a kvalitní produkt.

Zjistit více o složení zde

Výzkumný tým společnosti Primulus je složen z velkého množství mužů. Ti hledali na trhu dlouhou dobu kvalitní a komplexní produkt, který by obsahoval opravdu vše, co muž potřebuje.

Primulus vás zachrání od krize středního věku

Průzkumy zjistily, že mnoho mužů po třicítce začíná postupně pociťovat únavu a jsou více náchylnější k onemocněním. Navíc začínají být podráždění a začíná se u nich vytrácet chuť i na postelové radovánky.

Všechny tyto negativní body souvisí s jedním nepříjemným pojmem, krizí středního věku, andropauzou, neboli také mužským přechodem. Všechny negativní projevy mají jednoho jmenovatele a je jím nízká hladina testosteronu. Problém totiž nastává ve 30 roce, kdy začne hormon pomalu klesat a každým rokem ztratí muž přibližně 1 % testosteronu. Proto je důležité začít testosteron doplňovat a když začne klesat, ihned ho doplnit.

Síla nalezená v přírodě

Tým výzkumníků dlouho zkoumal, které vitamíny a minerály mohou s nízkou hladinou testosteronu bojovat a našli řešení. Jeho výsledek si teď můžete zakoupit v balení multivitaminů Primulus. Aby bylo jisté, že výroba je naprosto důsledná, vyrábí se Primulus v České republice. Ačkoliv to je mnohem nákladnější řešení, pro Primulus je nejdůležitější kvalita a tak si výrobu drží blízko u těla.

Celé složení výrobku vychází z nejnovějších vědeckých výzkumů. Díky tomu, že se hledaly pouze přírodní látky pro výrobu tohoto produktu, můžete mít jistotu, že jde o opravdu kvalitní a přírodní produkt, který je vyroben v Česku. Primulus je také laboratorně testovaný, zdravotně nezávadný a plný účinných látek.

Všechny popsané látky jsou v produktu využity pro svůj pozitivní vliv na hladinu testosteronu v těle. Kromě toho často poskytují další výhody, které každý muž určitě ocení.

Čistě přírodní složení

Důležitou látkou je zinek. Zinek je minerální prvek, který je potřebný pro syntézu DNA a pro správné fungování bílkovin v těle. Nedostatek zinku se projevuje právě tolik pozorovanou únavou, která muže po třicítce přepadá, viditelná je také ztráta k jídlu a zhoršení pokožky. V Primulusu je zinek zajištěn díky využití citronanu zinečnatého.

Další velice důležitou látkou je Vitamin D3, ten je strukturálně velice podobný testosteronu nebo kortizolu. V těle se tvoří díky působení slunečního světla. D3 má na starosti podporu správné funkce imunitního systému a má blahodárné účinky na růst a činnost svalů.

Zjistit více o složení zde

Nevídané účinky přírodních látek v Primulusu

Dalším prvkem, který se podílí na udržení funkčnosti svalů a nervů je hořčík. Udržuje také stabilní srdeční rytmus a zdravý imunitní systém, včetně zdravých zubů. Hořčík je v produktu obsažen ve formě Aquamin Marine Magnesia – přírodního zdroje minerálů, který je získáván z mořské vody.

Vitamín C je opravdu hodně známý a nemělo by se na něj zapomínat nikde. V těle se totiž stará o vznik aminokyselin. Podílí se tak na syntéze kolagenu, takže je důležitý také pro zdraví a pevnost kostí. Pomáhá také s tkáňovým dýcháním a podporuje tvorbu bílých a červených krvinek. Funguje také jako antioxidant. Jeho nedostatek může vést dokonce k neplodnosti, takže je jasné, že je důležité ho doplňovat. Další antioxidant je Selen. Ten v těle ovlivňuje funkci řady enzymů, ovlivňuje imunitu organismu, správnou činnost jater, štítné žlázy, růst a rozmnožování.

Další netradiční ingredience

Poměrně málo známou látkou, která je v Primulusu použita je pískavice – řecké seno, zkráceně se mu říká fenugreek. Jedná se o jednu z nejstarších rostlin, jejíž semena se využívají při tvorbě koření. Fenugreek obsahuje opravdu velké množství bílkovin, olejů a steroidního sapogenin-disogeninu. Látka povzbuzuje trávení, řeší problémy s nadýmáním a funguje jako univerzální a účinné tonikum. Využívá se také jako afrodiziakum. Své místo si tak ve složení Primulusu právem našel (více na Wikipedia.cz).

Další zajímavou ingrediencí je kotvičník zemní, jde o bylinu, která v sobě obsahuje velké množství steroidních saponinů. Ty působí na zvyšování hladiny luteinizačních hormonů. Což jsou hormony, které regulují hladinu testosteronu. Kotvičník tak může podpořit tvorbu energie, regeneraci a svalovou vytrvalost, včetně imunitních funkcí těla. U mužů funguje také jako afrodiziakum a dokáže podpořit tvorbu spermií.

Probuďte v sobě muže

Poslední částí celého produktu je extrakt z černého pepře, ten se využívá hlavně jako antioxidant a aditivum, které dokáže urychlit vstřebání všech ostatních látek a zajistit tak opravdu rychlý a účinný nástup všech zmíněných funkcí jednotlivých surovin.

Pokud tedy pociťujete, že ztrácíte energii, že už nejste jako dřív, že začínáte být nevrlý a ani v posteli už vás to nebaví, možná právě prožíváte úbytek testosteronu. Pro všechny, kteří prochází touto fází tu máme Primulus. Přírodní multivitamin, který vás dostane opět na správnou hladinu testosteronu a vy v sobě znovu ucítíte opravdového chlapa.

Primulus
  • Konec únavy přes den
  • Žádné nachlazení a rýmečka
  • Rychlejší nabírání svalové hmoty
  • Zlepšení nálady
  • Zvýšení libida
  • Lepší regenerace organismu
jen 18 Kč / den
nápoj pro lehčí usínání

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *