Recenze a zkušenosti s kapkami Prostect

Rakovina prostaty je u mužů považována za jedno z nejčastějších nádorových onemocnění. Každoročně je u nás s touto chorobou diagnostikováno více jak 5000 mužů. Nejčastějšími příznaky, začínajících a již trvajících problémů s prostatou, jsou především problémy s močením a častá potřeba. Příznaků tohoto onemocnění je ovšem mnohem více a následky mohou být vážnější, než si dovedeme představit. Na trhu je v nabídce velká spousta nejrůznějších moderních doplňků, které nabízejí pomoc, nicméně ne všechny vždy stoprocentně fungují. Účinky některých doplňků mohou mít dokonce i opačný efekt. Řešením mohou být kapky Prostect, které jsou speciálně vyvinuté pro tento palčivý problém.

Prostata jako problém

Pod močovým měchýřem je uložen orgán zvaný prostata, který je zodpovědný za tvorbu prostatického sekretu, který je součástí ejakulátu. Usnadňuje pohyb spermií a pomáhá zajišťovat jejich delší přežívání. Jde tedy o velmi důležitý orgán. Za jedno z nejčastějších nádorových onemocnění je v urologii považován právě zánět prostaty. Délka trvání se u každého může značně lišit, a proto je lékaři rozdělován na zánět akutní a chronický.

Nejčastější příznaky problémů

Nejčastější varovné signály, které jsou spojené s problémy s prostatou jsou následující a u každého se mohou samozřejmě lišit:

 • častým močením a jeho poruchami
 • palčivou bolestí v oblasti kříže a pánve
 • chronickou únavou a bolestí kloubů a svalů
 • předčasnou ejakulací a snížením sexuální aktivity

V případě projevů 2-3 z těchto příznaků, je vhodné navštívit lékaře. Velmi často se předepisují antibiotika a masáž prostaty, která činnost antibiotik podporuje. Nicméně se jedná o dlouhodobou léčbu. Dost často se stává, že se objeví jen některý z výše uvedených příznaků, který se dost často přisuzuje jinému onemocnění. Pozdější následky už mohou být ovšem nevratné. Z toho důvodu je lepší začít situaci řešit včas.

Základní charakteristika přípravku Prostect

Prostect jsou kapky ve formě sirupu, které byly vytvořeny, aby pomáhaly řešit mnohá mužská onemocnění. Kapky jsou vytvořeny z látek, které jsou pro lidské tělo vhodné a neměly by se u nich vyskytovat žádné vedlejší účinky. Neobsahují žádné chemické látky a jsou čistě na přírodní bázi. O pozitivních účincích kapek, se již přesvědčilo tisíce spokojených uživatelů. Vzhledem k relativně nízké ceně, si mohou kapky dovolit i finančně slabší osoby.

Účinnost kapek Prostect

Kapky na prostatuJedná se o bezpečný přípravek, bez jakýchkoliv vedlejších účinků a při správném a pravidelném užívání vám pomohou zbavit se bolesti varlat, konečníku a penisu; obnoví normální frekvenci močení; zabrání zánětům a také Vám zlepší sexuální život. Výsledky dokazují, že již po prvním použití těchto kapek se vám zlepší krevní oběh, funkčnost močení a budete se cítit mnohem lépe.
Zjistit více zde

Složení přípravku

Přípravek je složen z čistě přírodních prvků, tudíž by se po jeho aplikaci neměli vyskytnou žádné vedlejší účinky. Samozřejmě se může stát, že u některých lidí se projeví nepatřičné reakce. To ovšem může být z důvodu přecitlivělosti či alergie na některou z látek. Mezi hlavní přísady patří:

 • jalovec
 • hluchavka bílá
 • vrba
 • trní

Jalovec pomáhá zlepšit močení a spermatogenezi (tvorba nových spermií); hluchavka bílá zvyšuje sexuální aktivitu; vrba obnovuje a reguluje krevní oběh v prostatě; a trní, které působí pozitivně na záněty. Další známou přísadou je výtažek ze zeleného čaje, který zbavuje bolesti a pomáhá vypořádat se s emočním napětím spojeným s prostatickými problémy.

Doporučené dávkování

Rozhodli jste se přípravek vyzkoušet a ujistit se, že opravdu funguje? Nejlepších výsledků dosáhnete, budete-li kapky užívat pravidelně a v doporučených dávkách. Samozřejmě pomůže, když se vyzbrojíte trpělivostí, a hlavně touhou se uzdravit. Každopádně doporučený způsob užívání kapek je velmi jednoduchý a postup je následující. Stačí přidat 30 kapiček přípravku (což je asi ½ čajové lžičky) do sklenice vody a pořádně promíchat. Takto vzniklou směs užívejte 3x denně ideálně ihned po jídle. Aby účinky byly maximální a plnohodnotné, je doporučeno používat přípravek po dobu nejméně 30 dní.

Pro koho je přípravek Prostect určen

Přípravek je určen pro muže, kteří si na sobě všimnou některých z výše uvedených možných příznaků. Mezi další příznaky, které mohou předznamenávat problémy patří:

 • bolesti v podbřišku
 • třesavka
 • zimnice

Vzhledem k čistě přírodnímu složení, mohou být kapky užívány i jako prevence proti možným budoucím onemocněním prostaty. Rozhodně je tedy přípravek vhodný pro všechny muže, kterým záleží na svém zdraví.

Výhody a nevýhody kapek

S kapkami byla v nedávné době provedena studie, aby potvrdila nebo vyvrátila jejich fascinující účinky. Bylo testováno 500 mužů s nejrůznějšími příznaky spojenými s problémy s prostatou. V průběhu jednoho měsíce jim byly pravidelně podávány kapky Prostect. Po měsíčním užívání potvrdilo na 99 % testovaných, že se jim zlepšilo močení a bolesti ustoupily. Stejně tak se u většiny zvýšila i sexuální aktivita. Studie tedy potvrdila funkčnost přípravku, což je velkou výhodou oproti ostatním přípravkům.
Zjistit více zde

Aby to ovšem nevypadalo moc jednoznačně, najdou se i v případě tohoto produktu jisté nevýhody. Hlavní nevýhodou je především fakt, že kapky se v současné době nedají koupit v žádné kamenné prodejně, lékárně či specializovaném obchodě. Přípravek lze koupit pouze přes internet prostřednictvím nejrůznějších webových stránek. Množství stránek, nabízející tento produkt, je ovšem vysoký a některé stránky nepůsobí zrovna důvěryhodně. Je proto velmi důležité být při objednávání opatrný.

Celkové hodnocení Prostectu

Přejít na stránky prodejce

Pozitivní účinky přípravku jsou potvrzeny tisíci spokojených uživatelů po celém světě. Nejvíc je pochvalována nízká cena, snadná aplikace a především účinnost. Mnohým mužům se díky užívání kapek zlepšilo nejen močení, ale také osobní a partnerský život. Kapky tedy lze považovat za kvalitní přípravek při problémech s prostatou.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

 1. Robert Čuma napsal:

  Tyto kapky jsou učiněný zázrak.Takový rychlý výsledek jsem vůbec nečekal.Působily hned po prvním požití.Děkuji mnohokrát a zůstávám vašim zákazníkem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *