Provexin - recenze přípravku pro růst vlasů

Padání vlasů je velkým problémem nejenom u mužů, ale často i u žen. Důvodů může být celá řada. Jedná se například o dědičnost, stejně jako se může jednat o špatnou péči, ale může jít také o problémy zdravotní, kam se řadí takzvaná alopecie. Důležité je zmínit, že řešení daného problémů může existovat. A tím je produkt nesoucí název Provexin. Recenze, kterou vám přinášíme, vám daný produkt dokáže dokonale popsat.

Složení

Provexin je označován jako zdravotnický prostředek, který má dokonce klinicky prokázané účinky, které souvisí s eliminací problémů, které se týkají vlasů. Tedy problémů, jako je jejich řídnutí a vypadávání. Dokáže tak pomoci všem lidem, kteří chtějí mít vlasy opět dokonale husté. Dále je třeba zmínit, že se jedná o produkt nikoliv ve formě tablet, ale ve formě gelu. Ten se nanáší přímo na konkrétní místa ve vlasové pokožce, kde se postupně nechává působit.

Jsou to právě ony specifické účinné látky, které mají mít pozitivní vliv na to, aby se opět dokázala podpořit činnost vlasové pokožky a aby opět mohlo dojít k tomu, že vlasy pomalu a jistě začnou houstnout a růst. Tím hlavní, co je třeba v rámci složení zmínit jako první, je látka s označení A100. jedná se o patentovaný unikát, u kterého mluvíme o speciálním výtažku z pylu rostlin. Díky tomu je v daném gelu obsaženo na 20 různých stopových prvků, jako je třeba železo, měď, chrom nikl, ale také vápník, hořčík, sodík i draslík. Dále nelze zapomínat také na trojici specifických kyselin, kterými jsou tyto:

 • Kyselina linolová
 • Kyselina linolenová
 • Kyselina arachidonová
VÍCE INFORMACÍ ZDE

Dále nelze zapomínat ani na několik dalších doplňků, které jsou součástí tohoto výtažku. Konkrétně se jedná třeba o karoten, stejně jako o klasický vitamin C, ale i o vitamíny skupiny B, stejně tak ty, které nesou označení H nebo A, které nejsou zase až tak běžné.

Kromě patentovaného výtažku z pylu, který nese označení A100, nelze zapomínat také na řadu dalších věcí, které jsou důležité a které mají rozhodně vliv na růst, ale i hustotu a krásu lidských vlasů. I ty jsou součástí unikátního gelu Provexin. Jedná se o:

Vitamín E
Jeho kladem je fakt, že dokáže velmi dobře chránit vlasovou pokožku. Daná ochrana se týká jak volných radikálů, tak je spojena i s tím, že je chráněna před výrazným vysoušením, nebo případným podrážděním. Sem se může řadit třeba riziko vyrážek, ale i riziko svědění. Wikipedia
Zinek
Poměrně známá látka, která je považována za velmi důležitý stopový prvek lidského těla. Důležitý je nejenom pro lidské nehty, pokožku, neb třeba také kosti. Zinek je nesmírně důležitý také v tom ohledu, že dokáže prospívat vlasům jak s ohledem na zdraví, tak i krásu. I proto je nezastupitelnou součástí daného složení. Wikipedia
Biotin
Unikátem je rozhodně fakt, že se jedná o vitamín, jehož specifikem je to, že je takzvaně rozpustný ve vodě. Pokud ho má lidské tělo dostatek, tak v něm nevznikají ani případné nervové poruchy, ani nedochází je změnám na pokožce. A to se týká i pokožky hlavy. Proto je samozřejmé, že i tato látka nesmí v daném složení chybět. Wikipedia

Za jak dlouho se objeví výsledek?

Provexin je specifický hlavně tím, že se jeho účinky projeví skutečně až po nějakém čase. Konkrétně je to období několika měsíců.

 • První změny je možné pozorovat zhruba za 6 až 9 měsíců

Je to celkem pochopitelné, jelikož ani rychlost růstu samotných vlasů není obecně nijak závratně rychlá. A k tomu je třeba připočítat i čas potřebný ke stimulaci vlasové pokožky a k tomu, aby vlasy začaly růst tak, jak růst mají.

Když se podíváme na souhrn hlavních účinků, patří sem hlavně tyto:

 • Snižuje vypadávání vlasů a stimuluje jejich růst
 • Vyživuje pokožku hlavy a usnadňuje přísun samotných živin
 • Působí na zdraví vlasové pokožky
Tím posledním účinkem, na který nesmíme zapomínat, je rozhodně to, že je Provexin vhodným produktem i pro zachování dokonalé čistoty vlasové pokožky. I ta je důležitá, jelikož eliminuje stav ucpaných vlasových folikulů, což má za následek to, že novým vlasům nic nebrání v jejich dalšímu růstu.

Pro koho je vhodný

Jak jsme uvedli výše, vlivů na vypadávání vlasů je celkem dost. A i když primárně dominují muži, jde o problém, které postihuje také ženy. A v souvislosti s tím je samozřejmě nutné uvést další velmi důležitou věc, kterou je informace o tom, pro koho je Provexin primárně vhodný. Odpověď na tuto otázku je velmi jednoduchá. Mohou ho užívat jak muži, tak ho mohou užívat také ženy. Dále je třeba přihlédnout také k tomu, že daný produkt je určený pro každého, kdo má s padáním vlasů problém. A to včetně komplikace, která nese označení androgenní plešatost, která je spojena hlavně s hormonálními komplikacemi.

Používání je jednoduché

Jak jsme uvedli v samotném začátku, je Provexin unikátní v tom, že se jedná o přípravek ve formě gelu. Díky tomu dokáže vždy přesně působit tam, kde působit má. Když jde o postup aplikace, je výrobcem doporučováno aplikovat ho nejlépe dvakrát denně. Vzhledem k dlouhodobému efektu je třeba počítat s tím, že minimální doba užívání pro dosažení viditelných účinků je alespoň 6 měsíců.

Prvním krokem je nanesení gelu na ta místa, kde vlasy vpadávají a kde je třeba obnovit její růst. Právě v těchto místech by se měl gel šetrně a krouživými pohyby vtírat do samotné pokožky. Kladem je to, že se dokáže sám velmi dobře vstřebat. A tak není nutné řešit případný následný oplach vlasů a také pokožky hlavy.
Provexin pro růst vlasů

Bez nežádoucích účinků

Díky inovativnímu složení, které v podstatě vychází primárně z přírody, je velkým pozitivem i to, že žádné výrazné nežádoucí účinky nejsou pozorovány. A to ani při pravidelném a dlouhodobém užívání. Ty se mohou objevit spíše ve chvíli, kdy se vyskytne alergická reakce na některou z obsažených látek. Dále je třeba přihlédnout k tomu, že by neměla být překračována denní dávka – tedy počet aplikací. Dále by mělo být samozřejmostí, že by se gel Provexin neměl aplikovat na pokožku podrážděnou či poraněnou.

Kolik Provexin stojí a kde jej koupit?

Balení je unikátní v tom, že si ho lze objednat jednoduše z internetu, s doručením až domů. A to nejlépe od oficiálního prodejce, jelikož právě tento postup je spojený se zajímavými klady. A to v tom, že si lze objednat pravidelné zasílání, v intervalu jednoho měsíce. Díky tomu dojde k eliminaci rizika, které souvisí s možný vynecháním dávky.

Cena je necelých 600 Kč. Tedy abychom byli konkrétní, je cena 598 korun českých. Jde o částku, která se váže k jednomu balení. Pokud je dodržováno předepsané dávkování a použití dvakrát denně, tak by měl tento gel na podporu růstu vlasů vydržet zhruba 1 měsíc. V přepočtu to znamená, že každá jednotlivá aplikace stojí 10 Kč.

Závěrečné shrnutí a diskuze

Že je vypadávání vlasů celkem velký problém, to není nic výjimečného. Objevuje se jak u mužů, tak se objevuje také o žen. Provexin skutečně může být pomocníkem který umí dané problémy eliminovat. Není však zázrakem, ale je pomocníkem s patentovaným složením, které má za cíl podpořit růst stimulací vlasové pokožky, její výživou, ale i jejím vyčištěním. Účinky byly klinicky prokázány. V hodnocení je však třeba počkat delší dobu, jelikož sám výrobce uvádí, že první dobře viditelné změny se mohou objevit v rozmezí 6 – 9 měsíců.

Provexin A100HF
 • Sleva 30% na první objednávku (419 Kč)
 • Stačí aplikovat 2 x denně
 • Patentované složení, vyrobeno ve Švédsku
Nyní akční cena!
Provexin A100HF

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

 1. Farman napsal:

  Tyto chemické přípravky občas mívají drobné účinky ale s krátkodobým efektem . Na Aliexpresu nabízejí mraky šampónů a vodiček přírodního
  původu. Je to levné a není problém to vyzkoušet. Zázrak se ale nedá levně sehnat – paruka nebo transplantace vlastních vlasů . A má to cenu ???

 2. Marcela napsal:

  7 měsíců jsem používala Provexin podle návodu a výsledek je k pláči, vlsa zřídly, zjemněly, obnažená vlasová pokožka je vidět mnohem více…………

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PROVEXIN - 30% SLEVA PRO VÁS

Využijte slevy 30% na první zásilku a objednejte si Provexin nyní pouze za 419 Kč.