H2Out - recenze a zkušenosti s přípravkem na odvodnění těla, který snižuje pocit těžkých nohou

Naše tělo je složeno mimo jiné především z vody. Je proto pro lidský organismus nezbytná. To ale neznamená, že čím více vody se v našem organismu nachází, tím pro nás lépe. Tento příměr rozhodně neplatí. Naše tělo by mělo umět přebytečnou vodu vylučovat. Pokud k tomu nedochází, může to naznačovat problém – například s ledvinami. S tím souvisí i možnost volit správné doplňky, které k bezproblémovému fungování našeho těla přispějí. Jedním z takových je i H2Out.

Proč užívat H2Out

Jak jsme již zmínili, produkt s názvem H2Out je doplňkem stravy, který je založený čistě na přírodní bázi. To znamená, že obsahuje látky a extrakty získané výhradně z naší přírody. Konkrétně jde o kombinaci pěti unikátních rostlinných látek, která je dále obohacena kofeinem. Celá tato kombinace následně zajišťuje dobré fungování našeho těla právě v souvislosti se správným odvodem a také správnou hladinou vody v našem těle.

Co H2Out obsahuje?

Podívejme se na složení blíže, jelikož jednotlivé přírodní látky mají pro tělo výjimečné pozitivní vlastnosti a každá z nich dokáže působit na jinou oblast, přičemž zároveň společně spolupracují. Máme-li být konkrétní, potom nám produkt H2Out nabídne:
Extrakt z kopřivy dvoudomé
Díky jeho konzumaci je zajištěna normální a správná činnost ledvin, díky čemuž je zajištěno správné vylučování vody z lidského organismu.
Fenyklová silice
Tato látka dokáže výrazně podpořit samotné vylučování moči. To vede jak k tomu, že se naše tělo zbavuje vody, tak k tomu, že dochází také přirozené detoxikaci našeho organismu.
Extrakt kaštanu
Ten je unikátní hlavně z důvodu, že výrazně prospívá našim nohám. Dokáže ulevit od takzvaného pocitu těžkých nohou. Ta je důsledkem špatné cirkulace v našich žilách a také cévních vlásečnicích. I tento problém souvisí s nadměrným množstvím vody v našem těle.
Extrakt zelené kávy
Ta je často využívána například při hubnutí, což ale není její jediným pozitivem. Stejně tak přijde vhod při detoxikaci našeho těla, jelikož jde o velmi významný antioxidant, který našemu tělu pomůže v celé řadě oblastí.
Bambusová vláknina
Vláknina je obecně velmi dobrou látkou, která pozitivně ovlivňuje naše trávení. Právě tento extrakt má na něho také velmi dobrý vliv, stejně jako výrazně ovlivňuje i metabolismus našeho těla.

Kdy se produkt H2Out hodí?

Vždy, když dochází k nadměrnému zadržování vody v našem těle. To nám pomůže odhalit nejenom celá řada testů, ale dokážeme to odhalit také my sami. A to několika jednoduchými postupy. Pokud je v našem těle vody skutečně nadbytek, poznáme to podle:

 • Vznikající celulitidy
 • Pocitů těžkých nohou
 • Únavy

Stejně tak může být dobrým ukazatelem také neustálá přesycenost. V neposlední řadě to jsou i nadměrné tukové zásoby, které jsou viditelné nejvíce v oblasti břicha, pasu a boků. Pokud ani v rámci diet nejsou jednoduše eliminovány, může být důsledkem právě voda v našem těle.

Je dobré vědět i to, pro koho je tento produkt vhodný a kdo z obecného hlediska patří do skupiny, která může mít se zadržováním vody v těle problém jako takový. Pokud budeme konkrétní, jsou rizikovou skupinou hlavně lidé, kteří mají ve své stravě nadměrné množství cukrů. Stejně tak do dané skupiny patří i lidé, kteří mají jak sedavé zaměstnání, tak i minimum pohybu. Práce v kanceláři, dlouhé cesty vlakem nebo autem, nebo i řada podobných činností upravuje funkce našeho těla, které tak vodu zadržuje stále více.
Nezapomínejme ale ani na další důsledky zadržování vody v těle. U žen se může jednat i o vedlejší účinky dnes hojně využívané hormonální antikoncepce, kterou většina užívá od svých patnáctých narozenin. Stejně tak má vliv i překyselený organismus, což je důsledkem špatné životosprávy, která souvisí i se špatnou stravou.

Zkušenosti s užíváním H2Out na odvodnění

Co jsme dosud nezmínili, to je fakt, že produkt nesoucí název H2Out je dodáván ve formě klasických tobolek. To zajistí nejenom jistotu bezproblémového užívání, ale je to spojeno také s faktem, že si můžeme být jisti také snadným dodržením samotného dávkování. Výrobce jasně předepisuje, že je ideální užívat celkem dvě tobolky denně. Jedna by měla být konzumována ráno, druhá odpoledne. Platí také, že by se mělo jednat o konzumaci nejlépe hned po jídle. Důležité je také dodržet fakt, že tableta by měla být snědena nejpozději 4 hodiny před spaním.

V případě potřeby je možné dávkování zvýšit, a to až dvojnásobně. To se týká především osob s vyšší hmotností, které váží více než 70 kilogramů. Ty mohou užívat denně 4 tablety, a to 2 ráno a 2 odpoledne.

Jelikož je doplněk stravy H2Out přírodním produktem, je výhodou především to, že jsou nežádoucí účinky skutečně minimální. Jediným hlavním problémem může být krátkodobá změna barvy nebo konzistence stolice. Co je třeba dodržet, to je fakt, že by ho neměly užívat kojící, nebo těhotné ženy. Zde by se mohly nežádoucí účinky projevit, což by mohlo ohrozit i samotné dítě. Pro běžného zdravého člověka je však tento doplněk stravy bez jakéhokoliv rizika.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

 1. Ivana napsal:

  Při užívání přípravku jsem měla spíše bolesti nohou, hlava se mi motala nezkutecnym způsobem a to nemluvím o tom že jsem nemohla spát.

 2. Tereza G. napsal:

  Špatná zkušenost. S nadšením jsem si koupila tento výrobek a zhubla aspoň 2kg, avšak po dobrání tablet jsem nabrala 6kg, a to se stravuju pořád stejně, většinou zdravě. Už jsou to 3 měsíce a mně se kila pořád nepodařila shodit.

 3. Lenka Kr. napsal:

  Mám špatnou zkušenost, nechala jsem se omámit reklamou, utratila jsem zbytečně dost peněz, vše bez jakéhokoli pozorovatelného účinku. Naopak mám dojem, že moje tělo zadržovalo víc vody než obvykle.

 4. Anička P. napsal:

  S výrobkem jsem spokojená, koupila jsem na doporučení paní v lékárně a nebyly to rozhodně vyhozené peníze. Zmizely mi otoky nohou a v oblasti pasu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *