Remescar krém na váčky a kruhy pod očima

Remescar je belgická značka zabývající se dermokosmetikou. Její přípravky nad ostatními vynikají klinicky potvrzenou účinností a efektivně řeší problémy s pletí a pokožkou. Pomocí jednoho z přípravků značky Remescar preventivně bojujete proti vzniku metličkových žilek a případnému snížení zabarvení těch již vytvořených. Další oblíbený produkt této značky bojuje s váčky a kruhy pod očima. Význam těchto produktů je pro širokou veřejnost skutečně zásadní.

Váčky a kruhy pod očima dnes trápí opravdu velké procento populace. Většinou jsou důsledkem nekvalitního spánku, ovšem mnohdy se tvoří i nezávisle na něm. Člověk se s nimi pak nerad ukazuje na veřejnosti, protože na ostatní působí unaveně, nezdravě a vyvolává v okolí pocit, že je s ním prostě něco v nepořádku. Naštěstí je tu ale Remescar krém na váčky a kruhy pod očima. Jedná se o krém, který vyniká okamžitým efektem. Ihned po použití dochází ke zmírnění očních váčků a tmavé kruhy zmizí až o 75 %. S tím vším můžete počítat po jedné jediné aplikaci denně.

Jak přípravek Remescar funguje?

Remescar pracuje s revoluční technologií EYESYL, která se okamžitě pouští do boje s váčky a kruhy pod očima díky zcela jedinečné kombinaci jílových minerálů a bipeptidového komplexu. Druhý zmíněný přispívá ke zpevnění pokožky, výrazně snižuje hromadění tekutin v oblasti pod očima a také díky němu dojde ke snížení aktivity mikro-mimických svalů. Všechny tyto procesu se efektivně podílejí na odstranění nepříjemných jevů v oblasti očí.

Složení přípravku

 • Aqua
  Remescar na kruhy pod očima

  Remescar pomůže s kruhy a váčky pod očima

 • Magnesium Aluminum
 • Silicate
 • Sodium Silicate
 • Butylene Glycol
 • Henoxyethanol
 • PEG-75
 • Shea Butter Glicerides
 • Xantham Gum
 • Ethylhexylglycerin
 • Caprylyl Glycol
 • Cl 19140
 • Cl 16035
 • Acetyl Tetrapeptide-5
 • Acetyl Octapeptide-3

Krém na váčky a kruhy pod očima Remescar bojuje s problémy díky hned několika látkám, které jsou v něm obsaženy. Ze zmíněného seznamu je tedy zcela jasné, že o vaši pokožku bude skvěle postaráno. Složení přípravku je navíc absolutně netoxické a složky pocházejí jen z přirozeně derivovaných aminokyselin.

Jak krém na kruhy pod očima používat?

Nejdříve je potřeba obličej dokonale omýt a poté jej jemně vysušit. Pokožka musí být na nanesení krému připravena, aby byl zajištěný maximální účinek.

Když máte obličej připravený k použití krému, naneste na koneček prstu malé množství produktu. To totiž ke kýženému efektu bohatě postačí. Zpravidla by se mělo jednat o množství srovnatelné s velikostí zrnka rýže. Méně krému nezaručí potřebný efekt a větší množství je naopak zbytečné, protože nedojde k úplnému vstřebání do pokožky. Navíc by mohlo dojít ke zvýšené citlivosti v okolí očí, což dokáže být samozřejmě velice nepříjemné. Správné množství krému je zkrátka zásadní, aby boj s váčky a kruhy fungoval přesně tak, jak má.

V dalším kroku už přistupujeme k samotné aplikaci krému. Rozetřete jej na celou oblast pod okem pohybem zevnitř ven. To vše proveďte pouze jedním prstem. Při nanášení je potřeba opatrnosti a jemného zacházení. Tření provádějte tak dlouho, dokud není přípravek kompletně vstřebán do pokožky. Na kůži by po něm neměli zůstat žádné viditelné stopy.

Následují 2 až 3 minuty, kdy musíte nechat produkt pořádně zaschnout. Při zasychání je potřeba zachovat obličejové svaly v klidu. Tím docílíte oslnivého efektu. Procesu je možné pomoci lehkým ovíváním oblasti očí. Pokud se vám nepodařilo přesně určit množství naneseného krému, můžete jej poté odstranit pomocí kapesníčku a vody. Nyní máte hotovo, stačí už pouze zavřít tubu a důkladně si omýt ruce.

Remescar a jeho kombinace s make-upem

Zejména dámy si s pouhým zbavením kruhů a váčků pod očima většinou nevystačí. Je tedy důležité vědět, jak je přípravek vhodný kombinovat s make-upem. Oční sérum a hydratační krém je třeba nanést jako první. Následně je necháte pořádně vstřebat a dalším kroku přichází na řadu Remescar, jehož návod k použití jsme zmínili již výše. Když je přípravek dostatečně vstřebaný, můžete poklidně přistoupit k nanesení make-upu.

Remescar je nevhodný ke kombinaci s make-upem na olejové bázi. Ten totiž snižuje účinnost přípravku, takže se váčků a kruhů pod očima nezbavíte tak efektivně.

Doporučené dávkování

Přípravek Remescar se doporučuje aplikovat na pokožku jednou denně. Nejlépe je k tomu přistupovat ráno, protože v té době většina z nás míří do práce a provádí na sobě finální úpravy. Celý den pak nebudete problém s viditelnými váčky a kruhy pod očima muset řešit. Efekt totiž vydrží v průměru úžasných 8-10 hodin. Bez použití make-upu se doba výdrže ještě prodlouží.

Pro koho je Remescar krém vhodný?

Skvělé zkušenosti s přípravkem hlásají zejména ženy, ale ani muži se nemusejí aplikace bát. Remescar dokáže od očních váčků pomoci skutečně všem. Krém je vhodný a zároveň bezpečný pro všechny typy pleti. Přípravek nevylučuje ani kombinaci s citlivou nebo mastnou pokožkou. V takovém případě však musíte postupovat přesně podle přiloženého návodu.

Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy, takže jej v tomto období nepoužívejte. Ani děti by neměly být krému Remescar vystaveny, takže jej před nimi uchovávejte na bezpečném místě.

Vedlejší účinky

U některých lidí se může po nanesení krému objevit podráždění nebo přílišná citlivost pokožky. V tom momentě přestaňte produkt používat a pokud podráždění přetrvá dále než 48 hodin, je na místě navštívit svého lékaře. Jinak se ovšem žádné další problémy neobjevují. Někteří lidé se možná mohou bát vysoušení pokožky, k tomu ovšem nedochází. Pokud ale hydrataci použijete ještě před nanesením přípravku, zvýšíte tím jeho účinnost.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *