Rentalcars - recenze a zkušenosti s půjčením auta online

Bez auta se dnes většina lidí neobejde. Je spojeno s možností cestovat nejenom poměrně rychle, ale také pohodlně a v mnoha případech i levně. Zatímco ve svém bydlišti mají auto vlastní, v případě cestování lidé hledají možnost půjčení vozu. A k tomu je jako stvořený portál Rentalcars. Jak už vyplývá ze samotného názvu, jedná se o dokonalého specialistu, který je spojený s možností si automobil jednoduše zarezervovat a následně půjčit.

 

Rentalcars recenze
Rentalcars.com
 • Široká nabídka aut
 • Online pomoc s rezervací
 • Možná bezplatná změna rezervace
Vyhledejte si nejlepší nabídku!

Jak Rentalcars funguje?

Dá se říci, že je to velký rezervační systém. Podobně, jako existují různé rezervační systémy spojené s bookingem hotelů, je Rentalcars systémem, který lidem umožní jednoduchou rezervaci konkrétního vozidla. Samozřejmostí je také jeho snadné vyhledání prostřednictvím webu. Samozřejmé je, že si lze jednoduše nastavit hlavní parametry půjčení, kam patří:

 • Místo vyzvednutí a případného vrácení
 • Datum a čas vyzvednutí auta
 • Datum a čas vrácení

Následně už se o vše postará samotný Rentalcars, který prohledá nabídky jednotlivých autopůjčoven a poté zobrazí to, jaké vozy jsou v tomto směru k mání a kde konkrétně. Cestovatelé si tak mohou své vozy jednoduše rezervovat předem a mít jistotu, že je budou nejenom v konkrétní den, ale i v konkrétní hodinu mít připravené k vyzvednutí.

Kde všude si můžete s Rentalcars půjčit auto?

Hlavním kladem Rentalcars je také to, že tento rezervační systém dokáže nabídnout vozy doslova odkudkoliv. Funguje skutečně po celém světě. A to znamená rozšíření možností použití. Nejenom, že si lze vůz rezervovat třeba ve chvíli, kdy máte poruchu na tom svém a potřebujete několik dní nebo týdnů jezdit v jiném. To stejné se může týkat třeba i případné nehody, nebo jiného problému.

Rentalcars je skvělou volbou také pro cestovatele, kteří nechtějí být stále zavřeni v hotelovém rezortu, ani nechtějí spoléhat na veřejnou dopravu, stejně jako nechtějí jezdit jenom na fakultativní výlety od cestovní kanceláře. Takto si mohou najít volné auto v cílové destinaci, které na ně bude v konkrétní den čekat. S ním potom bude možné celou lokalitu jednoduše procestovat.

Ceny pronájmu aut

Unikátem daného rezervačního systému je i fakt, že se není nutné obávat vysokých rezervačních cen za vozy. Vždy je možné najít tu nejnižší možnost, která odpovídá konkrétním požadavkům na vyhledání vozu s ohledem na lokalitu, nebo termín půjčení. Navíc je ze strany portálu garantováno několik výhod, které s nejnižší cenou přímo souvisí. Sem patří:

 • Nulové poplatky navíc za platbu kartou
 • Bezplatné změny v rezervacích
 • Garance nejnižších cen

Z toho plyne, že se není nutné bát jakýchkoliv vysokých poplatků za možné změny, nebo i poplatků za zprostředkování. To už by bylo výhodnější kontaktovat samotnou půjčovnu, což pochopitelně Rentalcars nechce a tak se stává možností, která bude stále finančně nejvýhodnější a nejzajímavější.

Nebojte se využít služby Rentalcars – zkušenosti

S provozem Rentalcars je spojeno hned několik čísel, které jasně ukazují na to, že se nejedná o žádného nováčka, ale že jde naopak o velmi populární a celosvětově rozšířenou službu. Když jde o ono rozšíření, tak je třeba říci, že aktuálně jsou nabízeny vozy k půjčení ve více než 160 jednotlivých zemích po celém světě. Logické je, že dominují hlavně ty turisticky hojně navštěvované. Velmi unikátní je také fakt, že Rentalcars spolupracuje s více než 900 různými autopůjčovnami, a to od těch velkých, až po různé menší lokální. Dále nelze zapomínat ani na číslo, které souvisí s tím, kolik lidí službu využívá. Jenom hodnocení a zkušenosti napsalo více než 3,5 milionů lidí. Počet skutečných zájemců o auto však bylo mnohonásobně více

Jak bylo zmíněno, v databázi lze prohledávat automobily od více než 900 různých autopůjčoven po celém světě. S tím souvisí i to, že zde pochopitelně nechybní ani velcí hráči, kteří mají také pobočky po celém světě. Ty jsou při půjčování vozu určitou jistotou v tom, že auto bude v pořádku po technické stránce a zákazník nebude mít s půjčením žádné problémy. Pokud se podíváme na výčet daných několika autopůjčoven, lze narazit i na nabídky od světoznámých půjčoven jako:

 • Hertz
 • Avis
 • Europcar
 • Alamo
 • Budget

Jak moc je složité si půjčit vůz na Rentalcars?

Rentalcars není jenom portálem, kde si lze automobil najít a následně také zarezervovat auto. Jedná se i o portál, který se v tomto směru snaží o určitou osvětu a tak pomáhá začátečníkům. Třeba v tom, co všechno potřebují nejenom k provedení rezervace, ale hlavně následně k reálnému půjčení vozu. Jde jak o doklady, tak i možnosti platby, nebo také věkovou hranici. Také radí v tom, jaké auto je nejlepší si půjčit s ohledem na počet pasažérů, ale i cenu paliva, nebo třeba lokalitu.

Oficiální a základní prezentaci, kde se lze dozvědět jak hlavní informace, tak je zde možné také provést hledání i následnou rezervaci, najdete na Rentalcars.com. Daná adresa je dostupná z notebooků i klasických stolních počítačů. Stejně tak je ale dostupná i z mobilních telefonů nebo tabletů. U nich je však lepší volbou používat přímo speciální aplikaci, která je uzpůsobena daným zařízením hlavně s ohledem na maximální pohodlnost vyhledání vozu. Samozřejmostí je, že daná aplikace je dostupná zcela zdarma. Další samozřejmostí je, že je určená jak pro zařízení s operačním systémem Android, tak je určená také pro ta zařízení, která využívají jako systém iOS.

Nabídka vozidel

Unikátem nabídky je fakt, že v nabídce nejsou jenom klasická osobní auta, která jsou pochopitelně žádaná nejvíce. Přes Rentalcars si lze jak najít, tak závazně rezervovat i něco speciálního. O co se jedná? Jsou to například stylové kabriolety. Stejně tak není absolutně nic výjimečného, že se zájemci zajímají třeba o možnost půjčit si minivan. Myšleno je také na zákazníky z řad náročnější klientely, kterým lze připravit automobil z takzvané luxusní kategorie.

Závěrečné hodnocení

Opomenout nelze také fakt, že Rentalcars je portál, který svou kvalitu staví i na tom, že získává mnoho pozitivních hodnocení a také ocenění. Příkladem může být poměrně známý Trustpilot, kde je hodnocen známkou 7.3 z deseti, což je hodnocení velmi dobré. Také nelze opomíjet ani další hodnocení. Příklad je třeba to World Travel Awards 2016, která je velmi ceněnou ukázkou celkové kvality. Opomíjet nelze ani ocenění s názvem Travolution Awards 2015.

Kvalitu však potvrzuje také samotné zázemí společnosti Rentalcars, které je v britském Manchesteru. Aby vše fungovalo přesně tak, jak fungovat má, je součástí firmy okolo 1 200 zaměstnanců, kteří se na různých pozicích starají o jedno jediné. O výslednou spokojenost zákazníka, který si chce kdekoliv a světě půjčit automobil.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

 1. Natálie napsal:

  Já se také podělím o své, negativní, zkušenosti s RentalCars. Prvně jsem si auto půjčovala přes RentalCars na Mallorce, naúčtovali nám nesmyslné poplatky v místní autopůjčovně, ale dožádat se zpětně nějaké refundace, ať už ze strany RentalCars nebo místní autopůjčovny, nebylo možné. Komunikace s oběma stranami tragická.
  Letošní vypůjčení auta bylo sice bez problémů, ale slíbenou slevu nebylo možné uplatnit. Komunikace na straně Rental Cars vázla, telefonicky se s nimi nejde spojit, na email reagují pozdě, vždy odepisuje jiný pracovník, čili se musí každému problém vysvětlovat zvlášť atd. Celkově hodnotím společnost špatně, další objednávku u nich budu velmi zvažovat.

 2. Markéta napsal:

  Nikdy Rentalcars nebrat!!!! máme osobní velice špatnou zkušenost. Za původně půjčení auta
  cca za 15000 si již strhli téměř 40000. Zprostředkovali pujčení přes polečnost Dollar. Rentalcars si po vrácení strhla dalších přes 20 000 za různé poplatky /dětská sedačka, vracení na jinem místě, místní daně/, měsíc po vrácení strhli 1449 a další měsíc 760kč. Po několika výzvách odmítají dodat doklad důvodu stržení dalších plateb a tvrdí, že to není jejich věc, ať si to řešíme se společností Dollar. Jenže peníze jdou však vždy na účet společnosti Rentalcar!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *