Tebokan - recenze tablet na pamět a prokrvení těla

Krev je v lidském organismu nesmírně důležitá. Je tekutinou, pomocí které se přenáší nejenom kyslík, ale je i tekutinou, kterou se přenášejí další různé důležité látky na jednotlivá místa těla a do vnitřních orgánů. Někdy ale v těle nemusí fungovat v těle tak, jak by mělo. Právě v souvislostí s distribucí krve se mluví o tom, že se může objevit špatné prokrvení. A to je chvíle, kdy může na řadu přijít produkt s názvem Tebokan. Jedná se o přípravek, který je primárně určený na tyto problémy. Jak vám poodhalí naše recenze, mohou být v rámci lidského organismu spojeny s řadou situací.

Kdy se Tebokan používá?

Jak bylo zmíněno výše, jedná se o produkt, který se užívá v případě, kdy se objeví problém s prokrvováním lidského organismu. Toto většina lidí zná hlavně v situacích, kdy se jim nedostatečně dokrvují nohy. Nejenom, že dolní končetiny mohou vlivem toho vypadat bledě, ale také je s nimi spojené často to, že je člověku na nohy zima. A právě to je chvíle, kdy může být skutečně vhodné použít produkt nesoucí název Tebokan. Nejde ale o situaci jedinou.

Jedná se také o produkt, který je doporučován ve chvíli, kterou můžeme charakterizovat tím, že dochází k poruchám mozkových funkcí. I to je Tebokan osvědčeným pomocníkem, o kterém je možné říci, že s ním nejde šlápnout vedle. Zároveň je třeba dodat, že pod poruchami mozkových funkcí není nutné hledat něco výrazně komplikovaného. Může se jednat o situace, jako jsou:

  • Poruchy paměti
  • Horší soustředění
  • Lehké psychické problémy

Jaké látky v Tebokanu najdeme?

Dobré je podívat se také na fakt, jaké je vlastně složení daného produktu. Kladem je rozhodně to, že se jedná o složení čistě přírodní. Mnozí zcela jistě již slyšeli o unikátním stromě, který dokáže stimulovat paměť. Jedná se o strom ginkgo. A právě jeho extrakt je tím základem složení, kterým se může pyšnit právě tento produkt. Pokud se odíváme a přesné informace z příbalového letáku, tak hlavním prvkem složení je zde Ginkgo bilobae extractum siccum normatum.

Důležité je u samotného složení vědět i to, že na trhu existuje tento produkt hned ve dvou provedeních. První nese označení 120 mg a druhé nese označení 40 mg. Jedná se o rozdíl v tom, kolik účinné látky, kterou je právě Ginkgo extractum, daná jedna kapsle obsahuje. Dané možnosti balení tak mohou lépe pomoci tomu, kdo má jenom drobné problémy, i tomu, kdo má problémy podstatně větší.

V jakých případech a oblastech pomáhá?

Na co je Tebokan přímo určený jsme zmínili výše. Co zde ještě nezaznělo, to jsou konkrétní oblasti, v jakých pomáhá, které souvisí s tím, co konkrétně umí. V první řadě je to působení na oblast paměti a také koncentrace. Pokud přestává fungovat tak jak by měla, je to celkem dobrý pomocník, jak eliminovat a zastavit průběh problémů. Také nezapomínejte na to, že ho lze užívat i jako pomocníka v době, kdy se může objevit snaha využít paměť naplno. Příkladem jsou:

  • Pracovní pohovory
  • Přijímací zkoušky
  • Závěrečné zkoušky nejenom ve škole

Dále dokáže Tebokan pomoci také ve chvílích, jako je například snaha o zlepšení metabolismu takzvaných nervových buněk. Jedná se hlavně o podporu jejich správné činnosti a správného fungování. Díky tomu lze nejenom nepřímo podpořit schopnosti mozku a paměti, ale je možné se také vyvarovat různým psychickým problémů. Jednoduše se lze cítit v pohodě.

Tebokan je vhodným produktem i v případě, kdy vás trápí špatné prokrvování různých částí těla. Velmi často se tento problém objevuje u nohou, které jsou bledé a hlavně studené. To je především v zimě velký problém. Hůře se však mohou prokrvovat třeba i konečky prstů. Tento lék dokáže zajistit, že se krev dostane do všech oblastí lidského těla podstatně lépe a jednodušeji.

Jelikož díky krvi se do těla rozvádí kyslík a řada dalších látek, může být tento produkt i velmi dobrým pomocníkem pro dlouhověkost. Konkrétně v tom směru že dokáže výrazným způsobem pomoci oddálit příznaky stárnutí. A to jak ty, které se týkají krásy a eliminace vrásek, tak to jsou také ty, které se týkají také paměti a psychického stavu.

Jak se Tebokan užívá?

Velmi jednoduše. Jelikož se jedná o produkt, který je distribuován ve formě tablet, tak principem užívání je právě konzumace dané tablety. Ty se konzumují bez rozkousání a měly by se zapít dostatečný množstvím vody. Obvyklou dávkou daného přípravku jsou hned 3 tablety denně. Jedna by měla být konzumována ráno, druhá by měla být konzumována odpoledne a třetí večer před spaním.

Tebokan je specifický tím že se jedná o pomocníka, který není určený pro dlouhodobé užívání. V první řadě je vhodné se nejprve poradit s lékařem. Jak o tom, zda je možné ho vůbec užívat a také o tom, jak dlouhou by se měl užívat. Obvykle se doba užívání odvíjí od toho, jak výrazné jsou příznaky, jak ustupují a jak velká je denní dávka – či který konkrétní produkt je zvolený.

Když se podíváme na obecná doporučení, mluví se o tom, že by se neměl užívat delší dobu, než je 8 – 12 týdnů. Tato lhůta by může být prodloužena jenom po předchozí poradě s lékařem. Po dosažení této doby by se měly příznaky problémů zmírnit a poté je vhodné na několik týdnů i měsíců produkt z užívání pochopitelně vysadit.

Kdy jej neužívat?

Jsou situace, kdy je vhodné Tebokan neužívat, jelikož by mohl způsobit různé zdravotní komplikace. Je pochopitelné, že první situací je to, kdy je konkrétní osoba alergická na hlavní látku, tedy na extrakt z jinanu dvoulaločného. Stejně tak nelze opomíjet to, že tablety obsahují cukr a laktózu což jsou přídatné látky. I zde je dobré být na pozoru, pokud je organismus na jednu z nich citlivější. Dále se nedoporučuje užívání ve spojení s dalšími léčivy, které mají za cíl eliminovat srážení krve. Nedoporučuje se tedy užívání ve spojení s léky, které jsou určené hlavně na:

  • Prokrvení organismu
  • Rozšíření cév
  • Zrychlení srdeční činnosti

Dále se také nedoporučuje užívat tento produkt těm ženám, které jsou těhotné – bez ohledu na to, v jakém měsíci jsou, a dále je doporučováno neužívat ho těm ženám, které aktuálně kojí svého potomka.

Jsou nějaké nežádoucí účinky?

Jelikož složení čítá hlavně cukr, laktózu a přírodní složku, kterou je jinan dvoulaločný, jsou nežádoucí účinky – pokud nejde o očekávanou alergickou reakci nebo o předávkování v podstatě nulové. Ve velmi vzácných případech může být maximálně pozorováno to, že se objeví žaludeční nebo střevní potíže, popřípadě to, že se objeví lehké zarudnutí nebo svědění kůže. Jakýchkoliv dalších vedlejších účinků už se rozhodně není nutné obávat.

Kolik Tebokan stojí a kde ho koupit?

I když se o něm mluví jako o léku, rozhodně není nutné mít na něho předpis. Řadí se do kategorie volně prodejných léků. To znamená, že ho lze pořídit zcela bez receptu. A to jak v klasických lékárnách, tak i v lékárnách internetových. Při výběru je dobré zohlednit, o jaké balení se jedná. Jak už naše recenze zmínila, na trhu jsou dostupné dvě možnosti, a to s různým obsah účinných látek.

První možností je slabší varianta, označovaná jako Tebokan 40mg. Jedná se o balení, ve kterém je celkem 50 tablet a každá z nich obsahuje právě dané množství účinné látky. Toto balení se v lékárnách prodává za cenu okolo 150 – 200 korun českých. Druhou možností je balení spojené s vyšším obsahem účinné látky. Nese označení Tebokan 120mg a počet tablet v jednom balení je nižší, jelikož jich je pouze 30. Když de o cenu tohoto balení, je třeba říci, že se pohybuje v celkem velkém rozmezí, a to od 200 – 300 korun českých, v závislosti na lékárně.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *