Tiande detoxikační náplasti

Co je to detoxikace? Jedná se o proces, během kterého jsou z těla odstraněny všechny nežádoucí látky. Může se jednat o různé toxiny, volné radikály, ale i mnoho dalšího. Většina lidí zná tento postup ve spojení se změnou jídelníčku, kdy jsou do stravy zařazeny takzvané antioxidanty. Nemusí ale jít o možnost jedinou. Jednou z dalších variant mohou být i detoxikační náplasti Tiande. Naše recenze vám o nich řekne vše, co potřebujete vědět a znát.

Tiande detoxikační náplasti byly vyvinuty podle receptury čínské medicíny

Master Herb detox náplastiČínská nebo též východní medicína je dnes stále častěji skloňovaným pojmem. To proto, že jasně ukazuje, že různé nemoci lze skutečně řešit i jinak, než za pomoci chemických léků. Její nejlepší využití je hlavně v oblastech, které jsou spojeny s čištěním těla. A právě na těchto recepturách vznikly také náplasti Tiande. Díky svým výsledkům jsou dobrou volbou právě v dnešní době, která je spojena se stresem, s životem v nezdravém prostředí, ale i s nekvalitním stravováním. A to všechno se může projevit na tom, co vše se v lidském těle ukládá.

Jak Tiande detox náplasti působí?

Způsobem působení jsou náplasti Tiande naprosto unikátní. Jsou totiž založeny na tom, že působí na chodidla lidských nohou. Ta se skládají z různých reflexních zón a právě působení na ně samotné vede k možné detoxikaci lidského těla. I zde musíme říci, že právě oblast daného účinku je spojena s čínskou medicínou. Ta říká, že tělo má stovky akupunkturních bodů. Několik desítek z nich je právě na chodidlech a tak působením na ně může detoxikační náplast naplno plnit svou funkci.

Co náplasti obsahují?

Čínská medicína je primárně založena na tom, že využívá jenom přírodních látek. Je tedy jasné, že náplast Tiande také nic jiného neobsahuje. Základem je například látka dextrin, která má jedinečnou schopnost vázat těžké kovy. Nechybí ale ani něco na první pohled obyčejného, jako je pampeliška lékařská. I ta má však schopnost čistit lidské tělo. Pokud se podíváme na další trojici látek, které jsou v ní obsaženy, jedná se o tyto:

  • Bambusový ocet
  • Bukový ocet
  • Kořen zázvoru

Vše je doplněno ještě látkou, kterou je takzvaný turmalín. I to je látka přírodní, a to v podobě minerálu, který má zcela výjimečnou schopnost. A to takovou, že dokáže vytvářet elektromagnetické pole. To vytváří také každý člověk, což vede k tomu, že mohou být podporovány metabolické procesy v lidském těle. Právě turmalínový prášek je tak považován za onu nejdůležitější složku dané náplasti.

Jak se aplikují?

Naše recenze se musí dotýkat i toho, jak se dá samotná náplast aplikovat. Je jasné, že už ze své povahy věci se nejedná a nebude jednat o rozhodně nic náročného. Tím si můžete být jisti. Základem je, že by se měla aplikovat vždy na umyté a dokonale čisté tělo. Správnou dobou aplikace je večer, před tím, než se chystáte ke spánku. To proto, že mohou jednoduše působit během noci.

aplikace náplastí TiandeI samotné místo nalepení je celkem jasné. Pro dosažení detoxikačních vlastností je třeba nalepit náplast na oblast chodidla, nejlépe do prostoru samotné klenby. Vhodné je následně obléci volnější ponožky, které brání tomu, aby se náplast během spánku odlepila. Dodejme také, že klenba není jediným místem. Vzhledem k rozsahu pozitiv je možné ji aplikovat i na jiná místa na těle, jako je:

  • Loket nebo koleno
  • Oblast ramene či lopatky
  • Břicho

Náplasti Tiande mohou pomoci při řadě zdravotních problémů

 Detoxikace jako taková dokáže velmi dobře vyčistit tělo a tím přispět k jeho lepšímu fungování.  To znamená, že dokáže také podpořit rychlejší a přirozené řešení různých zdravotních problémů. A na tom Tiande také staví a tak výrobce uvádí, že náplasti jsou dobrou volbou nejenom při zájmu o klasickou detoxikaci, ale třeba i při zájmu o eliminace různých bolestí – a podle toho jsou aplikovány na určitá místa na těle.

Také by měly podle výrobce pomoci v případě bolestí pohybového aparátu, nebo i ve chvíli, kdy jste v minulosti prodělali chirurgický zákrok, jako je třeba operace. Též jsou vhodné jako pomocná léčba po chemoterapii, nebo ozařování. Doporučovány jsou i pro řešení různých kožních problémů, při projevech alergií, nebo při situacích, jako jsou problémy s cévami. Je tedy patrné, že mohou být pomocníkem při celé řadě zdravotních problémů.

Na kolik náplasti Tiande Master Herb vyjdou?

Náplasti Tiande existují v celé řadě variant. My mluvíme o variantě detoxikační, která má za cíl vyčistit tělo, a to s přihlédnutím k osvědčeným metodám s odkazem na čínskou medicínu. I když je založena na přírodě a z nich využívaných extraktech, péče o tělo může být v této formě poměrně drahá. Tyto náplasti se jmenují Master Herb a vyjdou na cenu 1 099 korun českých. Mluvíme o počtu dvaceti náplastí, které mohou vydržet buď stejný počet dní, nebo jsou určeny na deset dnů, a to v případě první intenzivní kúry, založené na vyčištění léta nedetoxikovaného těla. Tato cena je už celkem vysoká.

Závěrečné shrnutí a naše zkušenosti

Čínská medicína skutečně funguje a skutečně má výsledky. Produkty, které jsou na ní založeny, tedy opravdu mohou přinášet pozitivní účinek na lidské zdraví. A to bez negativních projevů, díky přírodnímu složení. To je příklad produktu Tiande detoxikačních náplastí Master Herb.. Ty pomáhají detoxikovat lidské tělo a eliminovat z něho vše, co v něm nemá být. Vzhledem k ceně se však jedná o detoxikaci celkem drahou, jelikož při itenzivní kůře vyjde na více než stokorunu denně. Za méně peněz lze pořídit i jiné kúry, nebo zvolit osvědčenou úpravu jídelníčku. Na druhou stranu nalepit si náplast večer před spaním a nechat působit, je něco, co má své klady s ohledem na minimální starosti s naším zdravím.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *