Valgorect

Problémy s lidským tělem mohou být v dnešní době skutečně různého rázu. Je jeden, který v plné obuvi není vidět, ale pokud si konkrétní osoba vezme otevřené boty, nebo jde bosa, je tento problém jasně identifikovatelný. Je to vbočený palec. Ten nejenom působí neesteticky, ale také je třeba říci, že daná situace může mít i nežádoucí zdravotní rizika. Je to třeba:

 • Bolest
 • Komplikovaná chůze
 • Špatné držení těla

Vbočený palec na nozePokud skutečně dojde k tomu, že je palec takto vybočený, většina lidí jde k lékaři, nemusí to být ale cesta jediná, jelikož na trhu je také produkt s názvem Valgorect. A na něho se zaměří právě naše recenze. Hlavně potom z toho důvodu, že slibuje doslova zázraky a tak je vhodné podívat se objektivně, jak to s ním je a zda opravdu dokáže pomoci.

Co je to produkt s názvem Valgorect?

Nejprve musíme naši recenzi na produkt Valgorect začít trochou teoretických informací, které se mu budou věnovat blíže. Je třeba říci, že se o celkem unikátní mast určenou právě na nohy, která má za cíl zajistit, aby vypadaly opět dobře a elegantně. Podle výrobce je cílem skutečná léčba vbočeného palce. V tomto ohledu dokonce uvádí, že se finální výsledky mohou dostavit již do jednoho měsíce, od začátku používání. Toto je rozhodně třeba brát s rezervou a jasně to dokládají i četné zkušenosti těch, které produkt využívají. I proto, že když je provedena léčba pomocí operace, tak samotná rekonvalescence často trvá déle, než jeden měsíc. Je chybou spoléhat na to, že obyčejná mastička to zvládne mnohem dříve.

Valgorect mast na vbočený palec

Trápí vás vbočený palec? Vyzkoušejte Valgorect

Pokud jde o složení daného produktu, nebude naše recenze úplně detailní, jelikož je nutné říci, že konkrétní složky daný výrobce a distributor zcela pochopitelně tají. Uvádí však, že se jedná o čistě přírodní složení. Na jednu stranu je to zpráva pozitivní, jelikož se není třeba obávat různých chemických látek a jejich nežádoucích účinků. Na druhou stranu je třeba uvést, že ne vždy může být příroda tak silná, aby dokázala narovnat vybočený palec. Podle výrobce je složení unikátní i tím, že jsou kombinovány starověké receptury s moderními technologiemi, čímž je Valgorect až o 60 procent účinnější, než je tomu u konkurenčních produktů, určených ta podobné problémy.

Jak Valgorect pomůže s vbočeným palcem?

Hlavní charakteristiku máme za sebou a tak je možné podívat se také na to, co konkrétně Valgorect dokáže a proč ho můžeme popsat jako něco unikátního – tedy podle slov samotného výrobce. Jak jsme již uvedli výše, jedná se o produkt, u kterého je uváděno, že dokáže pomoci s vbočeným palcem a ten umí kompletně narovnat. Je ale třeba toto brát s větší rezervou, jelikož zkušenosti lékařů jsou zcela jiné. Ti jasně uvádějí, že když jde o komplikovaný problém, nepomůže nic jiného, než operativní zákrok. Přesto si uveďme, jako čtyři věci Valgorect při pravidelném používání dokáže:

 • Ulevit od bolesti a eliminovat zánět
 • Změkčit jednotlivé kostní výrůstky
 • Obnovit kloubní tkáň
 • Snížit minerální usazeniny v kloubech

Pokud se podíváme na konkrétnější popis dané funkčnosti, tak musíme říci, že kromě toho, že dojde ke snížení bolesti a zánětu, by mělo dojít i k tomu, že se oblast palce výrazně změkčí. To povede k tomu, že se bude moci postupně opět rovnat, to své přirození polohy. Dále by měla mast působit i preventivně, a zabránit opětovnému vybočování.

Spíše jenom na bolest a zánět

Dá se říci, že mast Valgorect k něčemu určitě je. Když má být naše recenze objektivní, podívejme se na zkušenosti jednotlivých lidí. Jak potvrzují lékaři vbočený palec je často spojován s bolestivostí, stejně jako se zánětem. Lidé jasně potvrzují, že když si mazali postižené místo právě touto mastí, tak že skutečně došlo k tomu, že se snižovala jak bolest, tak se snižoval také zánět a pochopitelně i s tím spojený otok. V tomto tedy daná mast skutečně pomoci může. Na druhou stranu je třeba říci, že jí řadíme spíše do segmentu těch, kterých už je na trhu celkem dost a pokud jde o účinky, jsou velmi podobné.

Dále se podívejme také na to, že na první pohled může vypadat, že Valgorect palec srovnal. Efekt je ale dán jenom tím, že dojde v daném místě k potlačení zánětu. A jelikož ten vyvolává výrazný otok, tak při pravidelném používání dojde k jeho zmírnění a zmenšení. Ona nevzhledná část nohy, tedy často výrazný výčnělek již není tak markantní, jako dříve. Jde ale jenom o eliminaci a zmenšení otoku a zánětu, nikoliv o to, že by byla jakkoliv srovnána, nebo posunuta samotná kost. To je třeba mít stále na paměti.

Valgorect stačí jenom mazat

Jak se tato mast používá? Není třeba hledět na nic složitého. Jedná se jenom o pravidelné mazání, které by mělo probíhat minimálně jednou denně, ideálně potom dvakrát. Druhá výhoda je ta, že samotný výrobce produktu nenutí k tomu, aby docházelo k jakýmkoliv kombinacím s jinými produkty. Máme na mysli třeba ortopedické vložky, nebo fixátory, které jsou také jedny z forem, jak se dá řešit vbočený palec.

Je pochopitelné, že díky mazání jde o neinvazivní metodu, při které nezůstanou ani žádné jizvy, jako je tomu při porovnání s případnou operací. I toto je jasné plus a velké pozitivum Valgorectu.

Jaké jsou zkušenosti ostatních s mastí Valgorect?

Dalo by se říci, že když produkt slibuje skutečné srovnání palce, tak mnoho lidí pochybuje o jeho bezpečnosti. Zkušenosti s mastí Valgorect však ukazují, že se ničeho takového rozhodně není třeba bát. Sám výrobce dokládá, že jeho produkt splňuje vysoké požadavky na kvalitu, a to i s ohledem na bezpečnost. Také nebylo zaznamenáno, že by se u lidí vlivem použití objevily jakékoliv vedlejší účinky, a to jak ve spojení jenom se samotnou nohou, tak třeba i ve spojení se samotným palcem. Také je dobré přidat plus spojené s tím, že nezanechává žádné reziduum.

Jaká je cena Valgorectu a vyplatí se?

Souvisí to jistě i s tím, kolik strojí a co vlastně dokáže. Pokud na něho budeme pohlížet jako na mast, která tlumí bolest a tiší zánět – což podle zkušeností opravdu umí, tak se jedná o produkt, který je dobrý, ale drahý. Jeho cena se pohybuje okolo částky 1 700 Kč, ale je možné narazit i na slevovou akci, kdy ho lze pořídit za necelých 900. Stále se ale jedná o sumu poměrně vysokou, když ji porovnáme s ostatními produkty na trhu, které mají podobné účinky. Hlavně s ohledem na to, že kost jako takovou stejně srovnat neumí, což potvrzují zkušenosti lidí, i závěry lékařů. To je dobré mít vždy na paměti. A tak s ohledem na konkrétní velikost problému zvažte, zda bude stačit tento krém, nebo bude nutná návštěva lékaře.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

 1. Irena napsal:

  Zkoušela jsem v životě ledacos. Přípravky na hubnutí, náplasti……a vše byla zlodějna. Nyní jsem opatrnější. Již jsem chtěla tento lék na vybočení palce koupit (stálo by to za to – zmenšit můj zdravotní problém), ale nevěřím už všemu, co se píše. Díky za názory. Z těch asi 15 lidí byly dva pozitivní, a to že lék pomáhá od bolesti. Na to jsou ale fakt levnější produkty na trhu. Tento „lék“ je příliš drahý na to, abych zjistila, že je opět k ničemu. Já se jen divím, že u nás může každý nalákat kohokoli na cokoli a lidí nejsou nijak chráněni. A že slibují vracet peníze a nevracejí ? Tak to jsem také měla podobnou firmu a dopadlo to dobře jen proto, že jsem jim napsala, že jak oni věc dávají do reklam, že já všude uvedu (na internetu, v časopisech, novinách), ať to lidi NEKUPUJÍ, aby nebyli za blbce, jako já….A představte si, fungovalo to. Peníze poslali.

 2. Anna Cínová napsal:

  Přípravek jsem zakoupila a aplikovala dle doporučení a nic…,haluxy zůstaly stejné, akorát jsem naletěla podvodníkům,kteří se nestydí okrádat důchodce!!
  Požaduji vrácení 865,- kČ, KTERÉ JSEM ZA VÝROBEK ZAPLATILA.-, TAK JAK JSTE SLÍBILI.

 3. Renča napsal:

  Děkuji za varování, také jsem si chtěla tuto zázračnou mast koupit, ale už to neudělám.

 4. Marta Erbová napsal:

  Neím,jak Vy,alej á jej používám týden a na levé m palci mám kotník bez otoku a zmenšený,v pravén´noze nevidím zatím změnu,ale veřím,že se otok zmenší.Nelituji,když se dá využít na jinou bolest Vašeho těla Marta

 5. Věra Tancošová napsal:

  Zdravím, i já jsem uvěřila klamavé reklamě a zakoupila jsem si ,,zázračnou mast“ na haluxy Valgorect. Nejenže se nic nestalo, ale naopak se mi haluxy ještě více zvětšily a já nemohu vydržet v žádných botách. Můj lékař mi sdělil, že mi pomůže už jen operace a to díky zázračné masti. Než jsem nemazala zmíněnou mastí, tak to bylo ještě vyhovující, s důvěrou jsem si myslela,že budu mít palec ještě lepší.
  Napsala jsem již dvakrát reklamaci na Valgorect a nikdo se neobtěžoval mi odepsat. Uvažuji obrátit se na soud, že mi mast zhoršila mé zdravotní potíže.

 6. Pavlína M. napsal:

  Valgorect mi vybočený palec mi nevyléčil, ale pomohl mi od bolestí kolena a manželovi ramena a to mi stačí. Pomáhá od bolesti rychle.

 7. Daniela napsal:

  Dobrý den, Valgorect jsem si objednala a zaplatila předem,
  ale místo celkem drahého produktu mi byla doručena mastička na bradavice.
  Po 2 měsících a několika opakovaných slibech mailem i telefonicky že se moje reklamace vyřídí, je ticho po pěšině.
  Nepotřebujete někdo mast na bradavice?
  Daniela

 8. Hanka napsal:

  Valgorect je jeden veliky podvod, lidi nekupujte si ho. Ja to udelala, zkusila a chci vratit penize. Telefon neberou, penize nevraci, pojdme je zazalovat. Firma logispro je PODVOD.Hanka

 9. Marie Dřízhalová napsal:

  DISTRIBUTOR TOHOTO VÝROBKU VALGORECT UVÁDÍ MOŽNOST VRÁCENÍ VYNALOŽENÝCH PENĚZ ZA TENTO GEL POKUD VÁM NEPOMŮŽE . ZKOUŠEL TO NĚKDO Z VÁS? marie

 10. korky napsal:

  Prečo ich nemôže niekto stíhať napr. za klamlivú reklamu alebo zavádzanie zákazníka. Kde sú naše kontrolné orgány?

  • Tomáš napsal:

   Podejte žalobu, když vás bude víc, může se to někam posunout. Pokřikovat na fóru v tomto ničemu nepomůže.

 11. korky napsal:

  Chcel som to pre dcéru, ale vďaka za vaše recenzie. Ušetrím sa sklamania aj peňazí.

 12. Miriam napsal:

  I ja jsem se nechala zlakat zazrakem,ktery ochudil moji penezenku,jiz tri mesice poctive mazu dvakrat denne,jeste pouzivam korektor,mam jen jeden palec vboceny,a touha po zlepseni byla velika,ale zklamani jeste vetsi.Jeste mam dve masti,nevim,co s nima.

 13. Šárka napsal:

  Je to podvod,vůbec to nepomáhá. Škoda peněz.

 14. Jarmila Kalivodová napsal:

  Valgorect je velký podvod. U mne se blesti ještè zhoršily. Objednala jsem tři balení. Těch peněz. Kdo mi je vrátí? Je to velmi lživá reklama.

 15. Zuzana Knížková napsal:

  Dobrý den, taky jsem se nechala nalákat na koupi tohoto přípravku. Nevěřte těm řečem,co píší,čemu to pomůže. Zpočátku reklamy psali,jak to samozřejmě pomůže. Nyní,jak jsem četla výše, že pouze zmírňuje otok a zánět.Toto ale zkraje nepsali.Proto nalákali spousty lidí,ještě ani recenze nebyly.Dívala jsem se i na p.doktorku už nevím jméno/,která měla být z Česka,nikde jsem ji nenašla. a přesto jsem naletěla ve víře,že mi to pomůže. Mazala jsem též poctivě 2x denně,spotřebovala gázu a leukoplast ještě za 100,-Kč. Prostě jsem poučena přes internet něco objednat. Nejdříve se zeptat v lékárně. To si někdo zase pomohl.

 16. Anna Váňová napsal:

  Dobrý den, já si nechala poslat taky onen gel Valgoret a můžu poradit všem, kteří ještě váhají s nákupem, tak ať raději ušetří svoje peníze. Já mazala poctivě každý den 2x a výsledek se nedostavil žádny.

 17. Milada Laňková napsal:

  Dobrý den, gel Valgorect jsem obdržela před měsícem a poctivě ho 2x denně používám. Nevidím sebemenší zlepšení a marně přemýšlím, zda MUDr. Sláma, s nímž je v této souvislosti rozhovor, je onen ortoped z pražského Břevnova. Nejraději bych ho navštívila a zeptala se, proč je podle něj gel tak zázračný, když na mě nikterak nepůsobí? Protože několik let zvažuji operaci, ale jsem od ní odrazována, zkusila jsem tento produkt, ačkoliv se mi zdálo velmi divné, že by se vbočený palec vrátil do správné polohy a zvětšený „kotník“ zmizel… Tedy všem váhajícím vzkaz – raději ušetřete více než 800,- Kč ! Já budu mazat dál a doufat v zázrak. 🙂

  • Hanáčková napsal:

   Dobrý den, paní Milado, chci Vám poděkovat za recenzi přípravku Valgorect. Také si myslím, že je to podvod. Ale znáte to – tonoucí se stébla chytá a na tom vydělávají různí podvodníci. Já jdu za chvíli k ortopedovi a chtěla jsem se ho zeptat na tento přípravek, ale po přečtení Vaší recenze už nemám odvahu. Mám k Vám prosbu, pokud by se ten Váš problém zmenšil, dejte mi prosím vědět.
   Přeji hezký den a hodně štěstí a zdraví v novém roce. Dana Hanáčková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *