Přípravek na podporu erekce Zerex Klasik

Jsou problémy, které trápí jenom muže. Ale lehce se mohou přenést i na ženu. Je to problém s erekcí, který se dnes týká stále většího počtu mužů. A ti hledají řešení. Nejenom u lékařů, ale také na poli různých doplňků stravy. A sem se řadí také Zerex. Recenze, kterou přinášíme, vám tento volně dostupný doplněk stravy zmapuje. Hned na úvod je třeba říci, že se nejedná o žádnou novinku. Diskuse potvrzují, že se účinnost Zerexu řeší poměrně dlouhou dobu.

Zerex a jeho základní charakteristika

Jak si Zerex charakterizovat? Jak již bylo zmíněno výše, jedná se o doplněk stravy, který je určený výhradně pro muže. A to z důvodu, že jeho hlavní prioritou je pomoc v případech, kdy se objeví problémy s erekcí. Jde tedy o produkt, který má za cíl nejenom obnovit, ale také zkvalitnit sexuální život mužů a logicky i jejich partnerek.

Není nutně určený jenom starším mužům, kde jsou problémy s erekcí spojené se stářím, ale je určený i mladším mužům. Jak těm, u kterých se první poruchy objevují, tak i těm, kteří v něm vidí určitou prevenci problémů a chtějí si kvalitu sexuálního života udržet i nadále, dlouhodobě.

V čem umí Zerex konkrétně pomoci?

Obecná charakteristika jasně vypovídá o tom, že je Zerex skvělým pomocníkem pro muže, co má problémy s erekcí. Jelikož se jedná o celkem rozsáhlou oblast, je třeba podívat se na jednotlivé účinky konkrétněji. V tomto ohledu produkt dokáže:

 • Podporovat libido a zvyšovat celkovou chuť na sex
 • Zajistit pevnou a kvalitní erekci
 • Prodloužit dobu erekce a oddálit vyvrcholení

Nejde ale o jediné konkrétní účinky. Jak jsme zmínili, je třeba mluvit i o obecně příznivém vlivu na sexuální život. A to i v tom smyslu, že produkt dokáže zajistit také velmi rychlý nástup erekce.

Jak rychle a jak dlouho trvá působení?

Unikátem tablet je také fakt, že mají rychlý nástup účinku, stejně jako fakt, že dokážou mužskou erekci podporovat dlouhodobě. Pokud jde o nástup účinku, tak se dá říci, že po spolknutí tablety dokáže Zerex začít působit zhruba za 60 minut, což je určitě velmi přijatelná doba.

Zároveň to neznamená, že by bylo nutné brát si tabletu nutně jenom před sexem. Pozitivní ovlivnění lidského těla s ohledem na kvalitu sexuální aktivity může trvat až 36 hodin. To jasně potvrzuje unikátnost dlouhodobého účinku.
Více informací

Co Zerex obsahuje?

Důvody, proč je jeho hodnocení často pozitivní, je samozřejmě dáno jeho poměrně zajímavým a v mnohem i unikátním složení. Zde musíme říci, že je založena na čistě certifikovaných látkách. Ty jsou pro lidské tělo nejenom mnohem příznivější, než různá pochybná chemie.

Také je třeba říci, že síla přírody je mnohdy velká, což se následně projevuje na dobré účinnosti. Pojďme se v rámci naší recenze podívat na složení přímo. Mezi to hlavní, co Zerex obsahuje, patří:

 • Tribulus terrestris
 • Maca
 • L-arginin
 • L-citrulin
 • L-lysin
 • Teobromin

Všechny tyto látky jsou v každé tabletě obsaženy v různých podílech. A to hlavně s cílem dosáhnout co nejlepší účinnosti, stejně jako s cílem zajistit, aby byl přípravek zdravotně nezávadný, bez velkých nežádoucích účinků. Ty jsou díky ověřenému složení v podstatě nulové. Tedy pokud je dodrženo správné dávkování.

Jak Zerex užívat?

Zmínili jsme, že se jedná o doplněk stravy, který je k dispozici ve formě tablet. A to je jeho velké plus. Znamená to, že i dávkování je velmi jednoduché a také zcela bezproblémové. Tabletky se užívají jenom jednou denně. Jak bylo zmíněno, nástup účinku je zhruba 60 minut po spolknutí.

Pro dosažení maximálního efektu je vhodné dávkování naplánovat tak, aby došlo ke konzumaci v ideálním intervalu. Ani konzumace s předstihem však není problém. Dokáže působit až 36 hodin.

Když se podíváme na doporučené množství, mluvíme o 1 – 2 tabletách v rámci jedné dávky. Záleží tedy na aktuálních problémech s erekcí, nebo na důvodu, proč je Zerex konzumován. Důležité je také zapít tabletu dostatečným množstvím vody, stejně jako je správné konzumovat ji na plný žaludek, tedy po jídle.

Kolik stojí a kde koupit?

Koho naše recenze zaujala a přesvědčila ho i diskuze o tom, že Zerex skutečně může fungovat, bude se pochopitelně zajímat také o to, kde se dá koupit a kolik stojí. Zde začneme tím, že jde o volně dostupný produkt a tak si ho může pořídit v podstatě každý, a to bez předpisu. Nutno ale říci, že  dostupnost není tak dobrá, jako u konkurenčních produktů, které lze nakoupit třeba v lékárně. Zde je nutné využívat jenom online prodej, a to prostřednictvím oficiálního webu výrobce.

Pokud jde o celkovou cenu, tak jedno balení stojí 720 Kč. Zde je nutné říci, že jde o balení, které obsahuje 12 kapslí. Jedna dávka tedy vyjde na  60 – 120 korun, podle množství užitých tablet. Zdá se to celkem dost, ale na druhou stranu je třeba ocenit i onu dlouhodobost a kvalitu účinku.
Přejít do obchodu

Existuje několik variant

Výše popsaná recenze produktu se vztahuje na variantu, která je označená jako Zerex Klasik. Ta ale není jediná, která je na trhu dostupná. Unikátem tohoto produktu je fakt, že se s ním lze setkat i v několika variantách, které jsou zaměřené na konkrétní mužské potíže a na to, že je chtějí uživatel eliminovat. Pokud se na možnosti podíváme blíže, jsou to tyto:

 • Zerex Klasik – na rychlou erekci
 • Zerex Extralong – na oddálení ejakulace
 • Zerex Ultragold – na kvalitní erekci

Závěrečné shrnutí

Zerex je dobrým pomocníkem pro každého muže, který má problémy s erekcí, které chce pochopitelně řešit. A to pomocí doplňků stravy. To mu tento produkt umožní. Kladem je fakt, že je k dispozici ve třech variantách. A to jako Klasik, Extralong a dále Ultragold. Má složení, které zlepšuje jak erekci, tak i sexuální život jako takový. Dostupný je formě tablet, která mají rychlý nástup účinku do 60 minut. Působit mohou až 36 hodin.

Negativem je fakt, že ho nelze koupit v lékárnách, ale jenom online, přímo u výrobce. Cena je celkem vysoká, jelikož balení 12 tablet vyjde na 720 Kč. To v přepočtu znamená 60 – 120 korun českých na jednu dávku.

Zerex klasik
 • Podporuje libido a chuť na sex
 • Příznivě ovlivňuje sexuální vitalitu
 • Rychlý nástup účinku
Akční cena: 720 Kč
Koupit Zerex

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *