AEG ProSteam L7FBE48SC

1400 otáček
Parní praní
8kg buben
Spotřeba vody
Vyšší pořizovací cena

Nakolik jde vývoj praček kupředu, je jasně viditelné právě na tomto modelu. I přes svou vyšší cenu se jedná o model, který je na tuzemském trhu velmi oblíbený. Proč? Jelikož model AEG ProSteam L7FBE48SC kromě klasického pracího cyklu využívajícího vodu dokáže vytvořit a následně použít i páru. Ta se nejenom pozitivně podepisuje na efektivitě praní, ale má vliv i na finální osvěžení oděvů, díky čemuž se tolik nemačkají a je usnadněno žehlení. Pro velkou domácnost jasná volba. Mimo jiné i proto, že jí bude tento model pračky plně vyhovovat i svou kapacitou. Pojme totiž až 8 kilogramů prádla.

Základní údaje

Energetická třída A+++
Účinnost praní A
Účinnost odstřeďování B
Kapacita 8 kg
Hlučnost při praní 51 dB
Hlučnost při ždímání 75 dB
Výška x šířka x hloubka 85 x 60 x 54,2 cm
Maximální počet otáček 1400
Počet programů 10

 

Spotřeba energií

220 pracích cyklů 220 pracích cyklů 1 prací cyklus 1 prací cyklus
Spotřeba elektřiny 137 kWh 548 Kč 0,62 kWh 2,48 Kč
Spotřeba vody 10999 l 880 Kč 50 l 4 Kč
Celkové náklady 1428 Kč / rok 6,49 Kč / 1 praní
Pro náš výpočet jsme využili cen 4 Kč / kWh a 80 Kč / m3 vody.

Závěrečné hodnocení

Pračka AEG ProSteam L7FBE48SC zaujme množstvím svých inovativních funkcí. Technologie ProSense® automaticky upraví náplň s ohledem na množství programu, funkce SoftPlus zajistí průnik aviváže ke všem vláknům a ProSteam® prádlo chrání, a prodlužuje jeho životnost.

Stále jste nevybrali? Náš průvodce výběrem nové pračky vám poradí.
Unikátem pračky není jenom využití moderních funkcí, nebo praktičnost spojené s kapacitou 8 kilogramů prádla. Model AEG ProSteam L7FBE48SC zaujme i svou kvalitou, kterou dokládá použitý motor Ökoinvertor, na který je možné získat i doživotní záruku. Kromě své kvality zaujme i svou úsporou. I díky němu se pračka pyšní zařazením do kategorie A+++. Na jeden klasický prací cyklus spotřebuje jenom 0,62 kWh elektřiny. A to bez použití dalších volitelných doplňkových ekologických funkcí, mezi které se řadí program Eco TimeSave, klasická funkce ECO, nebo program TimeSave zkracující dobu praní.

AEG ProSteam L7FBE48SC
3.8 (75.56%)
celkem 9 hodnocení

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *