AEG ProSteam L7FBE48SC

1400 otáček
Parní praní
8kg buben
Spotřeba vody
Vyšší pořizovací cena

Nakolik jde vývoj praček kupředu, je jasně viditelné právě na tomto modelu. I přes svou vyšší cenu se jedná o model, který je na tuzemském trhu velmi oblíbený. Proč? Jelikož model AEG ProSteam L7FBE48SC kromě klasického pracího cyklu využívajícího vodu dokáže vytvořit a následně použít i páru. Ta se nejenom pozitivně podepisuje na efektivitě praní, ale má vliv i na finální osvěžení oděvů, díky čemuž se tolik nemačkají a je usnadněno žehlení. Pro velkou domácnost jasná volba. Mimo jiné i proto, že jí bude tento model pračky plně vyhovovat i svou kapacitou. Pojme totiž až 8 kilogramů prádla.

Základní údaje

Energetická třída A+++
Účinnost praní A
Účinnost odstřeďování B
Kapacita 8 kg
Hlučnost při praní 51 dB
Hlučnost při ždímání 75 dB
Výška x šířka x hloubka 85 x 60 x 54,2 cm
Maximální počet otáček 1400
Počet programů 10

 

Spotřeba energií

220 pracích cyklů 220 pracích cyklů 1 prací cyklus 1 prací cyklus
Spotřeba elektřiny 137 kWh 548 Kč 0,62 kWh 2,48 Kč
Spotřeba vody 10999 l 880 Kč 50 l 4 Kč
Celkové náklady 1428 Kč / rok 6,49 Kč / 1 praní
Pro náš výpočet jsme využili cen 4 Kč / kWh a 80 Kč / m3 vody.

Závěrečné hodnocení

Pračka AEG ProSteam L7FBE48SC zaujme množstvím svých inovativních funkcí. Technologie ProSense® automaticky upraví náplň s ohledem na množství programu, funkce SoftPlus zajistí průnik aviváže ke všem vláknům a ProSteam® prádlo chrání, a prodlužuje jeho životnost.

Stále jste nevybrali? Náš průvodce výběrem nové pračky vám poradí.
Unikátem pračky není jenom využití moderních funkcí, nebo praktičnost spojené s kapacitou 8 kilogramů prádla. Model AEG ProSteam L7FBE48SC zaujme i svou kvalitou, kterou dokládá použitý motor Ökoinvertor, na který je možné získat i doživotní záruku. Kromě své kvality zaujme i svou úsporou. I díky němu se pračka pyšní zařazením do kategorie A+++. Na jeden klasický prací cyklus spotřebuje jenom 0,62 kWh elektřiny. A to bez použití dalších volitelných doplňkových ekologických funkcí, mezi které se řadí program Eco TimeSave, klasická funkce ECO, nebo program TimeSave zkracující dobu praní.

Zapojte se do diskuze, máte vlastní zkušenost?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *